Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bubeník borec

    Je to nejlepší bubeník!woooow...je to fakt borec
  • ahoj

    máte někdo matyskovo icq nebo mejl plsik *14* *4* kdyztak pisnete na icq moje dikec 432 336 113
    • Re: ahoj

      kdybys uměla hledat icq čísla.. tak už ho dááávno máš.. jako já.. *3* *14* *15*
  • Co je ta posledni fotka???

    Rekne mi nekdo kdo je na ty posledni fotce?
    • Re: Co je ta posledni fotka???

      Nějaká lama? nebo přítelkyně?
      • Re: Re: Co je ta posledni fotka???

        Přitelkyne to podle me nebude...nejaka guma tam dala spatnou fotku
  • mailll

    holkii...a jakej má teda ten mailík?? *4*
    • Re: mailll

      prosimtě.. nikdo z nich jeho meil nemá :D
  • matýsek

    já mám na matese taky e-mail ,je roztomilí a krásný, byla jsem na jeho autogramiádě *14* *8*
    MATÝSKU MILUJITĚ Z CELÉHO SR

    tvá šílená faninka
    Týna
    *14*
    • Re: matýsek

      SR má jako představovat Slovensku Republiku??? *1* *1*
      • Re: Re: matýsek

        Čo myslíš? *15* *15* *15*
  • Juu

    Juuuu lidicky mam na nej e-mail!jj *3* *14*
    • Re: Juu

      jo a jakej ma meil ? *1*
      • E-mail neznám,ale všechny členy Mandrage kromě Pepy Bolana si jde přidat do přátel na Facebooku
    • Re: Juu

      no a? já mám taky jeho e-mail a už jsem se sním i sešla a dali jsme si pusu a za čtrnáct dní k němu jedu na týden *14* už se nemůžu dočkat na polibek (umí totiž senzačně líbat)a třeba se mnou půjde i do postýlky *14* *9*
      • No jako dobře ty! ;D :'DDDDD ...fakt ti tohle přijde normální o.O..Mates holku má a tvoje chování dokazuje to, že jsi jedna z dalších "pošahaných faninek" ;D ...být tebou, raději se vrátím do reality ;)..neříkám že snění je k ničemu - ale tohle už je opravdu přehnané ;)...jestli takhle budeš pokračovat, opravdu nevím kde skončíš ;D
      • Re: Re: Juu

        TY CHITROLINE TO TI TAK UVĚŘÍM TY SI MISLÍ ŽE TI TO ZAVIDÍME VID NO JO A MATESUV EMAIL JE MAATHYA@SEZNAM.CZ ALE VÍŤUV TI NEŘEKNU JO A MYSLÍM ŽE JE HEZČÍ VÍŤA NEŽ MATES ALE JE TO VAŠE ROZHODNUTÍ *3*
      • Re: Re: Juu

        Ale vtipné, naozaj pobavilo *15*
      • Re: Re: Juu

        Hej,slečno :)
        Platonický lásky bejvaj nejhorší,ale vztah s Matesem si nepřičaruješ tím,že nás tady budeš krmit tutěma volovinama :) Co tím dokážeš,že sem budeš psát lži? Začnem jim sama věřit?
        Budeš žít v domnění,že Mates je doopravdy Tvůj přítel? Prober se!
        Matesovo slečna nemá zapotřebu to někam cpát,že je s ním,protože jim dvoum stačí,že to ví oni dva,nepotřebujou to cpát někam jinam...
        Je mi Tě líto...
      • Re: Re: Juu

        hej ses fakt trapna.Ty ses s nim tak sesla,dala sis s nim pusu,ale pak si se probudila co?? *1*
      • Re: Re: Juu

        no to asi ne ja sem jeho holka chodime spolu uz rok a mam mne rad a ja jeho taky tak si to laskave pis nekomu jinymu kdo ti to spapa nemam takovi keci rada.Zbasti ti to maximalne božskej Kaja ale mi nee diky za pochopení!!!paa
        • Re: Re: Re: Juu

          kolik ze ti je??ja jenom z epochyuju o tom ze by mates chodils holkou ktera ma pravopis jak 10leta holcicka
        • Re: Re: Re: Juu

          ses trapna s tebou by tak chodil *7*
        • joe.zlatho

          Re: Re: Re: Juu

          jo tk ty s nim chodíš?????? HmMm tak to sotva... *1* Mates má holku,ale chodí s ní už 5 let.... *1* takže áš smůŮůŮlu.....Ale zkusíme to *1* jak se jmenuješ?????? *7* protože já znám jméno jeho holky a jestli se jemnuješ tak jak jeho pravá holka,tak......máš štígro *1*
          • Re: Re: Re: Re: Juu

            Mylíš jako tuhle černovlásku???

            http://heroinee.rajce.idnes.cz/ kolin_-_stare_lazne_20.3./

            Jak se tam s ní Mates "vykusuje" ???
            Nevím, nevím jestli je tohle jeho holka... :D
            Tak co ty odbornice přes Matese???
            Je to ona??
            • Re: Re: Re: Re: Re: Juu

              Ta černovláska je už jeho dlouholetá přítelkyně...:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Juu

              Já reaguju za kámošku..Jó tohłé je jeo holka tu mysłela *3*
        • Re: Re: Re: Juu

          ha-ha..trapka co si hraje na Matesovo holku co?a jak se jmenuješ?..hele fakt sorry joo!ale já Matese znám už dlouho a aj jeho holku!a vím o nív vše!takže i to že má uplně jinej nick než z kterého to píšeš!takže laskavě tady přestan kecát že jsi jeho holka!
        • Re: Re: Re: Juu

          Pochybuji, že by takový inteligentní člověk jako Mates chodil s NÁNOU, která se bojí sem napsat svůj pravej e-mail a radši sem píše neexistujcí....Promiň, ale tvůj příspěvěk mně opravdu pobavil... (A ještě malá poznámka. Za tečkou u věty se dělá mezera a "takovi keci" podle mého názoru by tam mělo být "TAKOVÝ"...)
      • Re: Re: Juu

        cha chááááá tady je někdo najivnííí :D a dobře kecá :D
      • Re: Re: Juu

        jaj dalsi mala 15-ti leta pipka....:D:D:D:D:D:D::D smat se ti holka...:D smat se!!!
      • Re: Re: Juu

        hm breeeej joke:D
        • Si trapná až to bolí bysi s tebou Mates něco začal.Mates má narozdíl od tebe mozek a ne slámu v hlavě.Se prober.
      • Re: Re: Juu

        dobře ty *1*
  • Matýsek je nej

    Matýsek je prostě suprovej klučina a good se s nim kecáá :-* Plostě je to super klásnej kluk !!! Ilůůů moczinky :-* *14* *14*
  • Matýsek

    miluju te Matýsku *14* *14* *14*
    • Re: Matýsek

      di do P-d-l-y vy krávy..... *15* *13*
      • Re: Re: Matýsek

        nemyslite si že jste trapní vi p-č-
        • Re: Re: Re: Matýsek

          Nedělejte ze sebe, že jste KING vy namyslené krávy
    • Re: Matýsek

      pište to někomu jinému, že sním chodíte nevím co si o sobě myslíte vy nádhery *13*
    • Re: Matýsek

      to tak nevím proč si furt vymíšlíte, že sním chodíte .....Jste s tím trapní... *9*
      • Re: Re: Matýsek

        Hele, sice se jen směju, když si to čtu jo :D:D ..ale ona nenapsala, že s nim chodí ;) jen napsala, že ho miluje...a to je klidně možný ;) ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit