Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sebikelik

    V poho

    Mates je v pohodě týpek..měla jsem tu šanci a je opravdu v poho a hezkej.. *14* *8*
  • Smrdíte lidi!!:D:D

    Třebas vypadá dobře, s chováním už je to horší... *9*
    • Re: Smrdíte lidi!!:D:D

      Jak to myslíš??
  • DIGITÁLNÍ DĚTI...

    ÚŽASNEJ VIDEOKLIP NA DIGI,DĚTI! MOOOOOOOC JIM TO TAM SEKNE...SEM ZVĚDAVÁ NA JAKÝM MÍSTĚ SE UMÍSTIJOU NA T-MUSIC CHART!!TAK SE SNAŽTE AT NA TOM NEJLEPŠÍM!! *3* *4*
    • Za tu písničku a ten klip by to měli vyhrát *3*
  • probudte se!!!!!

    proberte se!!!přestante s těma kecama jak chodíte s někym ven...tohle někdo vidět tak si utrhne držku...to snad neni možný...má je tu někdo třeba rád proto jak hrajou???ste do matese udělaný akorát proto že hrje v docelý známý kapele a vypadá dobře...žádná z vás ho ani trochu nezná tak přestante kecat takovýhle krávoviny...možná byste se nad sebou mohli zamyslet a taky nad tim že jejich přítelkynim a manželce to taky neni dvakrát příjemný....myslete aspon trochu!!!! *8*
    • Re: probudte se!!!!!

      Hej myslím že si tady každý může napsat co chce!!Je to jejich věc co si tady píší!!...Já si myslím že každý ma jiný názor!!:-)Tak se prober ty a podívej se co tady píšeš za kraviny ty..Myslím že zrovna tohle se tu nehodí co tu píšeš takže dej se do klidu *3*
    • Re: probudte se!!!!!

      xDD já s nim chodim do školy xD a přpadal mi sympatickej ještě předtím než mi kámoška řekla že hraje v mandrage xDD
    • Re: probudte se!!!!!

      tichej souhlas... myslim že o to opravdu nestojej... pochvalu asi slyšej rádi jako každej jinej,ale všeho s mírou dámy *7* ty co je znaj sem určitě nepíšou ani a jen si čtou jak je tu někdo ubohej a vyznává lásku tomu,koho viděl na plakátech,při njelepčim byl někdy na koncertě protože maminka dovolila vycházky... Holky,jděte si tokat někam jinam *15*
  • Matess

    Podle mně to sou samí keci myslím si že Mates tady toto přehlíží a raději nekomentuje(bych se mu ani nedivila) *1* chápu že ho holky žerou ale zežrat by ho nemuseli *1* *9* bylo by třeba super kdybi jednou za nějakej čas by to tu Mates okomentoval sám myslím že by jsme se pobavili my i on *1* a možná by holku která s ním chce být jen proto že má kapelu a je k sežrání by ani nechtěl nevím...Myslím si že Celí MANDRAGE jsou Super jak vzhledově tak i hudbou *4*
  • :)

    Ahoj jo mandrage sou fakt boží!Mam vsech e-mail a icq jen Vitě a Matesa píšem si už par měsícu a sou suprovi dali jsme si schuzku tak sem uvedava jak to dopadne *1* ale už se strašně těším *3* Mates nikdy nezapomenu na tvi Věty *1*
    • tak ty si asi dobře vykrákaná píča..bože že tě tata radši do kopřiv nevystříkal *1* ..jebni si hlavou o patník *15*
    • Re: :)

      NO JASAN CHYTRA TO TI TAM UVĚŘÍM *1*
    • Re: :)

      vyserte se už na kecy jak jsou krásní,a sladký. Dyť vo tom to neni,ne?
      Neřešila bych vzkazy slečen,který tvrdí,že s klukama chodí ven,kdo ví,třeba to je pravda. Sama kluky znám,párkrát jsem s nima byla večer ve městě,ale znám je dávno,než se proslavili Mandrage a nepříjde mi an tom nic divného,tak proč by je nemohli znát i ostatní?Však to jsou normální klucí z Plzně,který se nechovaj jako nafoukaný hvězdičky a drží se nohama na zemi.
      • caandiess

        Re: Re: :)

        úplně s tebou souhlasím...taky nachápu proč by je jako nemohli znát,vždyt než byli slavní,tak to byli normální kluci,tak proč by to nebylo možné...přemýšlejte trochu než sem něco napíšete *1* *1*
        • mcr...terry

          Zdravim :)

          Jo přesně, kapelu má kde kdo, neznamená, že když se klukům podařilo, se takhle proslavit, že se z nich staly manekýni.... Pořád jsou to ty starý kluci, choděj ven se svejma kámošema, holkama a co já vim.... Maji rodinu a bavěj se jako my,ale akorád maji trošku náročnější zálibu a to je KAPELA!!! Je zajímá, jestli se nám líbí muzika...Jestli se nám zalíbilo nový video a néé jestli má Mates sexy prdelku a nevim na co vy perverzní faninky myslíte *1* Mám je ráda, proto co dělaj... A fandim jim!!! *4*
    • Re: :)

      tsy voe už vidím jak si stebou dají sraz!!!!!!!:D:D:D:D:D DObrej JOke!!!!
  • ..

    ****obdiv****
  • jeziskote

    Tak tohle je fakt mazec....ten je tak sladouskeeej...jezisi chudak mates ...jestli tohle posloucha furt tak tak to klobouk dolu s jeho nervama....holcicky zamyslete se nad sebou....a jestli kouri ....at nezdrave nebo jinak...tak to vam muze byt taky jedno.....mejte se *8* *8*
  • ... Mates rulezzz ...

    Obcas je fakt prdel to tu sledovat..:) Nic proti nikomu, ale ve me proste veci typu: Klaaaasnouskej slaaaadouskej chlapesek, mooocinky moooc ho miluju - vyvojavaj zachvaty smichu:D:D
    Ale nechci tu delat tlaky, jen se proste smeju:)
    Ty mejly sou taky tak trosku zavadejici.. pochybuju, ze by dal (dali) svuj mejl jen tak nekomu,kdyz temer nikdo ani nevi jak se Coopi s Bolanem jmenoujou normalnim jmenem...
    Ovsem to nic nemeni na tom, ze jsou skvela kapela a MAtese videt nazivo je fakt zazitek.. klobouk dolu, doufam, ze ti to vydrzi!!!:)
    • Re: ... Mates rulezzz ...

      PeeePaaaa Bolan.. xD *15* *14*
    • ?

      bez chyb s chybama...hezkej....hnusnej...hlavn e že hezky hrajou..ne?..nechci te nejak urazit... *1* oooooooooooooo *1* *1* miluju te.... *1* *1* *1* *1*
      • Re: ?

        Podla mňa nie je až tak jedno ako vyzerajú, takto majú viac ludí, ktorý si hovoria ,,fans" a pritom možno vôbec ich hudbu nepočúvajú. Podla mňa sú všetci zlatý, jo. Je úžasné že sú zaltý, jj, v tomto prípade, juchú! *15* ale najviac zálaží ako hrajú, lebo hrajú uplne skvele, pesnička Breakdown, to je najlepšia pieseň...a aj tie ostatné, samozrejme. Pane bože, niekto baby, im fakt vyhráva z toho, aký je Mates zlatý. *15* Chudáčik...ale vlastne všetci...no jo. Prajem im pevné nervy *15*
  • KOuří?

    Hele a on fakt kouří?? *8*
    • Re: KOuří?

      jasně.. červený LMka.. *3*
    • Re: KOuří?

      A i kdyby kouřil, tak co? :D
      • Re: Re: KOuří?

        kouri... kazdej koncert je tomu dukazem.. mam i fotky.. chces?:D
        • Vždycky před koncertem si zapálí cigaretu společně s Víťou
        • loveromixx

          Re: Re: Re: KOuří?

          jo chci posli na email Maarteska@seznam.cz *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit