Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lili : ty jsi tak dobře naivní
  • barynka

    ...

    Krásné narozeniny :*
  • martina378

    Mates

    Jo Matýsek je hezkej ale jako něvím kde berou ty dvanáctiletý fanynky to že ho tak ukrutně milujou atd. mě je teda taky 12náct ale mě se jen líbí.Holky miluj te radši toho koho můžete vidět třeba každej den ve škole a ne Matse(nic proti němu *3* )
    • Re: Mates

      di do pici*9*
      • Re: Re: Mates

        Tak tam jdi sama ....Ty Náno s velkým "N"....jsi trapná až to bolí.Stejně ho mít nikdy nebudeš,pač má holku,a mooooc hezkou a milou,což se o tobě,ty Nádhero,říct nedá-teda myslím to,že nejsi milá....jestli hezká...nevim...neznám tě,ale to co jsi napsala,svědčí o tvé nízké inteligenci...NAZDAR!!!!
  • Mates ♥

    Mates je prostě boží .. neřikám , že se mi nelíbí , protože se mi líbí a to hodně ... jenže kvůli tomu si tady přece nemusíte vymýšlet kraviny jako že s nim chodíte a tak !! ... já taky v reálu chodim s normálnim klukem a jsem as nim štastná .... a nekrmim se tady temahle žvástama .... božeee .. kam ten svět spěje !!! :D xDDD musim se smát ... ste ubohý .... lituju vás .. TRAPKY !!! *5* *5* *16* *13* *13*
    • Re: Mates ♥

      Mates je fakt krásnej, o tom žádná.Je mi líto těch holek co si musej vymejšlet, že s nim choděj,asi jim nedochází, že tady dělaj totální kretény jen a jen ze sebe...
  • lucka321

    mandrage

    je fakt dobrej..:)a ten majáles v plzni ještě lepší:) *4*
  • andreak

    =o)

    já matese jen znam protože chodím do stejné školy=o)
    • Re: =o)

      hele ty chodis z matesem do skoly
    • Re: =o)

      a do které *7* *14*
      • Re: Re: =o)

        Teď už Mates nechodí do žádný,ale letos úspěšně odmaturoval,na Plzeňském Gymnáziu Fr. křižíka
    • Re: =o)

      Hm, takže ho znáš zjevně "jako svý boty" xD
      To, že s ním chodíš na stejnou školu, neznamená, že ho znáš :)
  • miluju te

    ahoj hrali jste v hradisti u horbenu a bydlis na slovanech milujute *14*
    • Re: miluju te

      nevim a nechtela si spius napsat jestli to nekdo nevi co *1*
    • kitttyxd

      Re: miluju te

      Ty ho snad znas me se libi, ale neznam ho osobne takze nwm jestli bych si snim rozumela!!! *4*
      • kitttyxd

        Re: Re: miluju te

        Treba je to ujety pako!! *1*
  • :ppp

    :D ja ztech lidi nemuzu.. jen je nekdo slavnej a sexy.. a uz by ho chtel kazdej.. a pritom nehledej na to jakej ten clovek je.,... tohle me dokaze nasrat.. :DD ale.. je pravda ze je rozkosnej :P ale to do nej hned nemusim jit jako spol.. ze jo? :DD *15* *15*
    • Re: :ppp

      konečně slova od (normálního) člověka...
      • Re: Re: :ppp

        Totiz, oprava: ´Berry´ mi prijde jako normální člověk
    • Re: :ppp

      Tak, hej, nikto kto ho nipozná nemôže povedať, že ho miluje, ale tak, no nezošalela by si z toho jaký je krásny, sexi a rozkošný *7* Je prosto na zožratie *14*
    • zuzulkajoshik

      Re: :ppp

      jn přesně... *1*
      • kitttyxd

        Re: Re: :ppp

        Mate prawdu ale Mates ja fagt peknej a fagt krutej bubenik!! *1* *4*
  • zuzulkajoshik

    upa hobo pěknej

    je fakt hafo pěknej *14* *14* hlavně za bubnama...nevím co jste psali, ale já si myslím že každej hezkej kluk je tak trochu namachrovanej *14* ale jinak *14* *14* krása na něho pohledět teda hned po Josho*i Hartnett*vi (za mlada :-D)
    • i love him

      Maty jsi nejhezčí klučina kterého jsem kdy vyděla od mandrage se nezvládnu odtrhnout ani ve skole a prohlížím si přitom vaše fotky vaše fotky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mám te mocky ráda *14* *14*
  • Radši nic

    no heeej vy jste krutý...*1*....co to tady řešíte za píčoviny ?...*1* .....já tady u toho uchcávám smichy ......dobře vy ...dobrý kecy ... *3* ... že chodim s Matesem bych se asi chlubila až po tom co bych si šlehla .... *1* ...no nic...Happy New Year...and Mandrage is so cool.....Good bye everybody.....Postarali jste se mi o večerní zábavu *4* ...děkuji mnohokrát...Thank you *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit