Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej Mates *1*
  • To je fakt vtipný, číst tu ty komenty *1*
    • Jste všechny úplně nenormální..!! *1*
  • Jste fakt na facku :-D vycákej te se :-D Děckááá!!!! ááá Mates wau :-D jéjda holky dejte si facku :-D
  • Pane bože! Musíte si tady všichni vymýšlet? A ty vaše trapný názory jak ho můžeme milovat atd..Je jasný když se někomu líbí tak se do něj můžou zamilovat..evidentně to nechápete..Matese taky mám ráda ale né jako třeba svýho kluka ale jako slavnýho kluka! Tak si laskavě odpusťte ty trapný názory když vůbec nevíte! A docela ubohost když tu píšete jak ho znáte atd..Ten kdo ho zná by se tady nevychluboval..! ;) Jinak Matýsek,prostě skvělej je! :)
  • IsabelleAngelina
    Na bubnech fakt válíš.. nebudu ti tady jak malá holka psát jak tě zbožňuju .-. jsi zajímavý a hezký kluk ale to je vše .. tady jde hlavně o to, že máš svůj styl a za tim si deš a že jsi bombovej na bicích :) .. jen tak dál ;)
  • To mě fakt vždycky dojme jak tady píšou 12-14 leté holčičky jak Matese nebo Víta strašně milujou a že si je jednou vezmou etc.PROBUĎTE SE vždyt je to celkem logické že kluk který ma 21 nebude chtít být s holkou co jí teče ještě mlíko po bradě :DDD
    Stejnak kdyby neexistovaly MANDRAGE tak by jste o žádném Matesovi ani Vítovi nevěděly! :) Každoádně na konzertech válí :)))) :*
    • No a co? Proč Vám ty komentáře vadí?? Tak si toho nevšímejte. Myslíte si,že jste nejlepší,nejchytřejší... ale určitě jste na tom, byly podobně ne?? Jen si to nechcete přiznat... ať si každý píše,co chce, je to jejich názor a já s nima souhlasím!! A je jedno jestli si to Vítek nebo Mates přečtou... určitě by měli vlastní názor...akorát jen odpovídáte za ně a je fajn,že mají takové fanynky,které by pro ně udělaly cokoliv!! To k tomu patří a jinak- Mandrage jsou bezvadní.
    • Souhlasím s tebou *4* Vsadím se, že kdyby tyhle holčiny viděli Matese nebo Víťu na ulici, tak si ho ani nevšimnou (Ovšem kdyby neexistovaly Mandrage)
      • Myslíš,že ty podle vás malý holčičky se po klukách neohlídnou?..Jestli se jim líbí Mates nebo Víťa tak by si jich určitě na ulici všimly ;)
        • Bych byla zvědavá jak by teda reagovaly :DD Už to vidím :) Ječí piští řeknou si o podpis(nejlpe do výstřihu) a čest a pak se budou strášne vychvalovat a psát si statusy na FB jak je potkaly atd. já to znám :D Moje kámoška je do nich totální cvok a když jsme jednou šly po americký šel tam i vít a jakmile ho zaregistrovala zaištěla zařvala jeho jméno on se otočil ona se schovala a já tam stála no prostě trapas jak hrom...já je tak moc neřeru ale nějáký ty songy ujdou :))
  • Myslím že jste všichni blbci co to píšete (kromě mě samozdřejmě)!!!!!!
  • Myslím že skupina Mandrage je dobrá. *5*
  • Některým lidem bych i věřila,že se s Matesem znají,ale...má tady někdo zapotřebí psát jak úžasně líbá ap.?Jestli máte Matese doopravdy rády,tak mu to štěstí aspoň trochu dopřejte...Jen tak mimochodem,kdyby skupina Mandrage vůbec nebyla,tak byste ani nevěděli,že nějakej Mates Vorda vůbec existuje (nic proti).Jinak hrají skvěle,poslouchám je už nějakej ten pátek,navštěvuju jejich koncerty a rozhodně si nehraju na nějakou naivní holku,která tady všude musí psát jak spolu skočej do postele a podobný blbosti... *3*
  • Týna- máš fakt fantazii....nikdo ti to nežere, tak s tím prosim přestaň..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit