Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buďte normální

    Jako na pobavení je to tu dobrý...ale holky moc se ponižujete tady. Fakt by se hodilo aby tady Mates napsal svůj názor. A navíc kdyby jedna z vás opravdu chodila s Matesem jak to tu píšete tak jemu by se to asi moc nelíbilo ta vaše chlouba tady a dlouho byste jeho holkou nbyly...pochybuju že by chodil s 15ti letou puberťačkou která je totálně bez rozumu...jinak taky mám mandrage ráda ale jen pro jejich tvorbu a ne jejich krásu takže se mějte...jinak vám tu dám moje icq kdo by chtěl pokecat (třeba i o mandrage ale jen s mírou a s rozumem *1*) můj nick je Libby a číslo: 471839163 PÁČKO *3* *9* *5*
  • MŮJ názor :P

    Jelikož je taky poslouchám a jsem jejich "normální" fanynka tak se tady taky vyjádřim :D Miluju jejich písničky.. jejich texty.. prostě jejich hudbu.. Jsou svý a stylový!! :) A tak to má bejt =) Jejich písničky mě vždycky vytáhnou z depky. Za to jim jsem vděčná.. A všimla jsem si, jak je tady srovnáváte. Porovnáváte, kdo je z kapely nejhezčí.. myslim si, že každej z nich je něčim vyjjímečnej :D ale okey, taky je pro mě Mates nejhezčí :D Pochybuju že si tady tyhle vzkazy čte no, ale tak neva že :D Stejnak by to ignroval xD A stejnak si o každý z nás myslí že jsme jen bláznivý fans =D njn a nechápu některý z vás, co tady píšou že s Matesem choděj xD jako nepobírám :D fakt trapný.. a stejnak by s žádnou fanynkou nejspíš nechodil xD ptž by si myslel, že s nim je jen kvůli jeho slávě =)njn slavný lidi to maj těžký xD ale musim uznat, že Mates je fakt kus a má charisma :D a to ho neznám xD ale všichni jsou prostě borci a já jim budu držet pěsti pořád :) <33 přeberte si to jak chcete.. 100 lidí=100 názorů.. Čus =)
  • ..

    Bože, no to je fakt vtipný. Člověk když se nudí nebo když má blbou náladu, tak si stačí přečíst ty vaše komenty typu- On je tak krááásnej, chodím s ním apod. To už je jakoby jste poslouchali Mandrage jen kvůli tomu, jak někdo vypadá. Fakt ubohost *9* Jinak, nejen Mates, ale i ostatní jsou šíleně fajnový, talentovaný, pohodový a byl super pokec! Už aby zase byli v Praze! *5*
  • caandiess

    ahojte =)

    Ahote všichni! Už dlouho je poslouchám,párkrát jsem byla i na jejich koncertech a myslím si že jsou úžasní... jejich hudbu jsem si opravdu oblíbila, texty jsou super...hlavně Kapky prroti slzám a Hledá se žena *14* *14* *14* ráda bych se s nimi někdy sešla osobně a poznala je víc než jen takhle, ale pochybuju že se to někdy povede, extra obyčejné holce jako jsem já *7* ale to nic nezmění na tom, že je budu poslouchat dál a fandit jim.... jsou fakt super.... JEN TAK DÁL KLUCI!!! *15* *15*
  • cooooooooool

    heskej a taky hraje dobre na bici ae nejvic mu slusej kratky vlasi upe cool kluk krasavec *1* *14*
  • hezounek

    jo já si taky myslim že je z mandrage nejhezčí. a potkávat ho rok na chodbách je bezva! <3 *14*
  • mandrage18

    hahah

    Nó jako to co si tu čtu nó smáát se musíím *1* Si fáákt věřííte žé Mates by tady nějako holku lííbal *1* A prej y do postílky *1* hah Na to znááám Matese až móc dobřé**Žéé ón by tohle nikdy neudělal!A už vůbec né z takovíma Nannama!Có séém takoví píčoviny píšou!Próboha proberte se**a Nezáviďte Matesovi tu krásu!A přectírát že sníím chodííte nó nejvííc směšný! *1* Mates má svoji holku!A pochybuju že by si takéj chytréj a hezkéj člověk začáál něco s ulítlíma Fans!
    • Re: hahah

      Jj, presne, on má svoju, ja ho mám tiež rada, lebo je uplne skvelý bubeník a je fakt zlatý, ale písať také debiliny, ako to, že ho milujú (a pritom ho ani nepoznajú) a že ho chcú do postielky...trochu choré *1* *1* *1*

      Podla mňa by sme mu mali priať, že si našiel lásku, bože, a nie jej to závidieť *1* *1* *15*
  • JN

    hele lidi jako ja vas nechapu.....jo je mozny ze si nekdo s nema pise jo chapu ale nechapu proc tady resite takove kraviny ....pokud ja vim tak komentare jsou snad od toho abyste koemntovala skupiny napr.(hey lidi tuhle skpinu miluju pro to a pro to....)a ne jezis on je krasneja ja si s niím pisu a aaaaa.......!!!jaj to je pro maly deti....... *1* jo fajn taky se mi libi matysek ale to neznamena ze tady zacnu vypisovat jak je uzasny anewim co....kdyz uz napisu komentik ve kterem se o tom zminim!! *8*
  • ...

    Mates je z Mandrage nejhezčí(podle mě),jinak jsou kluci všichni nej.
    Mě se nejvíce líbí ta nová písnička: Hledá se žena.Je uplně mazec akorát že není kde na netu si ji stáhnou.:(
    Mandrage jsou jedna z mích nej skupin(a taky zůstanou) :D:D
    Jinak se mějte všichni fajn.Zdar:) *14* *1*
    • zuhajda7

      Re: ...

      Ja si taky myslim ze Mates je z Mandrage nejhezci.On je fakt peknej *14*
  • mandrage18

    V poho

    jj pravdy mates je v poho klučík *3*on sice vypadá namyšleně..což si o něj většína lidí myslí...ae když si sním kecám na koncertech tek je fakt beSt *4* a má féést segru *1* z Ukrajiny..prostě..bezva to kámošíí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit