Přejít na výpis diskuzí

Michaela Kudláčková

OSOBNOST 14.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řekl kdo????
  • Musíte ale počkat, až tato paní bude střízlivá. *1* *11* *16*
  • Dobry den,rada bych se s vami kontaktovala a chtela se objednat na vyklad karet,pokud by to bylo mozne.moc dekuji a preji pekny den.
  • no jo, ta čarodějnice...
  • dobry den mišo rada bych vas poznala osobne mejte se moc krasne vladka
  • ahoj mišo velmi mne zaujala vaše kniha a vy jako osobnost taky mne zaujalo jak jste vekmi talentovana na herectvi nesmite se vzdavat a bojovat určite vam ješte nekdy nakou roly daji ale musite je moc otravovat z pozdravem vaše fanynka a obdyvovatelka
  • ahoj michaelo rada bych abys ješte neco natočila jsi velmi talentovana
  • Míšo, všechno nej k narozeninám.
  • Ahoj Míšo, četla jsem teď článek na Super.cz. Nic si z té kritiky nedělej, o tom život není. Ale to ty asi víš *3* .
  • Je mi líto, že se Michaela v mládí nedostala na konzervatoř, je to veliká škoda, protože byla moc talentovaná. Fakt škoda, mohla z ní být dnes velice uznávaná herečka. Snad ji to osud ještě nějak vynahradí.
  • Dobry den rada bych se k Vam objednala .Diky Iveta Akpinar
  • Michaelu Kudláčkovou můžete kontaktovat na stránkách jejího magazínu www.popelky.cz. Tam se můžete také objednat na výklad karet, nebo na její školičku. E-mail na Míšu: michaela.kudlackova@popelky.cz *3*
  • Dobrý den Míšo chci se k Vám objednat, ale nemám na Vás kontakt, můj email je cerna_simona@centrum.cz, moc bych se s Váma chtěla setkat. Děkuji moc Simona
  • Dobrý den,
    zaujala mě Vaše kniha Jak se modlí čarodějky. Chtěla bych své dceři vyhotovit runový amulet. Přála bych ji rodinu i úspěchy v podnikání. Je možné kombinovat jabloň a dub.
    Za případnou odpov2Ď děkuji.
    csaxo@seznam.cz
  • Kamarádka z dětství

    Ahoj Mišulko, doufám, že ti tento odkaz příjde a snad si i vzpomeneš kdo asi jsem. Známe se z dětství a konečně se mi podařilo Tě kontaktovat.........Měli jste s rodiči chatu v Chlomku na Sázavě u Pikovic. Moje babička s dědou taky, byla jsem tam s nimi pořád, i celé prázdniny. Stavěli jsme si u nás na zahradě stan a blbli tam. Jmenuji se Jana, jsem starší o pár let. Babička a děda se jmenovali Legnerovi, jestli ti to napoví. Vedle nás byla taky Jana a z druhé strany měl chatu Věroslav Pek, ale ty jsi byla malá, tak nevím zda Ti to něco říká. No když se na mě upamatuješ, tak mi dej vědět, byla bych ráda. měj se moc krásně, zdraví Tě Jana Tajčová, za svob.: Zalabáková. *4* *3* *3*
  • Žádost

    Dobrý den Michaelo,ráde bych se k Vám objednala,nenašla jsem žádný jiný kontakt.Pokud mi odepíšete na email budu ráda.Děkuji
  • Míša Míše

    DObrý den Míšo,moc se mi líbí vaše kniha Jak se modlí čarodějky a opravdo mooc ráda bych se s vámi setkala .Chtěla bych vás požádat o výklad karet a radu jestli mám pokračovattudy kudy jdu děkuju Míša *4*
  • pozdrav a prosba

    Dobrý den Míšo,mám mladšího bratra a mamka nám už delší dobu říká že jsme jak Barča s Pepíkem,pořád jsem se jí ptala kdo to byl a nechápala jsem proč nám to říká.Letos k ježíšku jsem dostala dvd se seriálem My všichni školou povinní a hned jsem pochopila,seriál je úžasný a vy v něm hrajete moc pěkně.Dozvěděla jsem se o vás že vykládáte karty,moc bych chtěla splnit přání mamce která o tom pořád mluví,že by chtěla jednou vyložit karty.Atak vás prosím co musím proto udělat a kolik to stojí.děkuji Terezka 11let
  • Bontonland - Anotace

    Dramatický děj dobrodružného historického filmu se odehrává v roce 1611, po vpádu pasovských vojsk do Čech. Hlavní hrdinka, dvanáctiletá Magdalena (náročnou postavu podivuhodně zvládla talentovaná Michaela Kudláčková), se náhodou stane svědkem krutého a nemilosrdného boje mezi pasovskými žoldnéři a jejich českými pronásledovateli. Seznámí se přitom s potulným muzikantem Matoušem Psíkem. Jejich přátelství jim pomůže překonat všechny nástrahy, v nemalé míře způsobené zázračnou lahvičkou – ta může svému majiteli splnit jedno jediné přání, ale pak musí být prodána za poloviční cenu, než za jakou byla koupena, jinak její držitel propadne peklu...
  • Poslední propadne peklu

    V záři vychází historický film hlavní role Michaela Kudláčková *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit