Přejít na výpis diskuzí

Michaela Kudláčková

OSOBNOST 14.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vše nej k narozkám.

    Vše nej k narozkám přeje Kamil. *4* *4* *4*
  • tarotove karty

    mila miso
    prosim o radu pri koupi tarotovych karet, pro zacatecnika a pokud mozno s knihou - vykladu.je mozne je koupit u vas? do cech se moc nedostanu a kdyz, tak kde mam hledat?
    dekuji za cas venovany odpovedi a preji hezke leto! ( u nas neprsi ale lije:-)
    marie *3* *4*
  • Co dál

    Pro Michaelu Kudláčkovou:
    Pokud usoudíte, že mám potřebu pomoci z Vaší strany, kontaktujte mě prosím. Jsem narozena 20.8.1956, a jsem myslím u konce. Východisko nevidím.
    Děkuji.
    Dahlia
  • picasso

    ahojky Míšo

    Prosím tě o nový kontakt na Tebe mám nové stálé již rok telefonní číslo a na Tebe nemám kontakt rád bych se s tebou domluvil na výkladu taroku moc díky František a neboj nezapoměl jsem. dopis od tebe taky mám schovaný díky moc tel 774842057
  • Vše nej k narozkám.

    Vše nej k narozkám přeje souznitel v dnu narození Haničky Zagorové Kamil. *4* *4* *4*
  • Re: Byla velmi talentovaná

    Jo,to byla.Měla přirozený talent.
  • Re: Míša

    Velice si vážím Vašeho přáníčka a přeji hodně štěstí. Michaela.
  • Re: Podekovani

    Ahoj Františku,
    na Tvůj dopis si pamatuji i na výklad. Jsem ráda, že už se máš lépe. Pokud budeš potřebovat napiš mi a určitě se domluvíme. Sliby plním. Michaela. novapopelka@seznam.cz
  • Re: Prosba

    Ahoj,
    stránky nemám, ale můžeš mi napsat emila. novapopelka@seznam.cz
  • Re: kontakt

    novapopelka@seznam.cz
  • Re: Kontakt

    721381824. *4*
  • Re: Žádost o kontakt

    Dobrý den,
    rádá se Vám budu věnovat, pokud to bude v mých silách.Těším se Michaela. tel.721381824
  • Re: Kontakt

    Dobrý den,
    velmi ráda si s Vámi popovídám. Michaela. Přeji krásný den tel.721381824
  • Byla velmi talentovaná

    Dodnes si pamatuji film poslední propadne peklu kde Michaela hráje hlavní roli naprosto skvěle. Myslím že jako dospělá by také uspěla ale asi neměla štěstí jinak doufám že ten film někdy výjde na dvd
  • Žádost o kontakt

    Vážená paní Kudláčková,
    dočetla jsem se, že pořádáte kursy výkladu z karet. Mohla byste mi, prosím, za tímto účelem zaslat na Vás kontakt, ev. podrobnosti ohledně tohoto kursu?
    Předem děkuji a přeji vše dobré.
    S pozdravem Kateřina Ryšavá.
  • Kontakt

    Dobrý den Míšo, ráda bych Vás pozdravila a poprosila o možnost rozhovoru s Vámi do společenského časopis zaměřeného na esoteriku. Pokud byste měla chuť a možnost ozvěte se mi. Děkuji a pěkný den
  • Kontakt

    Ahojky Mišo! Nepodařilo se mi na Vás najit nějaký kontakt,chtěla bych poprosit o výklad karet,prosím napište mi kontakt na Vás...Děkuji předem Eva
  • kontakt

    Ahoj Míšo. Chtěla jsem si najít Vaše stránky , ale také je nedokážu najít. Mohla byste mi, prosím , poslat na Vás kontakt? Děkuji moc, Alena
  • Prosba

    Ahoj Míšo. Chtěla jsem si najít Vaše stránky , ale nějak je nedokážu vystopovat. Mohla byste mi, prosím , poslat na Vás kontakt? Děkuji moc, D.
  • Podekovani

    Ahoj Miso, po dlouhe dobe Te zdravim,tak jsem se vratil s vykonu s trestu a nevim jestli si to budes jeste pamatovat,tenkrat jsem te pozadal o vyklad tarotu, Tvuj dopis jsem obdrzel za nej Ti moc a moc dekuji,tenkrat jsi psala ze se nejak domluvime a zkusis mi vylozit osobne,mam zajem o tuto nabidku taky maluji Tvuj portretek, moje stranky frantisek.cernoch@seznam.cz tel:739335595 adresa Frantisek Cernoch Ladova 241 Chlumec okr. Usti nad Labem 40338 *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit