Přejít na výpis diskuzí

Michaela Kudláčková

OSOBNOST 14.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podekovani

    Ahoj Miso, po dlouhe dobe Te zdravim,tak jsem se vratil s vykonu s trestu a nevim jestli si to budes jeste pamatovat,tenkrat jsem te pozadal o vyklad tarotu, Tvuj dopis jsem obdrzel za nej Ti moc a moc dekuji,tenkrat jsi psala ze se nejak domluvime a zkusis mi vylozit osobne,mam zajem o tuto nabidku taky maluji Tvuj portretek, moje stranky frantisek.cernoch@seznam.cz tel:739335595 adresa Frantisek Cernoch Ladova 241 Chlumec okr. Usti nad Labem 40338 *3* *3* *3* *3*
    • Re: Podekovani

      Ahoj Františku,
      na Tvůj dopis si pamatuji i na výklad. Jsem ráda, že už se máš lépe. Pokud budeš potřebovat napiš mi a určitě se domluvíme. Sliby plním. Michaela. novapopelka@seznam.cz
  • Byla velmi talentovaná

    Dodnes si pamatuji film poslední propadne peklu kde Michaela hráje hlavní roli naprosto skvěle. Myslím že jako dospělá by také uspěla ale asi neměla štěstí jinak doufám že ten film někdy výjde na dvd
    • Re: Byla velmi talentovaná

      Jo,to byla.Měla přirozený talent.
  • kontakt

    Ahoj Míšo. Chtěla jsem si najít Vaše stránky , ale také je nedokážu najít. Mohla byste mi, prosím , poslat na Vás kontakt? Děkuji moc, Alena
    • Re: kontakt

      novapopelka@seznam.cz
  • Bontonland - Anotace

    Dramatický děj dobrodružného historického filmu se odehrává v roce 1611, po vpádu pasovských vojsk do Čech. Hlavní hrdinka, dvanáctiletá Magdalena (náročnou postavu podivuhodně zvládla talentovaná Michaela Kudláčková), se náhodou stane svědkem krutého a nemilosrdného boje mezi pasovskými žoldnéři a jejich českými pronásledovateli. Seznámí se přitom s potulným muzikantem Matoušem Psíkem. Jejich přátelství jim pomůže překonat všechny nástrahy, v nemalé míře způsobené zázračnou lahvičkou – ta může svému majiteli splnit jedno jediné přání, ale pak musí být prodána za poloviční cenu, než za jakou byla koupena, jinak její držitel propadne peklu...
  • Míša Míše

    DObrý den Míšo,moc se mi líbí vaše kniha Jak se modlí čarodějky a opravdo mooc ráda bych se s vámi setkala .Chtěla bych vás požádat o výklad karet a radu jestli mám pokračovattudy kudy jdu děkuju Míša *4*
  • Michaelu Kudláčkovou můžete kontaktovat na stránkách jejího magazínu www.popelky.cz. Tam se můžete také objednat na výklad karet, nebo na její školičku. E-mail na Míšu: michaela.kudlackova@popelky.cz *3*
  • Prosba

    Ahoj Míšo. Chtěla jsem si najít Vaše stránky , ale nějak je nedokážu vystopovat. Mohla byste mi, prosím , poslat na Vás kontakt? Děkuji moc, D.
    • Re: Prosba

      Ahoj,
      stránky nemám, ale můžeš mi napsat emila. novapopelka@seznam.cz
  • Vše nej k narozkám.

    Vše nej k narozkám přeje souznitel v dnu narození Haničky Zagorové Kamil. *4* *4* *4*
  • Je mi líto, že se Michaela v mládí nedostala na konzervatoř, je to veliká škoda, protože byla moc talentovaná. Fakt škoda, mohla z ní být dnes velice uznávaná herečka. Snad ji to osud ještě nějak vynahradí.
  • Míša

    Držíme Vám palečky,at jsou další roličky.Eva a Martin
    • Re: Míša

      Velice si vážím Vašeho přáníčka a přeji hodně štěstí. Michaela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit