Přejít na výpis diskuzí

Michaela Kudláčková

OSOBNOST 14.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co dál

    Pro Michaelu Kudláčkovou:
    Pokud usoudíte, že mám potřebu pomoci z Vaší strany, kontaktujte mě prosím. Jsem narozena 20.8.1956, a jsem myslím u konce. Východisko nevidím.
    Děkuji.
    Dahlia
  • Žádost

    Dobrý den Michaelo,ráde bych se k Vám objednala,nenašla jsem žádný jiný kontakt.Pokud mi odepíšete na email budu ráda.Děkuji
  • picasso

    ahojky Míšo

    Prosím tě o nový kontakt na Tebe mám nové stálé již rok telefonní číslo a na Tebe nemám kontakt rád bych se s tebou domluvil na výkladu taroku moc díky František a neboj nezapoměl jsem. dopis od tebe taky mám schovaný díky moc tel 774842057
  • Ahoj Míšo, četla jsem teď článek na Super.cz. Nic si z té kritiky nedělej, o tom život není. Ale to ty asi víš *3* .
  • pozdrav a prosba

    Dobrý den Míšo,mám mladšího bratra a mamka nám už delší dobu říká že jsme jak Barča s Pepíkem,pořád jsem se jí ptala kdo to byl a nechápala jsem proč nám to říká.Letos k ježíšku jsem dostala dvd se seriálem My všichni školou povinní a hned jsem pochopila,seriál je úžasný a vy v něm hrajete moc pěkně.Dozvěděla jsem se o vás že vykládáte karty,moc bych chtěla splnit přání mamce která o tom pořád mluví,že by chtěla jednou vyložit karty.Atak vás prosím co musím proto udělat a kolik to stojí.děkuji Terezka 11let
  • Dobry den,rada bych se s vami kontaktovala a chtela se objednat na vyklad karet,pokud by to bylo mozne.moc dekuji a preji pekny den.
    • Musíte ale počkat, až tato paní bude střízlivá. *1* *11* *16*
      • Řekl kdo????
  • Míšo, všechno nej k narozeninám.
  • Dobrý den Míšo chci se k Vám objednat, ale nemám na Vás kontakt, můj email je cerna_simona@centrum.cz, moc bych se s Váma chtěla setkat. Děkuji moc Simona
  • Dobry den rada bych se k Vam objednala .Diky Iveta Akpinar
  • ahoj michaelo rada bych abys ješte neco natočila jsi velmi talentovana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit