Přejít na výpis diskuzí

Michaela Kudláčková

OSOBNOST 14.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj mišo velmi mne zaujala vaše kniha a vy jako osobnost taky mne zaujalo jak jste vekmi talentovana na herectvi nesmite se vzdavat a bojovat určite vam ješte nekdy nakou roly daji ale musite je moc otravovat z pozdravem vaše fanynka a obdyvovatelka
  • no jo, ta čarodějnice...
  • dobry den mišo rada bych vas poznala osobne mejte se moc krasne vladka
  • Kontakt

    Ahojky Mišo! Nepodařilo se mi na Vás najit nějaký kontakt,chtěla bych poprosit o výklad karet,prosím napište mi kontakt na Vás...Děkuji předem Eva
    • Re: Kontakt

      721381824. *4*
  • Kontakt

    Dobrý den Míšo, ráda bych Vás pozdravila a poprosila o možnost rozhovoru s Vámi do společenského časopis zaměřeného na esoteriku. Pokud byste měla chuť a možnost ozvěte se mi. Děkuji a pěkný den
    • Re: Kontakt

      Dobrý den,
      velmi ráda si s Vámi popovídám. Michaela. Přeji krásný den tel.721381824
  • Žádost o kontakt

    Vážená paní Kudláčková,
    dočetla jsem se, že pořádáte kursy výkladu z karet. Mohla byste mi, prosím, za tímto účelem zaslat na Vás kontakt, ev. podrobnosti ohledně tohoto kursu?
    Předem děkuji a přeji vše dobré.
    S pozdravem Kateřina Ryšavá.
    • Re: Žádost o kontakt

      Dobrý den,
      rádá se Vám budu věnovat, pokud to bude v mých silách.Těším se Michaela. tel.721381824
  • tarotove karty

    mila miso
    prosim o radu pri koupi tarotovych karet, pro zacatecnika a pokud mozno s knihou - vykladu.je mozne je koupit u vas? do cech se moc nedostanu a kdyz, tak kde mam hledat?
    dekuji za cas venovany odpovedi a preji hezke leto! ( u nas neprsi ale lije:-)
    marie *3* *4*
  • Tak vše nej k narozkám.

    Vše nej k narozkám přeje Kamil. *4* *4* *4*
  • Poslední propadne peklu

    V záři vychází historický film hlavní role Michaela Kudláčková *4*
  • Dobrý den,
    zaujala mě Vaše kniha Jak se modlí čarodějky. Chtěla bych své dceři vyhotovit runový amulet. Přála bych ji rodinu i úspěchy v podnikání. Je možné kombinovat jabloň a dub.
    Za případnou odpov2Ď děkuji.
    csaxo@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit