Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Povídá se, že Milana Suleje odvezli do nemocnice. Podle mě je to nepravděpodobné. určitě je vpořádku a chystá se na turné po Evropě. Bude zpívat možná v miláně a ve Vídni. *1*
    • Jeho ne jeho matku dostala infarkt
  • Já si myslím, že to, že má člověk hodně peněz neznamená, že je šťastný. když má třeba všude rakovinu, tak jde pod kytičky stejně jako ten co má na účtě pár tisíc či deset melounů. boží mlýny melou pomalu ale jistě.
    • Suleji uz konečně pojdi to tvoje z viditelnovani v bulvárech je trapné udus se se svými miliony,mi v hluboké uz te nemůžeme ani vidět všichni se vas boji,jste nemožná a zla rodina,to ze vám chce někdo otrávit psa,sis vymyslel nasazuje s na lidi v bulvárech a dokonce lidem v hluboké vyhrožuje s i v televizi,co si o sobě myslis?,hnoji,zlí,uz te nechceme ani na mdz abys tu zpíval zadus se svými miliony auty a vilami ,ty namysleny skavychtivy parazité,občané hluboké u Kdyně.
  • Co ve vás evokuje slavný, velice slavný operní pěvec, který je ve své obci velice oblíben??? je to nekonfliktní, pravdomluvný skromný občan.
    Máte taky takovou zkušenost? *5* *4* *3*
  • Bud kapni bozkou. Jak je to stou vilou ve Španělsku v malgradu ,nebo se to dozví blesk a aha,a ta ostuda te nebude stát zato,mas tam dum za 10melounu,a kde jsi nato vzal?,vilu v domazlicich a dva byty v Plzni řekni jak jsi to najrad!;;;; !!!!!!!/////
  • Neboj dojde na nej,vezme si jen čtyři prkynka,a půjde také do hrobu,a vše tu nechá,nevím kola k ti je ale možná se toho dockas,jen se desim toho kdyz za života neustále ukazoval svoje bohatství,tak si myslím ze si bude chtít nechat postavit nějakou obrovskou pompézní hrobu,se sochami atd,nevím u nej je vše možné.
  • milane mi všichni příbuzní se od tebe distancujeme a nechceme s tebou nic mit až tu nebude mamky sestra tak už kvám jezdit vubec nebudeme jezdíme za rodiči ne za tebou je nam stasně líto tvých rodiču ktere mlatís a ubližujež jim si zruda a patříš za mříže varujem te sáhni na nase detí a dostenem te do krimiálu nic od tebe nechcem nech si vilu i ty tvé nakradené miliony jen te prosíme nech nás byt nevolej nepiš zapomen že existujem je nám strašne lito tvych rodiču a všem lidem kterým si ubližil mi vsicni se za tebe stydíme že vubec žijes máme a nejen mi jen jedno přání abis už konečně chcípl a přestal škodit lidem tímto se od tebe všíchni distancujeme zbohem
    • mi drazi vsichni pribuzni uprime kdyby jste vsichni vychcipali a vase deti a deti jejich deti atd az do kolena tak je mi to uplne jedno milan sulej mam vas vsecny na haku
    • milane nepis nevolej a prestan me obtezovat tvoji prizni ja s tebou nechci nic mit bojim se te a nechci se dostat s tebou do zbitecnych problemu staci si precist komentare zde v diskusi a kazdy hned pochopi co jsi zac ja sem tve pretvarovani prohledla zbohem eva chudaci tvy rodice
    • bando primitivu az dokazete to co pan sulej pak nekoho kritizujte sami patrite do septiku mezi h o ooo
    • moje trpělivost je u konce Pokud chcete boj špinava lejnová dělnická námezní holoto budete jej mit a nepřestanu dokud Vas a Vaše potomky definitivně nezničim MILAN SULEJ
      • pojdi uz konecne++++++++++++++++++++++++++++++ *16* *16* *16* *16* *16*
    • s touto zbohatlickou rodinou by se to melo fakt resir vsichni sulejove jsou strasne zli vcera jela okolo nich strasi rodina s vnoucaty starej sulej sekal se sekackou pred jejich vilou travu a zacal sproste kricet na pani havlickovou co bydli naproti pak sekackou vrazil do jejiho manzela kteremu asi sni prejel nohu stara pani sulejova nane zacala rvat a sproste jim nadavat nechybelo moc a byli by je snad zabili a to jezte u toho nebyl mladej sulej zevsech nejhorsii lide uz se boji kolem nich vubec projit maji miliony ale k lidem prostym se chovaji jak k dobytku je to tu hruza

      *16* *16* *16* *16* *16*
    • pane suleji vy jste zly zly jako dabel neco vam povim pamatuji si na zenu kdyz jsem byl jeste mlady rikalo se ze byla nekdy krasna a bohata byvala to pry zpevacka a tykala si s prezidenty s ministry ale kdyz ja ji znal byla neco jako mor stara vravorajici od hlavy k pate jedna rana pokryta cary samy hmyz nikde ji netrpeli pod strechou z daleka ji hazeli almuznu kusy chleba jako prasivemu psu konecne umirala umirala a vite jak pane suleji za vsi byla jama kam se hazelo vse co zpecenelo vse co bylo nejhnusnejsi tam umirala na shnile slame volali kni kneze nechtel jit ale prinutili jsme jej podaval ji telo pane zdaleka na drivku a spadlo tak bez svatosti zahynula takovy bud vas konec at me buh vyslisi budte morem hruza lidem a hnus a tak jako ona vypuste svou hanebnou dusi za vse co jste udelal a tolika lidem ublizil






      *16* *16*
    • a jezte si predstavuji ty tisice lidi kteri se mohli mit lepe duchodci pracujici lide kdyby nebylo lidi a jemu podobnych mafianu jako je pan sulej a jemu podobni mafiani kteri tuto zemi jen rozkradli kdyby nebylo suleje mame se lepe
    • pane suleji boze vy jste gigant vsech podvodniku kde je tech 15 milionu ktere zmizeli na ceske poste kdyz jste se v roce 1997 vydaval za knizete lobkowitze a tam pusobil pod falesnym jmenem jako asistent generalniho reditele v plzni v solni ulici by me zajimalo kde jsou ty diskety ktere podlehaly statnimu tajemstvi a vas pak propustili na kauci z boru muj boze co mate vse na svedomi tam jsou ty vase nakradene miliony bozi mlyny milane melou pozor peklo uz se blizi
  • Milan Sulej se chová jako Tramtůmberk, když se mu rozváže bota, tak má sluhy, co mu slouží. Jenže páni aspon nějak platili za sloužení, ale tenhle lump za to ještě inakusuje štědré dávky od jeho přisluhovačů.
    já byvch takový velký dům nechtěl, to musí být nějakého uklízení a větrání a topeního. chlubí se kontaktami na vysokých místech, třeba policii, nemocnice, ministerstvo
  • vazeny pane SULEJI SME POBOURENI vasi megastavbou za desitky milionukorun respektive vasim domem na prostredku nasi vsi v parku vase stavba se nemuze zaclenit mezi venkovskou zastavbu nasi obce a pusobi rusive vase obrovska naburela vila zamek ve stylu podnikatelskeho baroka je ohavnost pokud chcete verejnosti ukazovat svoje nakradene miliony postavte si zamek na osamocenem miste a ne v prostredku navsi nasi obce je to hnus za desitky milionu na krery se bude muset divat dalsich 10 generaci lidi jak mohl neco takoveho povolit mestsky urad ve Kdyni a odbor zivotniho prostredi nechapeme v ucte poboureni obcane hluboke u kdyne
    • dobry den ja jen kte megastavbe pana suleje to neni zadna novostavba ale velmi stary dum postaveny na svahu hluboke rokle v roce 1847 pani antonii stradalovou ktera vilu postavila na byvalem starem zrusenem hrbitove nad rokli v roce 1884 umira obesenim jako mnoho dalsich majitelu kteri zde bydleli v roce 1903 je to jeji vnuk jan kuncl ktery jako 5 lety spadl pri hrani v rokli do studne pod domem a vni se utopil v roce 1916 zde umira na valecne zraneni jeho otec frantisek kuncl rok pred tim dum vyhorel a vnen pri pozaru zemrela jeho matka v roce 1941 v dome melo centralu gestapo dalsi majitel jozef kuncl byl gestapem veznen 3 roky v mathauzenu v roce 1994 zde umira staricka 87 leta jeho manzelka zofie kunclove od te doby jevila v drzeni jeji dcery jany sulejove matky milana suleje takze o zadnou novostvbu se nejedna pouze o rekonstruovany stary velky dum s temnou minulosti informace me poskytl jozef mikolas z hluboke ktery je zde pametnikem smutnych udalosti a od svych predku vi o tajemne minulosti tohoto domu na navsi v hluboke mimochodem rokle pod domem byla v roce 1969 zavezena a pred domem udelan park s pominkem padlych hrdinu 1 svetove valky kde je tez pan kuncl tolik k historii domu vili suleju pekny vecer
  • pekne narozeniny nez te veme cert i temi nakradenymi miliony
    • vse nej ke 40 narozeninam a hlavne hodne zdravi
  • pan sulej je svi a tou zustane
    • Dobrý den Ja take se vsim souhlasim Sulejojic jsou nejhorsi lide z cele Hluboke Nemusi je tu opravdu nikdo Jsou to zli SPATNI a konfliktni lide kteri by tu urctite nikomu nechybeli dekuji
    • vše nej k narozeninám at ti to zpivá
    • take hodne zravi k tem narozeninam at vam jsou ty vase miliony k necemu pavel
    • vse nejlepsi ke 40 narozeninam milane
    • nekdo dostane rorum ve stari a nekdo vubec pan sulej ani vtech 40 letech zadny nema dnes jsem slysela od nich rany a na jejich obrovske vile jim montovali VEZICKY ha ha ha CESTNE ZE JE TO PRAVDA
      0
      • hodně zdravi a krásne narozeniny
    • VSE NEJ K 40 NAROZENINAM zavistive lidi nereste

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit