Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Operní pěvec M. Sulej z Hluboké u Kdyně dnes v podvečerních hodinách zazpíval vánoční koledy ve své domovské obci u osvětleného stromečku u místního rybníčku. Celé této akci přihlíželo dobrých 150 lidí všech věkových kategorií. Podávalo se občerstvení. Počasí se povedlo-NEPRŠELO ANI NEFOUKAL OTRAVNÝ SILNÝ VÍTR ba ani nemrzlo.
    • Pan sulej tam ze see udelal, Blazna, hasici ho jen vystrili, a on to nepochopi, je mi ho lito, jinak ho za cely rok neznaji, jen kdyz Neco potrebuji, ja byt milanem, tak se Jim nato vykaslu maji ho za Blazna a po strane se mu smeji, milane je ti tohle za potrebi
  • Ano, Milan sulej, a jeho vila, v lipach, nadherne misto, obklopene desitkami, prastarych stromu,. Nejhezci misto z Cele hluboke
    • Akoorát ta příjezdová cesta vedle nich k prodejně je v hrozném stavu, Milan bájí, že jí nechá opravit, ale skutek utek
      • Proc by to opraval vem hrabe a jdi to opravit vykrmene line prase, opet, prasteny, michal slajer z hluboke a jeho debilni kecy
  • zloduch sulej jen ho tu vychvalujte do nebes kdo ho zna vi ceho je schopen je velmi mily a pozorny jen aby pres mrtvoly dosahl sveho cile kdo zna jeho pravou povahu vi Je neuveritelny manipulator a udela vse proto aby dosahl sveho cile pokud postavite do rady 200 lidi tak vsicni dohromady nevyprodukuji tolik zla jako tato nebezpena osoba *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • no to bude zase zabava v televizi na stanici TELKA opakuji celou talentmanii tak budeme az do konce leta koukat na nafoukance suleje to sou porady ach jo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • me sulej obral o 500 00kc je chytry a prohnany jak stado opic soud ho sprostil obhajoby pak zacalo peklo cele me rodine vyhrozovali bali jsme se poustet i deti do skoly ma lidi a sve zvedy kteri mu vse zjisti je strasne mily a dela ze sebe chudacka ja vsechny varuji kdo nevi ceho je tento clovek schopen neuveri neverte mu ani slovo v jeho milych slovech a recech otom jak jej nema nikdo rad je vse lez je mi lito vsech koho dostal do svych sparu ti uz nebudou mit nikdy pokoj ja byla uplne na dne jesli existuje DABEL tak tohle je original SULEJ MA PRATELE VE VLADE PODOBNE JEMU NAVIC SE INTENZIVNE ZABIVA I CERNOU MAGIJI MODLIM SE ABY UZ KONECNE BOZI MLYNY MLELY PROSIM BOZE *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • magdalena.korodiova
        hele ALeno.............dej pokoj sulejovi♥
        nano *12* *12* *12*
  • At zije nase slavne trio hnedocechu, Bila, Bagarova, Sulej.
  • Pane sulej, vystehujte se z hluboke.
  • magdalena.korodiova
    *14* *14* *14* *14* vse nej hodne zdravi stesti lasky uspechu kariere operni????????? aj soukromy pre je vase obdivovatelka opery::::::: milane sULEji *14*
    • sulej je púeknej spinavec umi jen obirat lidi o penize zustal sam jako kul v plote a vsichni se od nej odtahli patri za mrize *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • cislo na milana suleje je sedum dva dva sedum sedum dva jedna sest jedna *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • ano ano sulej ma neskutecnou peveckou tecniku sama zpivam v OSTAVE v dkdybi jim SULEJ zaspival pan zpevakivadle ale tohle je extra trida v kazdem divadle by byli velmi radi *14* *14* *14* *14* *14*
  • Co bych si pray na Novy Rok, aby ta verbez ktera bydli na proti nam pres hlavni silnici konečne vychcipala. Milan sulej
    • Nevim proc tu Karle nebo kdo vubec jste urcite havlickojic jste sprosty jako dlazdic a do huby si nevidite nebo jsem to psali vy, pane suleji zamyslete se vazne nad sebou, tohle opravdu nema obdoby kam dosahuje a je schopna dojit vase nenavist k lidem v hluboke stydte se, to vsechno se vam vratil.
    • tak tohle si milane opravdu uz prehnal
      • Nejsem si vedom ze jsem Neco prehnal ta hnusna delnicka verbez ste obarvene ruzove zhnile kuci do par let vychcipa a Ja se nato mooooc tesim
        • Jen aby si se nepletl Milane (teta Milane co se tak podepisuješ). Cesty osudu jsou nepředvídatelné, karma to má ve své moci. Soukolí osudu je roztočené....

          To jsou věci po dvouch deci
          • Svata pravda
  • Takovy hnusny bordel, co mate vy pred tou vasi Hnusnou barabiznou, tak to nemaji ani prasata v chlive, ty maji proti vam uklizeno
  • Já se obávám, že až jednou Milan S. zaklepá na nebezkou bránu, tak oklame vrátného a ten ho vpustí do ráje a to bude den, kdy ráj se promění v peklo a peklo v ráj.
    • Tricet mesicu je malo co dostal meli by ho tam nechat na dozivoti, jen at je sulej zavrenej patri mu to.
    • Sulej je nebezpecny clovek vcera dostal trest odneti Svobody na tri roky za brutalni napadeni , mgr holeho z Domazlic kteremu prerazil ruku, psali otom uz I noviny, konečne bozi mlyny melou trest musi nastoupit do venire plzen bory, do cervna, pry byl uz ctyrikrat soudne trestany bylo to v novinach.
      • Tri roky, k smichu, Dozivoti by Mel dostat, co je to za soud.
  • Proč je Milan takový?
    Proč vůbec má někdo zapotřebí řešit Michala na diskusy o Milanovi Sulejovi?
    Negativní reklama je taky reklama!
    Proč se tu šíří desinformace?
    Proč se tu šíří lži?
    Proč tu někdo píše nesmysly?
    ODPOVĚĎ?? NUDA Nuda a nudění se
    • Vazeni obscene hluboke u kdyne, od tety child vas vsechny prestavam byt jen pozdravit cetl jsem zde vase prispevky, je mi z vas na bleti, jste jen plni zavisti a zloby, dokazali jste, leda velky kulovy, s takovymi lidmi Ja odmitam komunikovat, a pro hlubokou, uz do konce sveho zivota neudelam nic, dekuji a berte prosim na vedomi tohle sdeleni, Milan sulej
    • Sulej at si udela na tu svoji prorizlou hub, zahoji prukaz
    • No dnes pecka u suleju bylo dnes policie chodila po hluboke, mam informace ze jejich sousedom prastilom nekdo v noci prostrilel okno, tak tady uz se zit neda jde tu o zivot, je jasne ze to byl Milan, tohle presahuje vsechny meze zavrit celou tu rodinu, takove hajzly to se opravdu Nevidi, sousede lide v hluboke delejte Neco a spojte se nebo nas tu vystrili, vzdyt stim sulej vyhrozoval sousedom havlickom davno, nez je napadl, to je silk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit