Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Il,pazzo,,milan sulej,ctu zde příspěvky a divim se kam je hloupá česká povaha schopna zajít.Milan sulej český operní pěvec,obdivovaný,zatracovany,mediálně propirany,protezovany televizi,atd,je stále ještě tady.Není vůbec pochyb otom ze sulej je obrovsky tenor,s materiálem,ktery mu mohou přední operní zpěváci jen.zavidet.Stále je to to nejlepší co tahle republika ve zpěvu ma,,,ale při vyslovení,milan sulej musí zaznít ,ALE,,,Sulej,a hlavně jeho sebevedomi,se postupem času dostávalo,do nezvladatelnych mezi,divadla,dirigenti,sním odmítají pracovat pro jeho nezvladatelnou.povahu,a raději vemou někoho méně kvalitního.než je sulej,každý jsme ale nějaký,v hojně míře jeho obrovského hlasu využila televize kde je poměrně hodně nahrávek,kdyz,byl sulej v nejlepší formě,kterému opernímu zpěvákovi,se podařilo proniknout a byt neustále zván do televize?Nikomu,pozornost bulváru,okamžitě.upoutal.příběhem,a,svým,chovanim,sulej,se,na jevišti rad předvádí a ukazuje,své vysoké tóny,o kterých se.může naším,zpěvákům,jen.zdát,okamžitě.každý si.jej.zapamatuje ,zpěvem,grimasamy ,a také jeho,pověstným,bajenim,Ale přátelé,stále,si,myslím,ze,je,to,jeden,z,největších materiálu,který,tato,republika,ma,,prostě,je,to Sulej,ale,v,našem,pevectvi,rozhodne,zanechá,nesmazatelnou,stopu,Pekny,den
    • No ano jsme v Čechách tady se úspěch neodpousti,neboj Milane,statisíce lidi stoji při tobě,tady tech par blbu si vůbec nevsimej,nestojí to ani za precteni
  • UPOZORNĚNÍ: Pan Sulej si objedná balík, který nikdy nevyzvedne a nejen to u naší firmy si pan Sulej objednal balík, který chtěl zaslat až o dva měsíce později (to je v pořádku) den odeslání jsem s panem Sulejem telefoniky hovořila a domluvili jsme se, že mám balík odeslat na danou adresu. Po odeslání již pan Sulej nebere telefony třikrát změnil adresu dodání přímo u dopravce a dnes se nám balík vrací zpět a dovolat se panu Sulejovi je nemožné. Bohužel jsme se nepodívali na internet, který je takových to upozornění plný. Teď jen doufám, že jsme poslední, kteří se nechali napálit panem Sulejem.
    • dobre ze te napalil nic jineho si nezaslouzis mel te poradne okrats a obrat o vsechno skoda ze to sulej neudelal
    • dobre tak ze te sulej napalil nic jineho si nezaslouzis mel te poradne obrat o vsechno
    • honza taky zdravim stim neudelate nic ja jsem jezte dodnes nedostal 20 000 kc a mercedes ktery si sulej odeme koupil dal mi 350 000 kc a za kola kola nemam dodnes nic a uz to nikdy neuvidim jo to je celebrita jak muze nekoho okrats tak je ve svem zivlu takovych pripadu ve kterych sulej figuruje znam desitky lupmp *16*
  • sulej a vubec cela rodina suleju jsou strasne bohaty v hluboke u kdyne maji vilu s 15 mistnostmi proste hrad cena urcite tak 10 mega v plzni ma sulej dalsi 2 byty ktere jeho rodina prodava a v
    nemecku haidlbergu vlastni dalsi vilu a urcite tucne konto v bance opravovy chudacek a neni si schopen vyzvednout na poste ani balik fuj jak k tomu vsemu prisli by me zajimalo o sulojove aute nejmene za milion ani nemluvim
    *16* *16* *16*
    • vse nej a krasne narozeniny posilam pusu
    • take pridam svou hrstku do mlyna Nam zas vyhrozoval ze nas zastreli a necha nas zlikvidovat pan Sulej je stasne zli a velmi agresivni clovek lide se ho boji a nikdo snim nechce nic mit spoleneho je to mistr pretvarky a klamu doslova tu zijem ve strachu co tu v navalu vzteku udela *16* *16* *16* *16* *16*
  • Je to zlý a ošklivý člověk. Hraje si na operáka a vy ho v tom ještě podporujete. *12*
  • smeji se a bavim Malebne vesnice ve stylu J ozefa Lady jen smesna chimera Podivejtese co si lide ve vetsine vesnic svepomoci postavili prestaveli pristavili dostavili a pod
    hodili to na stok postavilli samoobsluhu v akci Za pod vesnice je splacanina nekultivovane zastavby nove podnikatelskevily jsou snad vcetne nasi nevkusne ale ne ty vase patvary kutilu samostavitelu
    vesnicke domy s kulnickami bez ladu a skladu sou vasim snem nebo jen na vic nemate a nikdy nebudete MILAN SULEJ
    • dobry den tak tu pročitam ruzne nazory na pana suleje vesmes souhlasim pan sulej uz jiny nebude ze mel ma hlas bylo kazdemu jasne ale svym chovanim a nemozne zlou a falesnou povahou a ublizovanim lidi okolo nej si os sebe odradil mnoho lidi nikdo v zadnem divadle snim nechce nic mit spolecneho ne kvuli hlasu ale kvuli jeho velke problemovosti a nespolehlivosti akonflikty s ostatnimi lidmi a zlou az agresivni povahou snim nikdo nechce nic mit povisuje se nad ostatni a urazky a nadavky u nej nejsou nicim nezviklym clenove v divadle se ho boji byl jsem svetkem ze kdyz u nas zpival v divadle tak doslova zfackoval a sprote tituloval korepetitora atd jak cas jde tak i sulej nam starne a snim i jeho hlas *14* je proste strasne impulzivni a zli tot cele o nem
    • dobry den pane suleji vy jezte zijete jezte vas nevzal tedy cert byt vami moc bych se nesmala jmenuji se pavlina moje matka jana jandova bydlela v loucimi jeji muz byl operni pevec jan janda dobre si to jiste pamatujete maminka vas mela rada vy jste ji obiral a kradl veci a vzal i hodne penez pote co ji ranila mrtvice a byla nemocna to vam nestacilo cilenymi lzi a vykonstruovanymi machinacemi jste docilil toho ze se moje matka s panem jandou rozesli a pak jste se na ni uplne vykaslal kdyz uz nic nemela maminka je momentalne v hospici a reknu vam narovinu ze vas proklina a ja take a jeji byvaly muz take vy nejste clovek ale zruda ktera mezi lidmi nema co delat pisu to verejne aby si to kazdy precet je mi uplne jedno co si otom myslite pisu to aby lide vedeli co jste zac ze vy se zastydite alespon otom si iluze nedelam vy totiz svedomi nemate jste strasne zli clovek pavlina
      • milan sulej pavlino si primitivni drizda co je stvoji mamou me vubec nezajima a s jandou take preju ti aby i tobe ochrnuly hnaty a zkapala si nekde v hospicu jako tvoje mama si magor a s vami holoto sem skoncil milan sulej
        • proc prejete neco nekomu co sama nechcete.Taky mam s Milanem spatne skusenosti,ale hospic a smrt se nikomu nepreje.Pozor Jak kopete jamu,aby jste si ji sama nevykopala
  • ano je strane zly a ma osklivou dusi milionar kde nato vzal to by me zajimalo hold mafiani maji zelenou
  • jedno se ale panu Milanovi Sulejovi musí pochválit, že mají úhledně uklizený dvorek a zahradu a když napadne sníh mají od sněhu uklizeno jako na Spartě na hřišti.To se týká i interieru. celá rezidence působí zachovale.

    *2* *3* *1*
    • Jenže to neuklizi on ale rodiče, on, by, na, práci nehráb.
      • Ale zase musím říct, že Milan není línej několikrát za sezonu jít na houby či šípky. Ale asi je to tím, že nemá trvalou práci a není pak divu, že má chuť jít do lesa. Důkaz, že se človcěk vyvinul z opice je chlupatá hruť operního pěvce.

        Trochu podivné je, že satrší Sulejovi a Milan ml. hrabou listí, Milan jezdí s kolečkem jak zjednanej a operní pěvec ho popohání a nepřeloží steblo
  • sulej je psychopat to je znama vec a ti se nikdy NEZMENI
    • ahoj tady take jirka pan sulej mi dluzi za dobirku 220 kc poslalsem mustary obraz za 4 500 kc a pan sulej si ho neobtezoval na poste ani vyzvednout na moji prosbu aby mi castku 220 kc uhradil mi sms napsal ze mu muj maly duchod vubec nezajima muj duchod je 8 600 kc z ktereho pltatin 3500 najem horsi nez praseci chovani jirka *16*
      • Bohužel jsme se setkali se stejným jednáním, také si u nás objednal obraz a nepřevzal, od té doby mi slíbil, že si pro něj přijede, že to zaplatí, teď už ani nebere telefon, nebo ho rovnou típně, s takovým jednáním jsem se ještě nesetkala. Bohužel, až teď jsem na internetu zjistila, že je to jeho běžný chování, takhle podvedených lidí je hodně.
        Co to řešit? *12* *12* *16* *16* *16*
    • sulej je BOREC *14* UZASNY UZASNY HLAS *3*
  • No Nevim, Sulejojic jsou moc hodni lide, ale bydlet v dome cely zivot s takovym slavychtivym, sebestrednym, a namyslenym, psychopatem jako je Milan, neni urcite zadny med, a to jeho rodice urcite psychicky hodne poznamenalo, muj nazor.
  • Ha, ha, u suleju, maji Las Vegas, takovy kyc jsem dlouho Nevidel, priserne osvetleni, Hlavne ze to stalo tisice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit