Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Františkovy Lázně

    Pane Etzler, po shlédnutí 13.komnaty, která byla uvedena na ČT 1 dne 3.4.2009,bych Vám chtěla poděkovat.Mám podobný osud s maminkou jako jste měl Vy, stále jsem si dělala výčitky, že jsem ji měla odvézt do Bohnic......Neodvezla,ale mamka již tady není,hrozně mi chybí. Život jde dál. Kdybych mohla pozvat Vás i Vilmu k nám do Frant.Lázních, bylo by mi ctí (i s ubytováním),skály k lezení tady sice nemáme,ale snad bychom něco našli.... Děkuji za vše, co jste dnes řekl. UDĚLĚJTE SI RELAX A PŘIJEDTE *4*
  • Vánoce

    Pane Etzlere přeju vám veselé vánoce a štastný Nový rok 2007. Odepište prosím vaše fanynka Míša *14* *3* *13*
  • no tohle

    nechápu jak jsem tohle můžete psát je to dost trapné třeba cituji ¨POTKALA JSEM PANA Etzlera a on se na me usmál je to trapné *9*
  • Dobrý den

    Dobrý den Mirku, moc vás obdivuji, jste výborný herec a určitě i člověk, přeju vám radost a štěstí.
  • Mirek a Radka

    Teda jestli je pravda to co píše bulvár,že Etzler a Pavlovčinová( jako že bulváru člověk nemůže věřit,takže pevně doufám ,že to je nějaká kachna)Tak to teda u mě klesl.Doma má krásnou charismatickou ženskou a vyměnil by ji za takovou nevzhledku byť třeba mladší,tak téhle dámě je opravdu mládí k ničemu, neboť když pán Bůh rozdával krásu, tahle dívčina očividně zaspala.Už při sledování seriálu Cesty domů jsem si říkal proč mu tam za milenku nedali nějakou hezkou holku. .Dost lidí mi přitakalo.Doufám že je to blaf.
    • Re: Mirek a Radka

      taky jsem na to zůstala koukat ta herečka má vizáš děvčete z E55.Cibulková je alespoň kočka.
  • Mirku

    teda je to tvá věc ale nechat takovou kost jako je Vilma.....Hned bych ji chtěl domů.A myslím že nejen já. Ona je fakt kus nádherný ženský.Snad se ti ještě rozsvítí.
  • Herec moc prijemny. Muj meil misel85@seznam.cz At se ozve Miroslav Etzler. Budu rada Misa z Plzne
  • Nezajímavej herec, no ale na blbý seriály dobrej. *6*
  • Dík

    V Pojištovně štěstí jste mluvil,tak tiše a pomalu čímž jste mě dostal .A pak dokument o natáčení ,to jste ze sebe chrlil věty a strašně z vás vyzařovala energie na rozdávání.
  • i love you

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit