Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Platonicka laska

    Neexistuje krajsi objekt pre platonicku lasku ako je atraktivny Miroslav Etzler. A mne sa to stalo. Myslim na neho a chodim s usmevom na tvari v spinavych uliciach Banskej Stiavnice. Ja viem, je to smiesne, ale platonicke lasky su krasne svojou cistotou.
  • Neudaný

    Je to fakt pekny muz, ale aj ostatni protagonisti su velmi sympaticki.
  • Milý Mirku, všecinko nejlepšííí:D *3* *3* *14* *14*
    Miluju Vás a i Pavlu Vitázkovou-Ptáčkovou... *14* *14* Byli jste skvělej pár..:(( ;(( ale i samozřejmě s Bárou.. *14* *14* *14* (Terezou Kostkovou)..!!!!!!! *7* *7* *5* *5* *4* *14* *3* *3* *3* *15* *1* *2* *2* *3* *3* *3*
  • Éda

    Ja vim kde bydlí a nekecam,bydlí kousek od nás.Je to sympaták že.
  • Pravda nebo lež

    Je pravda, že teď chodí s Monikou Z.?
  • pozdrav

    Zdravím Tě po dlouhé době. Velice ráda bych Tě potkala osobně. Snad to vyjde, doufám, že si ještě někdy vzpomeneš na Kolowrat. Tak hodně štěstí a další krásné role. Ozvi se prosím Luďka
  • Pozdrav po dlouhých letech

    Ahoj Mirku, nevím jestli tyto vzkazy čteš, ale snad ano. Zdraví Tě Veliký Inkvizitor z Tyla Ulenšpígla a vzpomíná na báječná léta v divadle Na žíněnkách. Měj se fajn a Zlom vaz. Luboš
  • nahodne setkani

    Mala moravka.2001. Už je to davno. Pozdravuj Marketku a Magdalenku. Jsou zlate! Jinak te nezavidim, nemaš žadne soukromi. Hodne uspěchu!
  • Díky za fantastický zážitek z Trůnu milosrdenství.
  • poděkování

    Vážený pane Etzlere,se zájmem jsem sledovala pořad, týkající se problému alkohol, ve kterém jste otevřeně hovořil.Měla jsem stejný problém, také ho zvládám po léčbě.Obdivuji Vás, šest let nepít je také můj sen.Já se držím zatím jen půl roku. Vím o čem je řeč, když říkáte, že se Vám krásně žije bez alkoholu! Je to pravda, i mně.Držím Vám moc palce i sobě.Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit