Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se krotí krokodýli ..

    Jestliže jsem na autogramiádě v HK před premiérou filmu "Jak se krotí krokodýli" tvrdila, že pana Etzlera zbožňuje naše babička, tak hlásím, že po shlédnutí filmu jsem se k ní přidala. Pan Etzler je tam "k sežrání" a film super - tvrdí i má dcera. Díky!
  • Pane Etzler všiml jste si, že máte špatnou výslovnost? Bylo by dobré si zajít na logopedii, zvláště, když vaše povolání je herec, kde by vám mělo být velmi dobře rozumět, což se ovšem vůbec neděje, drmolíte a šeptáte, je to velice nepříjemné vás poslouchat *1* *10* *6*
  • milujitě

    jsi krácný chlap *16* *16* *16* *3*
  • Ahojky jsi fakt super herec.Nejlepší jsi ale v Pojišťovně. *4* *3* *3* *7* *14*
  • Pojištovna štěstí se mi moc líbí, ale samozřejmě i Jak se krotí krokodýly.Myslím si, že jste bezvadnej herec!! *3*
  • Pojišťovna Štěstí

    Na seriál Pojišťovnu Štěstí se strašně ráda dívám*4* moc vám to tam s Aničkou sluší*3* jste moc pěkný chlap*14*.
  • pozdrav

    Ahoj Mirku, snad si vzpomeneš na amatérské divadlo v Šumperku, dělal jsem tam něco jako osvětlovače u Robina. Občas jsi zaskočil, když někdo chyběl. Fandím Ti, jseš fakt dobrej kam jsi to až dotáhl svým nadšením pro divadlo a herectví. Tenkrát jsi byl úplně obyčejnej kluk a věřím, že jsi jím zůstal i dnes. I z médií to tak vyplývá. Ať se Ti i nadále daří dle Tvých představ v osobním i profesním životě. Až budu někdy v Praze chtěl bych se stavit na některé z Tvých představení. Měj se fajn. Ahoj Ivo
  • miluju tě

    ty seš tak krásnej že to ani nevíš mam tě strašně moc ráda já vim že je ti to jedno ale prostě seš nááááádhernej *14*
  • pojištovna štěstí

    Pane Etzlere jste dobrej herec a fandím vám v seriálu pojištovna štěstí jestli chcete tak odepište na mail díky vaše fanynka Míša *14* *3*
  • Vánoce

    Pane Etzlere přeju vám veselé vánoce aštastný Nový rok 2007. Doufám že si vzkaz přečtete napište mi ahoj Míša *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší