Přejít na výpis diskuzí

Naďa Konvalinková

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím

    *14* Ahoj paní Naďo nezajdem na kafe?Často vás potkávám a stydím se.Pa M *3*
  • Narozeniny

    Milá Naďo
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví jak
    v osobním životě tak i ve Tvé profesi.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Baruška

    Dobrý den,
    moc by mě zajímalo paní Naďo jestli v mé oblíbené pohádce Bylo - nebylo: O Honzovi a Barušce (1977) kde hrajete Barušku, zpíváte písničky vy nebo někdo jiný.
    Děkuji
  • MODA

    Dobry den pani Nado,
    moc rada bych vedela kde berete inspiraci v oblekani. Mate nejakeho oblibeneho navrhare ci butik? vzdy Vam to velmi slusi a i ja jsem postavou stejny typ jako vy. Rada bych nejake kousky podobne tem Vasim mela v satniku.
    Moc dekuji za odpoved.
    Preji Vam vse dobre.
    Jarka
  • Prani.

    Nadenko uz se tesim az Vas uvidim v divadle "V Adele" bude hezke posoudit ty role z filmu.Presto,ze uz nemate postavicku jako ve filmu,tak Vam to slusi a role ve kterych Vas vidim jsou uzasne.Jsem na tom postavove stejne,ale nic si s toho nedelam,vzdycky si vzpomenu na take skvelou herecku Helenku Ruzickovou s jakou noblesou sva kila nosila a jake krasne role vytvarela.Verim,ze i Vas ceka jeste spousta uzasnych roli,tesim se na ne,dekuji Nela. *14* *3*
  • V mládí to byla krasavice

    a navíc má dodnes velmi krásný kouzelný hlas za všechny vaše role Vám děkuji *4*
  • Hledá se Ljuba

    Ahoj Naďo, prosím tě, třída 9.A z Vodičkovy ul. pořádá třídní sraz a potřebovali bychom nějaký kontakt na Ljubu. Už jsem jí mockrát chtěla napsat, ale nevím kam. Moc ráda bych ji viděla, byly jsme přece nejlepší kamarádky, než se naše cesty rozešly. Nevím, kam se obrátit, tak to zkouším touto cestou.Obě vás pozdravuji, předem děkuji za odpověď a těším se Marta Majorová (Baierová)
  • dotaz

    Dobrý den. Možná je to hloupá otázka, ale zajímalo by mě, kdy máte svátek? V kalendáři jsem jméno Naďa vůbec nenašel. Děkuji moc za odpověď.
    • Re: dotaz

      Svatek Nadenka urcite slavi na Nadezdu to je 17.9.Moje dcera take tak dopadla,dala jsem ji jmeno Nada(v te dobe jsem obdivovala Konvalinkovou,Urbankovou..)a co udelaly urady,svevolne vepsali Nadezdu. *3*
    • Re: dotaz

      V kalendáři Naďa není,ale Naďěžda.
  • Milá paní Konvalinková

    Vážená paní Konvalinková,pocházím z Chrasti u Chrud. a bydleli jsme blízko školky. Protože moje maminka doma šila, do školky jsem nikdy nechodila.Čekávala jsem ale u školky na svoje kamarádky a trochu dětsky záviděla, že tam chodí a já ne.Jednou jsem stála s Vaší babičkou a ještě jednou paní právě u zmíněné školky a pamatuji si to jako dnes. Já tepláky, vy jste měla skládanou tmavěmodrou sukni a bílou halenku, tak jak se to tenkrát nosilo / jsme téměř stejně staré/ a babička říkala té paní."Naše Naděnka bude herečka". Líbilo se mně, jak byla na Vás babička pyšná a trochu jsem se cítila zahanbená v těch teplácích. Jak je všechno relativní, možná jsem byla šťastnější, jen jsem o tom nevěděla.Přeji Vám hlavně zdraví a do konce života už jen štěstí.MUDr. Marie Půžová
    • Re: Milá paní Konvalinková

      vITE, MY JSME SI TO TENKRAT snad ani neuvedomovaly, nebylo to hezke, ale.... vy jste z Chrasti? Do te skolky jsem take chodila a nase babicka sila saty pro panenky. Jsem Nadi sestra. Ljuba
  • .....

    Také jsem viděl 3. komnatu, a také jsem si uvědomil jak jsem to měl podobné, sice jsem nebyl v děts. domově, ale zázemí jsem měl podobné. Ale na rozdíl od Vás mě to poznamenalo po celý život....Rodiče by měli brát velký ohled na děti, aby se to nepřenášelo dál. Není nad dobře fungující rodinu. Ať se Vám daří..... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit