Přejít na výpis diskuzí

Naďa Konvalinková

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Naďo, chci Vám vyjádřit svůj obdiv v jedné konkrétní věci: jak ÚŽASNĚ jste nadabovala v paní Patmorovou (nevím jak se to píše) v serialu Panství Downton, jste velice dobrá herečka.

    Přeji zdraví a ať se Vám daří

    Jiřina Slachová

  • Jako princezna byla Naďa kouzelná a jedna z nejhezčích u nas a ten její krásný hlas nemá konkurenci!
  • Paní Naďo,fandím Vám ve Vašem hubnutí. Držím pěsti a přeji hodně zdravíčka a úsměv na tváři.Držte se. Majda
  • pani Nado,vse nejlepsi k Vasim narozkam,hl.hodne zdravi,at se Vam vse v zivote ok dari...Stale vice krasnite,jste skvela herecka,dovedete potesit a rada Vas vidim,i v tisku,jak pekne vypadate...Sleduji,jak na tom je skvela herecka pani Fialova a je mi smutno,jak ji nemoc oslabuje...Presto i ve stari je stale krasna,mela smrnc a umela se zvlastne hezky oblekat,je jedinecna,tu uz nikdo nikdy,ani ve filmech nenahradi...pani Nado mejte se moc hezky a budte silna,je smutne koukat,jak kamoska slabne...Trpela jsem,kdyz mi mati umirala,nyni mi porad uz jen chybi,byla mou nejlepsi kamaradkou,radkyni,vsim...
  • 810-297
    Milá Naďo, k Vašemu svátku přeji vše dobré, hodně zdraví a štěstí.
  • Vážená p. Naďo,moc se mi líbíte jako herečka a taky Váš projev soukromý. Moc ráda sleduji serial Počátky,kde jste úžasná. Jen nevím,jak bych se s Vámi mohla emailem domluvit. Ráda bych se s Vámi setkala osobně ,ale samozřejmě si nechala podepsat fotku. Děkuji v úctě Olympie
  • Za mlada byla úžasná. Neznám lepší *4*
  • vaclav.kucera.7165
    ahoj prosimte mas email na nadu konvalinkovou *1*
  • Také držím palce:) ;)
    *3*
  • Paní Naďo, ať se Vám daří hubnutí!! Držím Vám palce a těším se, jak Vám to bude slušet. Věřím, že to dokážete.
  • Pani Nadenko posilam velkou gratulaci k narozeninam.Nedelejte si s toho nic,ze mate zase o rok vic jste stale uzasna a krasna.Moje dcera podle vas dostala jmeno"Nadenka" a je take uzasna jako Vy.Preji mnoho zdravi a krasnych roli Dana. *14*
  • Milá paní Naďo,jste stále úžasná a krásná a tak vše nejlepší k vašim narozeninám. Mám vás moc ráda, a kdykoliv vás slyším nebo vidím, mám hned dobrou náladu. Tak za to díky. Jarmila K.
  • Ahoj Naďo.
    Už víc jak 40 let bedlivě sleduji Tvou pouť uměleckým životem. Dlouho jsem se odhodlával Ti napsat. Dnešní sledování TV bylo katalizátorem písmenkování. Smekám širák před šarmem, vůlí, optimismem a životní vitalitou, která z Tebe čiší. Dodatečně do třetí třetiny životního mače vinšuji zdraví a spokojenost.
    Pokud bys chtěla, zapísmenkuj na "jakoubekj@seznam.cz"¨

    Zdraví Tě Jozula, ten, se kterým jsi závodila na 60 m, napodzim v roce 1971 v Hušťce u Staré Boleslavi *4*
  • Milá Naděnko, my dvě jsme jako přes kopírák, hlavně co se týče věku, váhy a míry před vaším zhubnutím a bohužel také co se týče alkoholismu Vašeho a mého manžela. Dnes jsem se dívala na video s pořadem jste to co jíte. Obdivuji vás za to, co jste dokázala a jsem rozhodnuta i já zabojovat se svou váhou a uspět. Přeji Vám hodně úspěchů v dalším hubnutí i v osobním životě. Hana hm.odevy@seznam.cz
  • Dobrý den ,paní Naděnko.Už se moc těším na Vaše divadelní posezení 11.4.2012 v Železném Brodě.Jste takové sluníčko,jistě nám do našich srdcí přivezete hodně paprsků.Těším se na osobní setkání.Abych se představila,jsem neteř Ivy Š. z Pardubic,dříve pracovala v lázních Bohdaneč.Přeji Vám hezký den ,hodně zdravíčka a uspěšné hubnutí.Obdivuji vás.
    Monika R.
    choroskaa@seznam.cz *1*
  • Souhlasím s Vámi,ale jenmo částečně. Můj dědeček byl alkoholik,jako pan Kaiser,bylo to s ním těžké,ale dalo se to přežít. Myslím,že pan Odlřich Kaiser je úžasný herec, však si vzpoměňte na Možná přijde i kouzelník a jiné scénky, např. s panem Lábusem. Každý je strůjcem svého osudu a bohužel on podlehl alkoholu, stejně jako jiné hvězdy plastikám či drogám. Prostě se to stalo, paní Konvalinková to měla určitě horzně těžké, ale nemyslím,že by byl pan Kaiser zlý člověk, protože to, co uměl,bylo fantastické. Škoda takových lidí na alkohol. Ale,je ot jejich věc.
  • Naďo, jste můj vzor. Obdivuju Vás jako herečku,jako bojovníka s nadváhou, ale hlavně jako sluníčko, nezdolnou optimistku a majitelku nejkrásnějšího daru pořád se smát a když není čemu, otočit situaci tak, aby bylo. Přeju svému sluníčku spousty a spousty teplých paprsků a sílu rozdávat štěstí, radost a smích. kralovan.jitka@seznam.cz
  • Obdivuji Vás a divím se

    Dobrý den paní Konvalinková, velice Vás obdivuji,ale divím se, že herečka vašeho formátu mohla žít s takovým člověkem,jako je Oldřich Kaiser.To nechápu.
  • Poklona

    Paní Konvalinková, v pořadu Jste to, co jíte jste byla naprosto báječná. Miluju takové lidi jako vy, plné energie, optimismu a s láskyplným srdíčkem. Postavila jste se k tomu obdivuhodně, moc vám to slušelo, obdivuju vás. Chci se zeptat, zda ve zdravém životním stylu pokračujete nebo zda vás paní Fialová zas přemluvila na dortíčky a kafíčka :-) Samé slunečné dny přeje Klara.
  • dojetí

    Milá paní Naďo,
    přeji Vám do dalších dnů tolik štěstí co jen unesete. Také jsem buclatý, ale nemám takovou vůli jako Vy. Máte můj velký obdiv.
    Donutila jste mě k slzám, když jste se vznášela nad českou zemí a radovala se jako dítě, což umíte jen Vy. V mých šesta-šedesátinách stále představujete milou bytost, která rozdává úžasnou, upřímnou náruč radosti a pohody. Buďte tady s námi co nejdéle, protože Vy jste zosobněním štěstí. Srdečně P.H.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit