Přejít na výpis diskuzí

Naďa Konvalinková

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav od beranice

    Zdravím Vás paní Konvalinková,
    Jmenuji se Květa a narodila jsem se 18. 4. 1951.
    Sice v jiném městě a určitě i v jiném čase a dle
    astrologie to je podstatné. Mámě hodně společného,
    ráda bych si s Vámi o tom vyměnila poznatky, pokud ovšem
    Vám nebude vadit, že jsem z malého města na druhém konce republiky.
    Více pouze mezi námi –děkuji.
    Budu se těšit
    Květa
  • Otázka

    Dobrý den.Mám problém se zodpovězením jedné otázky.Dabovala paní Konvalinková ve filmu S tebou mě baví svět slovenskou herečku Zdenu Studénkovou či nikoliv.Je to otázka,která je pro mě poměrně důležitá,takže za pomoc od koholiv předem děkuji.
  • Princezna Pampeliska

    Vazena pani Konvalinkova, ve Vasem rozhovoru poskytnutem casopisu Rozhlas jste se velmi pochvalne vyjadrila o Klare Jernekove v roli Princezny Pampelisky. Musim rici, ze na mne tento film, ktery jsem videl, snad kdysi koncem 70. let, velmi zapusobil (a stale to trva) urcitou krasou a jemnosti. Na internetu se o tomto filmu neda nic najit, jen rok vyroby - 1967. Rad bych se o nem dovedel neco vic, rad bych ho videl. Je skoda, ze nektere krasne vykony a krasna dila zapadaji, protoze jejich protagoniste (nebo ta dila sama) nejsou tak znami, a protoze krasa tech del neni "popularni"... Mohla byste mi prosim rici o tomto filmu neco blizsiho. Dekuji Vam. Preji Vam hodne uspechu v praci i tak celkove-:) MaREK Rican
  • Dotaz na diamantovou vodu

    Vazena pani Nado,videla jsem Vase Zlaticka v televizi.Bylo to moc mile.Zivot se s Vama asi take moc nemazlil a vy pres to si zachovavate svuj mily pristup k zivotu.Preji Vam hodne dobreho ve Vasem dalsim zivote.Cetla jsem Vase povidani odiamantove vode.Muzete prozradit kde se da sehnat?Moc bych mela o tuto informaci zajem.Dekuji Kreckova Eva
  • Vážená paní Naďo, četla jsem, že užíváte "diamantovou vodu"můžete mi prozradit, kde se tato voda dá sehnat? děkuji Marie P.S.máme Vás moc rádi, hlavně Váš smysl pro humor:o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit