Přejít na výpis diskuzí

Naďa Konvalinková

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prani.

    Nadenko uz se tesim az Vas uvidim v divadle "V Adele" bude hezke posoudit ty role z filmu.Presto,ze uz nemate postavicku jako ve filmu,tak Vam to slusi a role ve kterych Vas vidim jsou uzasne.Jsem na tom postavove stejne,ale nic si s toho nedelam,vzdycky si vzpomenu na take skvelou herecku Helenku Ruzickovou s jakou noblesou sva kila nosila a jake krasne role vytvarela.Verim,ze i Vas ceka jeste spousta uzasnych roli,tesim se na ne,dekuji Nela. *14* *3*
  • 13.komnata

    Milá paní Naďo,
    také jsem právě shlédla 13.komnatu a až mě mrazilo.
    Máte toho dost za sebou a přitom okolo sebe rozdáváte jenom dobrou náladu. Prostě takové "naše" sluníčko, které nás zahřeje, když to právě potřebujeme. Moc Vám fandím a přeji moc, moc štěstíčka a zdravíčka. Hezké vánoce a všechno dobré v novém roce. Marie *4*
  • zdravím

    *14* Ahoj paní Naďo nezajdem na kafe?Často vás potkávám a stydím se.Pa M *3*
  • V mládí to byla krasavice

    a navíc má dodnes velmi krásný kouzelný hlas za všechny vaše role Vám děkuji *4*
  • MODA

    Dobry den pani Nado,
    moc rada bych vedela kde berete inspiraci v oblekani. Mate nejakeho oblibeneho navrhare ci butik? vzdy Vam to velmi slusi a i ja jsem postavou stejny typ jako vy. Rada bych nejake kousky podobne tem Vasim mela v satniku.
    Moc dekuji za odpoved.
    Preji Vam vse dobre.
    Jarka
  • .....

    Také jsem viděl 3. komnatu, a také jsem si uvědomil jak jsem to měl podobné, sice jsem nebyl v děts. domově, ale zázemí jsem měl podobné. Ale na rozdíl od Vás mě to poznamenalo po celý život....Rodiče by měli brát velký ohled na děti, aby se to nepřenášelo dál. Není nad dobře fungující rodinu. Ať se Vám daří..... *1*
  • Blahopřání

    Drahá Naděnko přeji vám z celého srdce jen to nejlepší hodně zdravíčka štestíčka a lásky Tomáš *4*
  • Dotaz na diamantovou vodu

    Vazena pani Nado,videla jsem Vase Zlaticka v televizi.Bylo to moc mile.Zivot se s Vama asi take moc nemazlil a vy pres to si zachovavate svuj mily pristup k zivotu.Preji Vam hodne dobreho ve Vasem dalsim zivote.Cetla jsem Vase povidani odiamantove vode.Muzete prozradit kde se da sehnat?Moc bych mela o tuto informaci zajem.Dekuji Kreckova Eva
  • dotaz

    Dobrý den. Možná je to hloupá otázka, ale zajímalo by mě, kdy máte svátek? V kalendáři jsem jméno Naďa vůbec nenašel. Děkuji moc za odpověď.
    • Re: dotaz

      Svatek Nadenka urcite slavi na Nadezdu to je 17.9.Moje dcera take tak dopadla,dala jsem ji jmeno Nada(v te dobe jsem obdivovala Konvalinkovou,Urbankovou..)a co udelaly urady,svevolne vepsali Nadezdu. *3*
    • Re: dotaz

      V kalendáři Naďa není,ale Naďěžda.
  • Dobrý den,paní Naďo!

    Sledovala jsem 13.komnatu o Vás a tak mě zarazila shoda celého osudu života,co jste prožila s mým,že poznávám sama sebe.Kdyby byla možnost,mohly bychom si popovídat podrobněji,ale jelikož je tato stránka přístupná všem,nechci mluvit o soukromých věcech.Budu se těšit na kontakt! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit