Přejít na výpis diskuzí

Naďa Konvalinková

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vaclav.kucera.7165
    ahoj prosimte mas email na nadu konvalinkovou *1*
  • Za mlada byla úžasná. Neznám lepší *4*
  • Princezna Pampeliska

    Vazena pani Konvalinkova, ve Vasem rozhovoru poskytnutem casopisu Rozhlas jste se velmi pochvalne vyjadrila o Klare Jernekove v roli Princezny Pampelisky. Musim rici, ze na mne tento film, ktery jsem videl, snad kdysi koncem 70. let, velmi zapusobil (a stale to trva) urcitou krasou a jemnosti. Na internetu se o tomto filmu neda nic najit, jen rok vyroby - 1967. Rad bych se o nem dovedel neco vic, rad bych ho videl. Je skoda, ze nektere krasne vykony a krasna dila zapadaji, protoze jejich protagoniste (nebo ta dila sama) nejsou tak znami, a protoze krasa tech del neni "popularni"... Mohla byste mi prosim rici o tomto filmu neco blizsiho. Dekuji Vam. Preji Vam hodne uspechu v praci i tak celkove-:) MaREK Rican
  • Otázka

    Dobrý den.Mám problém se zodpovězením jedné otázky.Dabovala paní Konvalinková ve filmu S tebou mě baví svět slovenskou herečku Zdenu Studénkovou či nikoliv.Je to otázka,která je pro mě poměrně důležitá,takže za pomoc od koholiv předem děkuji.
  • Pozdrav od beranice

    Zdravím Vás paní Konvalinková,
    Jmenuji se Květa a narodila jsem se 18. 4. 1951.
    Sice v jiném městě a určitě i v jiném čase a dle
    astrologie to je podstatné. Mámě hodně společného,
    ráda bych si s Vámi o tom vyměnila poznatky, pokud ovšem
    Vám nebude vadit, že jsem z malého města na druhém konce republiky.
    Více pouze mezi námi –děkuji.
    Budu se těšit
    Květa
  • Milá paní Konvalinková

    Vážená paní Konvalinková,pocházím z Chrasti u Chrud. a bydleli jsme blízko školky. Protože moje maminka doma šila, do školky jsem nikdy nechodila.Čekávala jsem ale u školky na svoje kamarádky a trochu dětsky záviděla, že tam chodí a já ne.Jednou jsem stála s Vaší babičkou a ještě jednou paní právě u zmíněné školky a pamatuji si to jako dnes. Já tepláky, vy jste měla skládanou tmavěmodrou sukni a bílou halenku, tak jak se to tenkrát nosilo / jsme téměř stejně staré/ a babička říkala té paní."Naše Naděnka bude herečka". Líbilo se mně, jak byla na Vás babička pyšná a trochu jsem se cítila zahanbená v těch teplácích. Jak je všechno relativní, možná jsem byla šťastnější, jen jsem o tom nevěděla.Přeji Vám hlavně zdraví a do konce života už jen štěstí.MUDr. Marie Půžová
    • Re: Milá paní Konvalinková

      vITE, MY JSME SI TO TENKRAT snad ani neuvedomovaly, nebylo to hezke, ale.... vy jste z Chrasti? Do te skolky jsem take chodila a nase babicka sila saty pro panenky. Jsem Nadi sestra. Ljuba
  • Narozeniny

    Milá Naďo
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví jak
    v osobním životě tak i ve Tvé profesi.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • narozeniny

    Gratulace k 60.narozeninám,hodně štěstí,zdraví. *3*
  • dojetí

    Milá paní Naďo,
    přeji Vám do dalších dnů tolik štěstí co jen unesete. Také jsem buclatý, ale nemám takovou vůli jako Vy. Máte můj velký obdiv.
    Donutila jste mě k slzám, když jste se vznášela nad českou zemí a radovala se jako dítě, což umíte jen Vy. V mých šesta-šedesátinách stále představujete milou bytost, která rozdává úžasnou, upřímnou náruč radosti a pohody. Buďte tady s námi co nejdéle, protože Vy jste zosobněním štěstí. Srdečně P.H.
  • Pani Nadenko posilam velkou gratulaci k narozeninam.Nedelejte si s toho nic,ze mate zase o rok vic jste stale uzasna a krasna.Moje dcera podle vas dostala jmeno"Nadenka" a je take uzasna jako Vy.Preji mnoho zdravi a krasnych roli Dana. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit