Přejít na výpis diskuzí

Naďa Konvalinková

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Dobrý den paní Konvalinková,
    mám na Vás poněkud netradiční otázku!
    Narodila jste se v Chrasti v domě č 12 ?
    Já jsem tento dům nedávno koupila a byla bych moc ráda jestli by jste mi mohla poskytnou nějaké informace nebo fotografie o tomto domě. Samozřejmě pokud Vás to nebude moc obtěžovat. Ráda bych tento dům opravila ve stylu v jakém byl.
    Pokud nám byla poskytnuta nepravdivá informace o tomto domě tak s omlouvám.
    Moc Vám fandím jako herečce, takových formátů už máme málo!!!
    přeji Vám hodně zdraví a veselou mysl
    se srdečným pozdravem Tycová Dagmar
    • Re: dotaz

      Dodatečně přeji paní Naďence vše nejlepší k jejím 60 narozeninám. Můj otec se narodil v Chrasti u Chrudimě a měl kamaráda Hugo Konvalinku chodili spolu do Sokola cvičit a také do školy. Moje babička pocházela z Hroubovic u Chrasti kde její rodiče vlastnili mlýn. Myslím, že odtamtud pochází také maminka herce Dejdara. Mám také od babičky závěť kde je jako svědkyně podepsána Ludmila Konvalinková. Babička ji dobře znala. Já jsem v padesátých letech jezdila do Chrasti každé prázdniny a moc na ty krásné prázdniny a na babičku vzpomínám.Dům ve kterém babička bydlela v sedmdesátých letech zdemolovali protože překážel dopravě. Já dnes bydlím v Plzni a do Chrasti se už asi nepodívám. Je mi to líto, protože tam na hřbitově odpočívá moje drahá babička.
  • Hledá se Ljuba

    Ahoj Naďo, prosím tě, třída 9.A z Vodičkovy ul. pořádá třídní sraz a potřebovali bychom nějaký kontakt na Ljubu. Už jsem jí mockrát chtěla napsat, ale nevím kam. Moc ráda bych ji viděla, byly jsme přece nejlepší kamarádky, než se naše cesty rozešly. Nevím, kam se obrátit, tak to zkouším touto cestou.Obě vás pozdravuji, předem děkuji za odpověď a těším se Marta Majorová (Baierová)
  • pani Nado,vse nejlepsi k Vasim narozkam,hl.hodne zdravi,at se Vam vse v zivote ok dari...Stale vice krasnite,jste skvela herecka,dovedete potesit a rada Vas vidim,i v tisku,jak pekne vypadate...Sleduji,jak na tom je skvela herecka pani Fialova a je mi smutno,jak ji nemoc oslabuje...Presto i ve stari je stale krasna,mela smrnc a umela se zvlastne hezky oblekat,je jedinecna,tu uz nikdo nikdy,ani ve filmech nenahradi...pani Nado mejte se moc hezky a budte silna,je smutne koukat,jak kamoska slabne...Trpela jsem,kdyz mi mati umirala,nyni mi porad uz jen chybi,byla mou nejlepsi kamaradkou,radkyni,vsim...
  • Baruška

    Dobrý den,
    moc by mě zajímalo paní Naďo jestli v mé oblíbené pohádce Bylo - nebylo: O Honzovi a Barušce (1977) kde hrajete Barušku, zpíváte písničky vy nebo někdo jiný.
    Děkuji
  • dotaz

    Vážená paní Konvalinková,mam na Vás taky dotaz zda jste dětství prožila v Chrasti. Dnes jsme se o tom bavily s kolegyněmi v práci a nevím zda je to přesná informace. Předem moc děkuji za Vaší odpověď Jana
  • Ahoj Naďo.
    Už víc jak 40 let bedlivě sleduji Tvou pouť uměleckým životem. Dlouho jsem se odhodlával Ti napsat. Dnešní sledování TV bylo katalizátorem písmenkování. Smekám širák před šarmem, vůlí, optimismem a životní vitalitou, která z Tebe čiší. Dodatečně do třetí třetiny životního mače vinšuji zdraví a spokojenost.
    Pokud bys chtěla, zapísmenkuj na "jakoubekj@seznam.cz"¨

    Zdraví Tě Jozula, ten, se kterým jsi závodila na 60 m, napodzim v roce 1971 v Hušťce u Staré Boleslavi *4*
  • Vážená paní Naďo, četla jsem, že užíváte "diamantovou vodu"můžete mi prozradit, kde se tato voda dá sehnat? děkuji Marie P.S.máme Vás moc rádi, hlavně Váš smysl pro humor:o)
  • Paní Naďo, ať se Vám daří hubnutí!! Držím Vám palce a těším se, jak Vám to bude slušet. Věřím, že to dokážete.
    • Také držím palce:) ;)
      *3*
  • Paní Naďo,fandím Vám ve Vašem hubnutí. Držím pěsti a přeji hodně zdravíčka a úsměv na tváři.Držte se. Majda
  • Jako princezna byla Naďa kouzelná a jedna z nejhezčích u nas a ten její krásný hlas nemá konkurenci!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit