Přejít na výpis diskuzí

Naďa Konvalinková

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: dotaz

    Dodatečně přeji paní Naďence vše nejlepší k jejím 60 narozeninám. Můj otec se narodil v Chrasti u Chrudimě a měl kamaráda Hugo Konvalinku chodili spolu do Sokola cvičit a také do školy. Moje babička pocházela z Hroubovic u Chrasti kde její rodiče vlastnili mlýn. Myslím, že odtamtud pochází také maminka herce Dejdara. Mám také od babičky závěť kde je jako svědkyně podepsána Ludmila Konvalinková. Babička ji dobře znala. Já jsem v padesátých letech jezdila do Chrasti každé prázdniny a moc na ty krásné prázdniny a na babičku vzpomínám.Dům ve kterém babička bydlela v sedmdesátých letech zdemolovali protože překážel dopravě. Já dnes bydlím v Plzni a do Chrasti se už asi nepodívám. Je mi to líto, protože tam na hřbitově odpočívá moje drahá babička.
  • Blahopřání

    Drahá Naděnko přeji vám z celého srdce jen to nejlepší hodně zdravíčka štestíčka a lásky Tomáš *4*
  • narozeniny

    Gratulace k 60.narozeninám,hodně štěstí,zdraví. *3*
  • zdravím

    *14* Ahoj paní Naďo nezajdem na kafe?Často vás potkávám a stydím se.Pa M *3*
  • Narozeniny

    Milá Naďo
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví jak
    v osobním životě tak i ve Tvé profesi.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Milá paní Konvalinková

    vITE, MY JSME SI TO TENKRAT snad ani neuvedomovaly, nebylo to hezke, ale.... vy jste z Chrasti? Do te skolky jsem take chodila a nase babicka sila saty pro panenky. Jsem Nadi sestra. Ljuba
  • Baruška

    Dobrý den,
    moc by mě zajímalo paní Naďo jestli v mé oblíbené pohádce Bylo - nebylo: O Honzovi a Barušce (1977) kde hrajete Barušku, zpíváte písničky vy nebo někdo jiný.
    Děkuji
  • MODA

    Dobry den pani Nado,
    moc rada bych vedela kde berete inspiraci v oblekani. Mate nejakeho oblibeneho navrhare ci butik? vzdy Vam to velmi slusi a i ja jsem postavou stejny typ jako vy. Rada bych nejake kousky podobne tem Vasim mela v satniku.
    Moc dekuji za odpoved.
    Preji Vam vse dobre.
    Jarka
  • Prani.

    Nadenko uz se tesim az Vas uvidim v divadle "V Adele" bude hezke posoudit ty role z filmu.Presto,ze uz nemate postavicku jako ve filmu,tak Vam to slusi a role ve kterych Vas vidim jsou uzasne.Jsem na tom postavove stejne,ale nic si s toho nedelam,vzdycky si vzpomenu na take skvelou herecku Helenku Ruzickovou s jakou noblesou sva kila nosila a jake krasne role vytvarela.Verim,ze i Vas ceka jeste spousta uzasnych roli,tesim se na ne,dekuji Nela. *14* *3*
  • Re: dotaz

    Svatek Nadenka urcite slavi na Nadezdu to je 17.9.Moje dcera take tak dopadla,dala jsem ji jmeno Nada(v te dobe jsem obdivovala Konvalinkovou,Urbankovou..)a co udelaly urady,svevolne vepsali Nadezdu. *3*
  • V mládí to byla krasavice

    a navíc má dodnes velmi krásný kouzelný hlas za všechny vaše role Vám děkuji *4*
  • Hledá se Ljuba

    Ahoj Naďo, prosím tě, třída 9.A z Vodičkovy ul. pořádá třídní sraz a potřebovali bychom nějaký kontakt na Ljubu. Už jsem jí mockrát chtěla napsat, ale nevím kam. Moc ráda bych ji viděla, byly jsme přece nejlepší kamarádky, než se naše cesty rozešly. Nevím, kam se obrátit, tak to zkouším touto cestou.Obě vás pozdravuji, předem děkuji za odpověď a těším se Marta Majorová (Baierová)
  • Re: dotaz

    V kalendáři Naďa není,ale Naďěžda.
  • dotaz

    Dobrý den. Možná je to hloupá otázka, ale zajímalo by mě, kdy máte svátek? V kalendáři jsem jméno Naďa vůbec nenašel. Děkuji moc za odpověď.
  • Milá paní Konvalinková

    Vážená paní Konvalinková,pocházím z Chrasti u Chrud. a bydleli jsme blízko školky. Protože moje maminka doma šila, do školky jsem nikdy nechodila.Čekávala jsem ale u školky na svoje kamarádky a trochu dětsky záviděla, že tam chodí a já ne.Jednou jsem stála s Vaší babičkou a ještě jednou paní právě u zmíněné školky a pamatuji si to jako dnes. Já tepláky, vy jste měla skládanou tmavěmodrou sukni a bílou halenku, tak jak se to tenkrát nosilo / jsme téměř stejně staré/ a babička říkala té paní."Naše Naděnka bude herečka". Líbilo se mně, jak byla na Vás babička pyšná a trochu jsem se cítila zahanbená v těch teplácích. Jak je všechno relativní, možná jsem byla šťastnější, jen jsem o tom nevěděla.Přeji Vám hlavně zdraví a do konce života už jen štěstí.MUDr. Marie Půžová
  • .....

    Také jsem viděl 3. komnatu, a také jsem si uvědomil jak jsem to měl podobné, sice jsem nebyl v děts. domově, ale zázemí jsem měl podobné. Ale na rozdíl od Vás mě to poznamenalo po celý život....Rodiče by měli brát velký ohled na děti, aby se to nepřenášelo dál. Není nad dobře fungující rodinu. Ať se Vám daří..... *1*
  • 13.komnata

    Milá paní Naďo,
    také jsem právě shlédla 13.komnatu a až mě mrazilo.
    Máte toho dost za sebou a přitom okolo sebe rozdáváte jenom dobrou náladu. Prostě takové "naše" sluníčko, které nás zahřeje, když to právě potřebujeme. Moc Vám fandím a přeji moc, moc štěstíčka a zdravíčka. Hezké vánoce a všechno dobré v novém roce. Marie *4*
  • Dobrý den,paní Naďo!

    Sledovala jsem 13.komnatu o Vás a tak mě zarazila shoda celého osudu života,co jste prožila s mým,že poznávám sama sebe.Kdyby byla možnost,mohly bychom si popovídat podrobněji,ale jelikož je tato stránka přístupná všem,nechci mluvit o soukromých věcech.Budu se těšit na kontakt! *4*
  • dotaz

    Vážená paní Konvalinková,mam na Vás taky dotaz zda jste dětství prožila v Chrasti. Dnes jsme se o tom bavily s kolegyněmi v práci a nevím zda je to přesná informace. Předem moc děkuji za Vaší odpověď Jana
  • dotaz

    Dobrý den paní Konvalinková,
    mám na Vás poněkud netradiční otázku!
    Narodila jste se v Chrasti v domě č 12 ?
    Já jsem tento dům nedávno koupila a byla bych moc ráda jestli by jste mi mohla poskytnou nějaké informace nebo fotografie o tomto domě. Samozřejmě pokud Vás to nebude moc obtěžovat. Ráda bych tento dům opravila ve stylu v jakém byl.
    Pokud nám byla poskytnuta nepravdivá informace o tomto domě tak s omlouvám.
    Moc Vám fandím jako herečce, takových formátů už máme málo!!!
    přeji Vám hodně zdraví a veselou mysl
    se srdečným pozdravem Tycová Dagmar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit