Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Gazdíku,v pořadu interview dne 25.10.2012 jste stále mlel o šetření a šetření. Nemyslíte si, že by jste měl začít u sebe? Neslyšel jsem, že by jste v parlamentu vystoupil s návrhem na snížení poslaneckých platů o takových 60%, platů členů vlády, vysokých úředníkůpů ministerstev, členů dozorčích, rad manažmentu ve státníh podnicích nebo v podniích s účastí států na snížení platů o třeba 60 %!
    Určitě by jste i s těmito sníženými příjmy nepatřili mezi sociálně potřebné, naopak, stále by jste patřili k nejlépe placeným lidem. Pak VaŠE šetření bude důvěryhodné a občané i něco skousnou. Rád bych si přečetl Váš názor.Třeba na této stránce! Budu čekat.
  • Pane Gazdíku,
    po Vašem vstupu do politiky jsem Vám věřil,že hodláte s nepořádkem v t.zemi nějak "pohejbat".Vážím si totiž solidních komunálních politiků vůbec.Ale dnes? Zachutnala Vám moc,hájíte absolutně antisociální cíle,jste propojen na vládní mafii v čele s Kalouskem,Nečasem a spol.- nejen mne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je n á m z Vás zle!!!!!!!
    Jste proklatě prodejný synek,dnes politická kreatura a věřte,jsem léčitel a vidím do Vaši duše - vše se Vám vrátí.....
  • Pane Gazdíku, když jste se objevil v nejvyšší politice, tak jste říkal,že jste kandidoval proto, abyste pomohl malým obcím k spravedlivé účasti na dotacích. Zpočátku se zdálo, že to myslíte vážně a že budete patřit mezi ty slušné, po spravedlnosti toužící, politiky. Stačil Vám však poměrně krátký čas k tomu, abyste ukázal svou, zřejmě tu pravou tvář.Možná se k Vám ještě nedoneslo,že jste ve veřejnosti hodnocen,na druhém místě, tj. hned za premiérem,jako největší lhář a uživatel sofizmat(raději se vraťte domů,ve vysoké politice už to asi nenapravíte).Je Vás škoda!
  • Pane Gazdíku, mě na Vás fascinuje to, že vždycky, když se na někoho zjistí nějaká špinanovst, tak Vy vystoupíte v televizi se siláckým prohlášením, jako že toto tedy trpět nebudete a okamžitě to vyřešíte, ale pak se v koalici dohodnete a řešení se zamete pod koberec. Vás je opravdu radost sledovat.
  • Demokracie?Hahahaha.Můj článek zmizel beze stop po jednom dni.Neobsahoval invektiva,ale trefil do bolestivého místa.Proto pryč s ním.Přijdou volby a řekneme MY-pryč s ním.
  • Škoda, pane Gazdíku, že jste nezůstal na základní škole v Bánově. Možná byste napáchal méně škod než za dobu co jste v Parlamentu ČR. Už naši dědové říkali:"Ševče, drž se svého kopyta." Kdybyste se ho držel Vy a Vám podobní v Parlamentu ČR, kteří si myslí, že mají patent na rozum, všemu rozumí a mohou o všem "zasvěceně" hovořit a rozhodovat, mohlo být už v naší republice lépe. Mimochodem, když něčemu nerozumíte, máte si za náhrady, kterých máte až zbytečně mnoho, zaplatit kvalifikovaného poradce a ne své příbuzné a kamarádíčky. V případě, že tak nečiníte, měl byste se těchto náhrad vzdát třeba ve prospěch důchodového systému, kterému zřejmě mnoho nerozumíte, a ne vyhrožovat, že se bohatým budou zvyšovat daně. Znám dost bohatých lidí, kteří ke svému majetku přišli vlastní poctivou prací na rozdíl od mnoha politiků napříč všemi stranami, kteří dokázali pouze zneužívat celého systému k vlastnímu obohacení (ať už náhrady nebo informace, ke kterým se normální smrtelník nikdy nemohl dostat). Těmto lidem byste se vy, političtí ignoranti, měli klanět, protože na rozdíl od vás, dokázali něco vytvořit a něco pozitivního této republice přinést.
  • blábol

    Pane Gazdíku, kde jste přišel na nesmysl, že za několik let u nás bude poměr pracující - důchodce 1-1. Zcela vědomě lžete a kdo vědomě lže, ten i krade. Je pravda, že Suchá Loz, již jste starostoval, je jednou z nejzadluženějších obcí ve státě? Vaše snaha o snížení DPH_u knih je totálně směšná - kdo z dnešní mladé generace v době internetu čte , natož kupuje knihy?Když Vás sleduji v televizi, připadá mi, že o životě normálních pracujících lidí nemáte absolutně žádný přehled a žijete si nějaký svůj, úplně od reality odtržený život. Jsem strašlivě zklamaný, že jsem se nechal oklamat předvolebními sliby Vaší strany a dal Vám svůj hlas. Jste gauneři, kterým nejde ani o stát, ani o lidi, natož důchodce a podléháte lobistickiým skupinám tak, aby bylo i nadále co rozkrádat. Fuj. Nejsem ani starý, ani ublížený, ale znechucený. Styďte se, katolíku.
  • DPH versus knihy

    Ony ty děti nebudou číst ani když to bude zadarmo. Hektika světa PC, učíme je, že práce je poslední možnost vydělat peníze, hodnota skutečné práce je na nule, ceníme spekulaci jako vzor úspěšnosti. Ale já Vás nevolil a je mi to jako ostatním jedno. Třeba dejte na DPH na 40 procent, jednou se Vás budou ptát.
  • Důchodová reforma.

    Vážený pane!
    Jsem strojní inženýr v důchodu. Jemi 70 let. Nikdy jsem nebyl členem ani kandidátem KSČ. Nebyl jsem tudíž nomeklaturní kádr, takže jsem sebe i svou rodinu živil vlastní prací. Protože jsem přesluhoval cca 4 roky a potom ještě pracoval jako důchodce, mám se určitě lépe než jsem se měl jako pracující za totality.
    Nyní k problému. V nedělní Partii na Primě (6.3.) jste řekl, že při zachování průběžného důchodového systému by musel mít každý alespoň 4 děti, aby se zachovala stávající úroveň důchodců.
    Doufám, že si uvědomujete, že byste je musel taky zaměstnat. Doufám že víte jaké procento bylo zaměstnáno v na př. v zemědělství před 50ti lety a jaké je tam zaměstnáno dnes. Jistě víte, kolik lidské práce bnylo potřeba k výrobě jednoho auta před 50ti lety a koli je to dnes. Ve strojírenství zmizely kresličky, rýsovači atd. Jistě víte kolik je dnes nezaměstnaných. Ti určitě do důchodového systěmu nepřispívají. Jistě víte kolik zaměstnaných lidí, především mladých, nedosáhne na průměrnou mzdu (kolik je mezi nimi učitelů?). Zatím mi ještě paměť neselhává, takže vím, že i vzdělaný mladý člověk chce žít a taky si dle možností užít. Takovému se těžko vysvětluje, že by si měl spořit na důchod. Mám na mysli lidi s nižím příjmem, takže neargumentujte odpovědností. Samozřejmě takových argumentů by se dalo uvést daleko víc. Už ale z toho co jsem uvedl je jasné, že přístup trojkoalice k důchodové reformě není ten nejlepší, pokud z většiny lidí, kteří se důchodového věku dožijí nechcete udělat žebráky. Nebo, jak to dělali kdysi Eskymáci, staré lidi, kteří nebudou mít na živobytí shodit do rokle.
    Vím, že za plat předsedy poslaneckého klubu se vyplatí spojit se s amorálními asociály, byť by to bylo než na čtyři roky. Přesto doufám, že mně na moje připomínky odpovíte. Narodil jsem se ve Zlíně, do Jedenáctiletky (dnes Gymnasium)
    jsem chodil u Uherském Hradišti. Dovoluji si proto Vám doporučit seznámit se se sociální politikou fy Baťa. Samozřejmě, že vím kam potřili rodiče dnešního premiéra. Za rodiče nikdo nemůže, on sám však před 89ˇurčitě nebyl antikomunista.
    Za odpověď předem děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit