Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Gazdíku, jsem učitelka stejných předmětů, které jste učil pár roků vy. Nyní jsem v důchodu a protože mám zhruba stejně staré děti, jako jste vy, tak musím přiznat, že jste mi byl v době, kdy jste vstoupil do vysoké politiky sympatický svou opravdovostí. Od té doby vás okolí Top 09 semlelo a přetvořilo do stranické podoby "vzor Kalousek" a podle mého patříte k velmi nepříjemným a velmi demagogickým politikům. Škoda!
  • PANE Gazdíku ,jste prachobyčejný parchant který se konečně dorval do koryta.Máte plnou pusu komunistu a skutek utek.ŹE JSTE JAKO TOPKA nešli na inaguraci prezidenta jste jen ukázali jací jste primitivové.ŹE NEZVOLILI OBČANÉ vašeho přestarlého dědka jste nevydýchali.Starý už dělá ostudu jako ministr zahraničí ,to už stačí uplně.A JAKO HLAVA STÁTU by spal a žbrblal to by byla reprezentace.Vy to NEVIDÍTE.Na takové darebáky jako jste vy by měli vzít bič a nebo udělat defenestraci a hodit vás do hnoje fuj prasata nenažraná... *12* *12* *12*
  • Pane Gazdíku, vyslechl jsem před chvílí vaše názory v naší "objektivní" České tv. Plácáte nesmysly. Rusko neporušuje mezinárodní právo. Jsou to naopak USA, NATO a EU (viz Jugoslávie, Libye, Irák, Afganistán a pod.).
    A co Jižní a Střední Amerika, zadní dvorek USA? Víte, poslouchat vaše plácání a také jiných členů TOP 09, to je jen pro otrlé. Už vás téměř nikdo nevolí, tak proč tady otravujete. Když někdy poslouchám jednání poslanecké sněmovny, tak si někdy říkám, co to tam je za blba, který si namlouvá, že je největší hvězda, rád sám sebe poslouchá, pronáší slaboduché vtipy a pak si uvědomím, že je to opět (ostatní místopředsedové se k tomu nesníží)Gazdík. Slabý duchem, silný rétorikou. Pocházíte z Moravy, tam jsou charakterní občané (ne jako pražáci), ale jak by řekl Menšík, tak nějak zparchantělej. Navždy mi váš ksicht bude smrdět zatuchlinou.
    • Francois

      Naprosto souhlasím s komentářem autora Kalamajka.Kam nás vedou ti slabomyslní egocentristé ? Zcela ztratili sebereflexi. Na to nemůže mít "pajšl" ani ten extrémně tolerantní a slušný člověk v této zemi.
  • Blb z Horní Dolní hujer Gazdík již nesmí učit děti! Vždyť by z nich udělal lháře a nepoctivé lidi!Už ani v Suché Lozi ho lidé nechtějí, jen ať zůstane v Praze, tam se někde schová! A on ještě kandidoval ve Zlíně do zastupitelstva ! Prostě nemá ani na to, aby byl trochu sebekritický! Naštěstí neuspěl, ale musel začat úspěšné ve Zlíně pomlouvat, což je jeho styl.Fuj!
  • Pane Gazdíku,
    jste politik,pedagog, ale asi vám ta sláva a moc stoupla do hlavy,
    dělení národa na více a méně kulturní část je už sprostá arogance.
    Nikdy nemůžete vědět, kam vás život povede a za tato slova, kterými jste se snažil urazit obyčejné lidičky, byste se měl přinejmenším veřejně do médií omluvit. /Pokud v sobě máte trochu lidské slušnosti/
  • Ty zmetku, jak můžeš prohlásit, že náklady na Vaše radovánky na Staroměstském náměstí ve výši 300.000,- Kč není problém zaplatit. Bylo by vhodné uvést, kdo to konkrétně zaplatí. Jinak jste jen banda ubožáků, kteří jste již na odpisu z veřejného i politického života.
    • Všetci stejní zlodeji a šmejdi Hlavně že sobě ano že se nestydíš chodit po zemi mezi slušnými lidmi nejsi už červený dost
    • Kdo by to tak asi mohl zaplatit, že by pan Horáček, ten na nějakou tu korunu nekouká a nakonec to přece jenom byla jeho předčasná prezidentská kampaň, nebo snad ne?
  • Gazdíku,ty šmejde z Topky ,když se hlasuje o zvednutí důchodu tak jste proti.Ale hlasování o zvednutí platů poslanců jste všichni pro.Jak tam vždy stojíte parta šmej.ů při mikrofonu,jste jak Adamsová rodina z hororu.A všichni lžete jak tiskne.
    • Svatá pravda. Kostely v Suché Lozi a v Bánově musejí hanbou padnout k zemi.
  • Pane Gazdíku, na základě čeho si vaše hnutí "přivlastnilo" název Starostové a nezávislí - STAN. Nevím o tom, že by jste se ptali starostů, kteří jsou z celého politického spektra na jejich názor. Taktéž jste nežádali kandidáty za různá seskupení Nezávislých o jejich souhlas. Jsem přesvědčen, že většina odpovědí by byla negativních. Jsem druhé volební období členem zastupitelstva za Sdružení nezávislých, přesně vím jaká by byla naše odpověď a většiny takto oslovených sdružení i starostů. Udělali jste podfuk, vyvezli jste se na vlně popularity starostů a Sdružení nezávislých v obcích ČR, bez jejich souhlasu. Přidali jste se - samozvanci - k TOP 09, pod vedením M. Kalouska, který jako ekonomický náměstek MO se podílel na zadání výroby uniforem pro AČR pražské firmě XENA a. s. (dříve s. r. o.). Tato firma nikdy nevlastnila žádnou oděvní výrobu a zadává(!!!!!) dodnes výrobu uniforem jiným firmám a to i za hranice ČR. Podobně se se stalo i se zadávání uniforem pro Policii ČR a Poštu ČR. O práci přišlo 2 500 siček v KRASU Brno + 500 šiček v dílnách kooperantů z chudých pohraničních oblastí. Nevím co f. XENA postavila proti zkušenosti a umu techniků i šiček, včetně technického vybavení těchto zlikvidovaných závodů a dílen. Tyto uniformy mohl šít i dnes již zlikvidovaný OP Prostějov (vč. závodu OP v U. H.). Podobně byl zlikvidován i KRAS Chornice, výrobce nejlepších padáků na světě pro hromadné výsadky (dle vyjádření generála anglických výsadkářů). Podobných příkladů při zadávání armádních zakázek v jiném sortimentu je daleko více. Ještě tvrdíte,že zastupujete starosty a nezávislé i z těchto a okolních obcí? Přijďte nám to říci do očí.
  • Ty hňupe kam chcete s Kalouskem a Tobě rovným Fijalou dovést tuto zemi ,vadí Vám že tato vláda je úspěšná a prezident Zeman Vám leží v žaludku
    protože Vás nenechá roztahovat a mršit co se dá ,mám Uherské Hradiště velice rád a mrzí mě že jsi vyšel z této krásné části Moravy.Přestaň škodit lumpe zasloužíš nakopat do pr--le za to že rozvracíš tuto zemi.
  • Doufám že Tě slušní lidé prokoukli a udělají si každý svůj názor jsi proti všemu čemu se daří a nevydíš si do té hnusné huby zkus se někdy podívat do zrdcadla Ty netvore a neškoď,Ty můžeš tleskat jenom takovým jaký jsi sám ,mám vás plné zuby.Prezident je pro slušné lidi a nebude poklonkovat Vám lůzo lidstva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit