Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandím vám a doufám,že vydržíte.Nechci tady žádné BUREŠE,s podporou necelé jedné třetiny obyvatel.
  • Jak to tak čtu, tak vidím že nic dalšího psát nemusím. Bylo by možná lepší kdyby zůstal učitelem, protože děti by z toho určitě brzo vyrostly .
  • Všetci stejní zlodeji a šmejdi Hlavně že sobě ano že se nestydíš chodit po zemi mezi slušnými lidmi nejsi už červený dost
  • Jak malý venkovský kantor do vysoké politiky vykročil. Již by jste mohl kandidovat i na prezidenta!!!
  • To je tzv.papoušek,a STAN je akorát zbytečná strana ,tak jak mnohé,které jen žerou státní prachy.
  • Vážený pane Gazdíku,

    viděl jsem v neděli dne 26.2.2017 Vaše vystoupení v pořadu Otázky p.Moravce. Vaše přirovnání organizační struktury Hnutí Ano, vedení tohoto hnutí včetně řízení, k vedení a řízení státu Severní Koreji bylo hodně nevhodné. Je snad u nás vojenská diktatura ? To snad nelze říci před občany ČR ani ze srandy !!!! Nebo snad chcete říci,že 30% občanů má u nás diktátorské sklony a volilo by diktátora typově blízkého vedení v Severní Koreji ? No vy už asi nevíte co říkáte.

    Že se tak vehementně nesnažíte objasnit a komentovat kauzu MUDr.Ratha, který byl chycen při činu a úspěšně zameten pod koberec.
    No myslím , že jste mi ukázal celkem jasně koho nemám volit.

    S pozdravem

    Klimeš Stanislav
  • Spojenci se hledali, až se konečně našli. Už se těším na ten volební masakr.....
  • Gazdíku,ty můžeš chtít za prezidenta koho chceš.Ale rozhodnou voliči.Jak se z neznámeho učitele,může stát ambiciozní pijavice.Nějak se ti u koryta zalíbilo.Ty jidáší,první se spojí s Kalouskem aby se o něm vědělo.Potom dostane Kalousek po šňupaku a jde si svou cestou...tak se to dělá. *12* *11* *10*
  • Spojenectví Starostů s KDU vidím jako ideální strategii. Ve volbách to snáz ruku v ruce projedou a bude klid.
  • Kdo by to tak asi mohl zaplatit, že by pan Horáček, ten na nějakou tu korunu nekouká a nakonec to přece jenom byla jeho předčasná prezidentská kampaň, nebo snad ne?
  • Doufám že Tě slušní lidé prokoukli a udělají si každý svůj názor jsi proti všemu čemu se daří a nevydíš si do té hnusné huby zkus se někdy podívat do zrdcadla Ty netvore a neškoď,Ty můžeš tleskat jenom takovým jaký jsi sám ,mám vás plné zuby.Prezident je pro slušné lidi a nebude poklonkovat Vám lůzo lidstva.
  • Ty hňupe kam chcete s Kalouskem a Tobě rovným Fijalou dovést tuto zemi ,vadí Vám že tato vláda je úspěšná a prezident Zeman Vám leží v žaludku
    protože Vás nenechá roztahovat a mršit co se dá ,mám Uherské Hradiště velice rád a mrzí mě že jsi vyšel z této krásné části Moravy.Přestaň škodit lumpe zasloužíš nakopat do pr--le za to že rozvracíš tuto zemi.
  • Ty zmetku, jak můžeš prohlásit, že náklady na Vaše radovánky na Staroměstském náměstí ve výši 300.000,- Kč není problém zaplatit. Bylo by vhodné uvést, kdo to konkrétně zaplatí. Jinak jste jen banda ubožáků, kteří jste již na odpisu z veřejného i politického života.
  • Svatá pravda. Kostely v Suché Lozi a v Bánově musejí hanbou padnout k zemi.
  • Gazdíku,ty šmejde z Topky ,když se hlasuje o zvednutí důchodu tak jste proti.Ale hlasování o zvednutí platů poslanců jste všichni pro.Jak tam vždy stojíte parta šmej.ů při mikrofonu,jste jak Adamsová rodina z hororu.A všichni lžete jak tiskne.
  • Francois

    Naprosto souhlasím s komentářem autora Kalamajka.Kam nás vedou ti slabomyslní egocentristé ? Zcela ztratili sebereflexi. Na to nemůže mít "pajšl" ani ten extrémně tolerantní a slušný člověk v této zemi.
  • Pane Gazdíku, sledoval jsem Vaše vystoupení na TV Prina v nedělním pořadu Partie, které se týkalo tragických událostí v Uherském Brodě. Strašně Vaše emoce zaváněly tím, že jste rodák z tohoto kraje. Pokud tento pořad sledovali i někteří policisté této republiky, jako já, tak při Vašich výrocích se museli zvedat ze židle. Jako politik tohoto státu by jste měl policii hájit. Přístě když půjde do veřejného pořadu, tak se lépe připravte a neplácejte bludy o polici a to v tom smyslu, že policista bere po deseti letech nějakou výsluhu a 6000,-Kč rizikový příplatek. Pokud se nepletu, tak podle nového zákona o polici, který platí více než 5 let je doba výslu u policie stanovena po 15 letech služby. Co se týče rizikového příplatku policistů, tak ta vaše pěkná suma se rozdává jen v Praze. Jsem přsvědčen, že ti dva policisté z Uherského Brobu jej nemají větší než 2500,-Kč. A jejich čistý měsíční plat nečítá ani 20.000,-Kč za měsíc. Toto jsou opravdová čísla.
  • Pane Gazdíku, vyslechl jsem před chvílí vaše názory v naší "objektivní" České tv. Plácáte nesmysly. Rusko neporušuje mezinárodní právo. Jsou to naopak USA, NATO a EU (viz Jugoslávie, Libye, Irák, Afganistán a pod.).
    A co Jižní a Střední Amerika, zadní dvorek USA? Víte, poslouchat vaše plácání a také jiných členů TOP 09, to je jen pro otrlé. Už vás téměř nikdo nevolí, tak proč tady otravujete. Když někdy poslouchám jednání poslanecké sněmovny, tak si někdy říkám, co to tam je za blba, který si namlouvá, že je největší hvězda, rád sám sebe poslouchá, pronáší slaboduché vtipy a pak si uvědomím, že je to opět (ostatní místopředsedové se k tomu nesníží)Gazdík. Slabý duchem, silný rétorikou. Pocházíte z Moravy, tam jsou charakterní občané (ne jako pražáci), ale jak by řekl Menšík, tak nějak zparchantělej. Navždy mi váš ksicht bude smrdět zatuchlinou.
  • Gazdiku takhle to dopada kdyz schuzi snemovny ridi obecni blb jako ses ty
  • Pane Gazdíku,
    jste politik,pedagog, ale asi vám ta sláva a moc stoupla do hlavy,
    dělení národa na více a méně kulturní část je už sprostá arogance.
    Nikdy nemůžete vědět, kam vás život povede a za tato slova, kterými jste se snažil urazit obyčejné lidičky, byste se měl přinejmenším veřejně do médií omluvit. /Pokud v sobě máte trochu lidské slušnosti/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit