Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gazdíku,Gazdíku,moc jsi teda nevyvedl.Je vidět,že ti vůbec nejde o blaho národa,myslíš jen na sebe a svou rodinu a udržet se v parlamentu co nejdéle.Raději běž zase učit,tím budeš pro národ užitečnější.Do politity se neser,když ti to nejde.
  • Pane Gazdíku,

    před 2 lety bych při Vašem oslovení zřejmě použil "Vážený".
    Moc jsem Vám, jako mladému a vzdělanému poslanci fandil v domnění, že se jako mladý komunální politik ve vrcholové politice něco naučíte a budete reprezentovat Vašimi názory nejen potřeby mladé generace, ale i těch starších, životem zkušenějších. Opak je pravdou. Věřte mi, že při našem nenadálém vzájemném setkání, bych Vám nejraději za to, co v polite předvádíte nejraději nalískal rákoskou, tak jak to bývalo kdysi ve škole pravidlem. Nejen, že jste nevycválaný fracek, ale i demagog, který ve Vašem věku chtíc dosáhnout politického postavení činí zcela neadekvátní prohlášení vůči politickým matadorům. Domníváte se, že svým vystupováním u této kategorie politiků uspějete, nebo si ve své naivitě neumíte domyslet to, že až přijde čas někdo z těch v politice silných z Vás udělá takového trotla, že se bude bavit celá republika? Chytrá a cílevědomá politika Vašeho místopředsedy Kalouska z Vás udělala před veřejností úplného pitomce a proto mi dovolte, abych Vás požádal, aby jste se vrátil do školství v Horní nebo snad Dolní Lozi a ve spolupráci s Vaším obecním církevním hodnostářem se modlil za to, aby jste do budoucna nebyl za svoji činnost v Parlamentu ČR perzekuován.
  • Hm hm hm 38 let a taková demence??? Bude mi 70 ale ve vyjadřování jsem proti Peťkovi generál.No a to ten chudák má ještě nejméně 30 let pracovat. Jen doufejme že ne v politice!!!
  • Ještě dva takové hlupáky ve vládě,tak ahoj.
  • Pane Gazdík,nenechte se odradit.Mluvil jste dobře,máte dobré názory.K té estrádě s paní Jílkovou jen poznámka-myslím,že od toho postiženého podnikatele zaznělo zaznělo,že někteří lidé jsou nezaměstnatelní.Příkladem byl ten počítačový expert a ta nervozní paní(kdo by takovou semetriku chtěl zaměstnat.
    Od politiků(těch strašpytlů) nemůže padnout třeba návrh,aby nebyli zaměstnáváni důchodci ve státní službě.A přitom mladí vzdělanci nemají práci.To už navrhl poslanec na Slovensku.Neprošlo to.Já nemám nic proti tomu,když je někdo nepostradatelný.Měl by si ale vybrat mezi důchodem a mzdou.Nejhůř je na tom Španělsko,kde pracuje nejvíc prduchů.
  • Na těch obrázcích mi to připomíná Škromacha
  • Pane vy jste špatně poslouchal.pan Gazdík říkal,že měl též podobný plat se stejnou kupní sílou.A když říkal že má teď plat poslance přes 50 tis.,tak to není za 8 hod.Ale je pravda,že někteří poslanci by si nejspíš zasloužili minimální mzdu.Bohužel mají platy všichni stejné.
  • Vystupování pana Gazdíka sleduji již delší dobu. Je pro mne nepochopitelné jakou úroveň někteří politici mají. Když má něco říci z hlavy tak je to děs a hrůza. Když čte, tak by se mohl učit i od žáků l. ročníku. Nedá dohromady dvě souvislé věty. A to je předseda poslaneclkého klubu a "perspektivní " kádr strany TOP. Děs a hrůza. Má naučené 4. fráze a kolem nich se točí jeho kariera. Je mi stydno i za něj, že se v politice mohou pohybovat a nás obyčejné lidi zastupovat takovýto tu ..i.
  • Pane Gazdík, učil jsem 40 let, od roku 2003 jsem v důchodu a Vaše zmínka o platu 12 000 Kč mně rozesmála. Už tehdy byly platy větší a pokud jsem četl Váš životopis, jste mimo školství teprve třetí rok. To jste učil kde, když říkáte, že plat byl 12 000Kč? Nelžete lidem!
  • Dobrý den pane Gazdíku, nejsem zastánce invektiv, ale Vaše odpověď na otázku platu mě zvedla ze židle. Uvedl jste svůj plat bez příplatku na požitky a odpověděl jste, ža by jste z 12 000 Kč dokázal vyžít. Ráda bych znala od Vás návod. S ohledem na to kolik stojí dnes především ve městech bydlení, služby, doprava, zdravotnictví, potraviny (pokud se nepůjdeme pást na louky, které jsou dnes i s poli zastavěny fotovoltaikami) atd. Neuvádím kulturu, tu si přeci můžeme odepřít. Z toho všeho mám pocit, že dnešní politické garnitůře vyhovuje primitivní národ. Dnešní "politici", dle mého názoru, žijí totálně mimo realitu a tak se i chovají a tvoří naší ekonomickou situaci. Na jedné straně si stěžují, že občané nenakupují a šetří, na druhé straně zvyšují všechny daně (přímé i nepřímé). Ráda bych znala logiku tohoto jednání.
  • Koukal jsem paní Jílkovou ,ale tohle co tam meleš to nechápu. Říkáš ,že lidi nechtějí makat,ty víš co je práce ty ubožáku. A ten blbec vedle tebe, Umyslně invalida pan podnikatel . Arogantní ubožák. Znáš to Lomikare,Lomikare do roka a do dne. Kde je Poldi Kladno. Kde jsou továrny. Tatrovka . Škoda. vy jste tuneláři a ne vláda. V arabských státech za zlodějny sekají ruce. Ty by jsi vypadal jak sumýš,ale to ty nevíš co je . Ty umíš jenom kraást.
  • Ano podepisuji se pod Vaše hodnocení,bohužel tito rádoby elita bezostyšně propaguji svoje názory, které nemají s realitou nic společného.A co je horší , nikdo z nich se ničeho nebojí a ani neštítí.
    Baví se o nezaměstnanosti, ale , že veškerý průmysl nejprve prodali , aby ho posléze noví vlastníci úplně zavřeli to nikomu nevadí. Ale to raději nikdo nepřizná. Už aby vyjeli Blaničtí rytíři a hrubou silou to tady dali do pořádku.
  • Tohle nám vládne!!! A je jich víc, není sám!!! To je neskutečné a nepochopitelné. Je to totální výsměch!!!
  • Pan Gazdík je malá myška, která čeká, že z ní jednou bude velká krysa. Bezvýznamný podlézavec bez charakteru.
  • PANE Gazdíku ,jste prachobyčejný parchant který se konečně dorval do koryta.Máte plnou pusu komunistu a skutek utek.ŹE JSTE JAKO TOPKA nešli na inaguraci prezidenta jste jen ukázali jací jste primitivové.ŹE NEZVOLILI OBČANÉ vašeho přestarlého dědka jste nevydýchali.Starý už dělá ostudu jako ministr zahraničí ,to už stačí uplně.A JAKO HLAVA STÁTU by spal a žbrblal to by byla reprezentace.Vy to NEVIDÍTE.Na takové darebáky jako jste vy by měli vzít bič a nebo udělat defenestraci a hodit vás do hnoje fuj prasata nenažraná... *12* *12* *12*
  • Pane Gazdíku, to sundávání Klause ze zdi je Vaše práce. Boj proti komunistům ve Zlíně je taky Vaše práce TOP09, Vy a S.Polčák, J.Zicha a ostatní jdete jenom po kariéře. Ale Vy sám se kamarádíte s komunisty, kteří nepřímo vlánou na obcích. Není Vám to trapné.
  • Vážený pene poslanče.Jsem velmi sklamán Vašim obratem když jste se stal poslancem ČR. Před zvolením za poslance jste se jevil jako slušný člověk.Po zvolení jste se rychle zařadil mezi poslance kteří rozkrádají tuto republiku!!Ono je úplně jedno, jestli kradu nebo svojím hlasováním pomáhám republiku rozkrádat. Ty Vaše fráze "JÁ TOMU ROZUMÍM" NIKOHO NEOKLAMOU!!! Stejně nakonec hlasujete pro lumpárny. Zařadil jste se mezi poslance,kteří škodí této republice a jejím občenům.Může Vás být hanba!!!!! Můj hlas již nedostanete.
  • Dobrý den, pane Gazdíku. V čera jste opět učinili krok k šetření. Před dvěma roky, aby jste se jako strana zalibila voličům, jste navrhli a odsouhlasili zdanění poslaneckých náhrad. Teď už Vám o lidi nejde, tak jste zase pro opak. Sám se rozčilujete (čerpám z rozhovoru pro Právo), proč mají být zdaněny peníze,určené na konkrétní účely. Jsem soukromý zemědělec a dostám dotace na půdu, protože komodity , které vypěstujeme nám mnohdy nepokryjí náklady.Tyto dotace máme též zdaněny. Prosím o odpověď, jaký je mezi tím rozdíl. Děkuji
  • Další parazit, takovej starej mladej, samozřejmě nevoják, jak jinak u takového přiblbla. *12*
  • Pane Gazdíku,v pořadu interview dne 25.10.2012 jste stále mlel o šetření a šetření. Nemyslíte si, že by jste měl začít u sebe? Neslyšel jsem, že by jste v parlamentu vystoupil s návrhem na snížení poslaneckých platů o takových 60%, platů členů vlády, vysokých úředníkůpů ministerstev, členů dozorčích, rad manažmentu ve státníh podnicích nebo v podniích s účastí států na snížení platů o třeba 60 %!
    Určitě by jste i s těmito sníženými příjmy nepatřili mezi sociálně potřebné, naopak, stále by jste patřili k nejlépe placeným lidem. Pak VaŠE šetření bude důvěryhodné a občané i něco skousnou. Rád bych si přečetl Váš názor.Třeba na této stránce! Budu čekat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit