Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další parazit, takovej starej mladej, samozřejmě nevoják, jak jinak u takového přiblbla. *12*
  • Pane Gazdík, učil jsem 40 let, od roku 2003 jsem v důchodu a Vaše zmínka o platu 12 000 Kč mně rozesmála. Už tehdy byly platy větší a pokud jsem četl Váš životopis, jste mimo školství teprve třetí rok. To jste učil kde, když říkáte, že plat byl 12 000Kč? Nelžete lidem!
    • Pane vy jste špatně poslouchal.pan Gazdík říkal,že měl též podobný plat se stejnou kupní sílou.A když říkal že má teď plat poslance přes 50 tis.,tak to není za 8 hod.Ale je pravda,že někteří poslanci by si nejspíš zasloužili minimální mzdu.Bohužel mají platy všichni stejné.
  • Pane Gazdíku,

    před 2 lety bych při Vašem oslovení zřejmě použil "Vážený".
    Moc jsem Vám, jako mladému a vzdělanému poslanci fandil v domnění, že se jako mladý komunální politik ve vrcholové politice něco naučíte a budete reprezentovat Vašimi názory nejen potřeby mladé generace, ale i těch starších, životem zkušenějších. Opak je pravdou. Věřte mi, že při našem nenadálém vzájemném setkání, bych Vám nejraději za to, co v polite předvádíte nejraději nalískal rákoskou, tak jak to bývalo kdysi ve škole pravidlem. Nejen, že jste nevycválaný fracek, ale i demagog, který ve Vašem věku chtíc dosáhnout politického postavení činí zcela neadekvátní prohlášení vůči politickým matadorům. Domníváte se, že svým vystupováním u této kategorie politiků uspějete, nebo si ve své naivitě neumíte domyslet to, že až přijde čas někdo z těch v politice silných z Vás udělá takového trotla, že se bude bavit celá republika? Chytrá a cílevědomá politika Vašeho místopředsedy Kalouska z Vás udělala před veřejností úplného pitomce a proto mi dovolte, abych Vás požádal, aby jste se vrátil do školství v Horní nebo snad Dolní Lozi a ve spolupráci s Vaším obecním církevním hodnostářem se modlil za to, aby jste do budoucna nebyl za svoji činnost v Parlamentu ČR perzekuován.
  • Gazdíku,Gazdíku,moc jsi teda nevyvedl.Je vidět,že ti vůbec nejde o blaho národa,myslíš jen na sebe a svou rodinu a udržet se v parlamentu co nejdéle.Raději běž zase učit,tím budeš pro národ užitečnější.Do politity se neser,když ti to nejde.
  • Komentovat osobu p.Gazdíka je bezpředmětné,Vždyt předseda Kalousek si s nimi hraje a dělá co chce.Lidé z topky jsou jen loutky v rukou jedince.Slabomyslnost u Gazdíka,narkolepsie u knížete to se dá omluvit ale dělat ze sebe šaška se dá omluvit pouze u knížete ten už na to má vzhledem k věku nárok a také to plně naplnuje.K tomu holt není co dodat,jen že je to smutné.
  • Pane Gazdíku nikdy jsem ve straně žádné nebil a nikdy nebudu ale to co vy tady předvádíte na této politické prasečí předváděčce, to je hnus prvního kalibru. Máte neustále plnou hubu Komunistů ale když je potřebujete tak s nimi diskutujete, když je nepotřebujete dokážete na ně házet hovna, špínu a ukazovat se před národem jací jste borci že je nepotřebujete. Já je také nemusel před 23 lety a řekl jsem si co si o nich myslím a nikdo mě na zavřel nikdo mě nestíhal ale řeknu Vám jen jedno všichni co jsou nyní ve vládě vystudovali za komunistické peníze ale vy všichni jste pracovali v kotelnách na skládkách a nemohli jste dělat co jste chtěli keci v kleci . Ano ono pro všechny Mgr, Bc, a Vš práce nebila a dnes není dvacetinásobně protože kdejaká vysoká škola produkuje tolik Bc,Mgr a Vš že pro ně není uplatnění vůbec na trhu. Nemluvě o středoškolácích kteří se doma nudí a dělají hovadiny protože nemohou najít práci. Jen díky systému který jste tady zavedli. Jsem z pěti dětí a měli jsme jen maminku která se o nás starala a byla na vše sama. Celý život pracovala v živočišné výrobě a na poli a nikdy nebyla v žádné politické straně a na komunisty nadávala kudy chodila a nikdo ji nezavřel nikdo neperzek. a přesto se dva z pěti sourozenců dostali na vysokou školu a dostali se tam jeden na poprvé druhý na podruhé a úspěšně zvládli zkoušky. Ctěl jsem jenom říct že to co vypouštíte z vaší nevymáchané huby se Vám jednou vrátí jako bumerang a nebude to dlouho trvat. To je konstatování dané věci. Je to spousta hoven ve vašem politickém hnízdě a na celé vládě. 90% občanů si Vás nepřeje a vy se tam budete držet zuby nehty ale nebude to na dlouho ono až půjdete po ulici a nebudete mýt tu vaši poslaneckou totálně imbecilní imunitu, by se také mohlo stát že dostanete po hubě. Kde jsou vaše keci o Ráthovy" a kde je váš názor Nečas versus Nagiová Kalousek, Vondra, Topolánek, Langer, Dalík nebo Gros. Plivu na vás a pohrdám touto vládou jako nikdy před tím. Kopnul bych vás do prd... a zavřel až by jste zčernali gauner vedle gaunera. Stydím se za to že reprezentujete tuto zemi. Fuj hnus jeden zelenej. A nechtějte mě nas.at !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ted jsem si přečetl že p.Gazdík je skaut a to je ještě smutnější když máme takové skauty,jen doufám že neučí skautingu děti.Skaut má být především pravdomluvný a to už je velký problém u p.Gazdíka.Skaut je vždy přímý,pomáhá slabým,no p.Gazdíku stydte se,hanba vám a všem skautům kteří své jméno spojili s vaším.Vám bych ani ruku nepodal.K čemu jste to propůjčil svou pověst,své jméno,svou čest,jste obyčejný špekulant,vytřískat z politiky co největší kapitál.Ale máte pravdu,než blbě učit raději hloupě žvanit tam se nedá nic pokazit a ještě jsou za to slušné peníze,sancta simplicitas.
  • Spojenectví Starostů s KDU vidím jako ideální strategii. Ve volbách to snáz ruku v ruce projedou a bude klid.
  • Kadet Biegler byl proti tomuto pitomci učiněný génius.
  • Gazdíku jste blb z horní dolní nedá se vás už poslouchat ,doufám že vás nezvolí za místopředsedu sněmovnyVšichni z té blbé topky jste na hlavu .Starý kníže ať si dá pozor ať nechytne syfla od té jeho konkubíny... *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit