Přejít na výpis diskuzí

Richard Hammond

OSOBNOST 9.5.2009 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Good

    Seš týpek...
  • Re: Re: Re: Strašný Zděs

    No, tak asi pěknej bude, protože Země není kulatá, je to elipsoid *1*
  • Hammondek

    Tak jsem přidala pár fotek, doufám že se budou líbit. *3*
  • Re: Hammi

    no ... většinou to asi nechápou chlapi, že ??? *7* *15* no, podle mě Richard není nějak krasavec, ale .... je skvělej, je okouzlující, je sexy, mám charisma a tím se mi líbí *3* a mít ho doma ... to by mi vůůůůbec nevadilo *14*
  • Re: r

    ať je nebo ne, ale je skvělej *3*
  • Re: Re: r

    no, James May asi gay taky nebude, jelikož psali že žije s přítelkyní :)
  • natanka

    Re: r

    rozhodně není na 100procent
  • Re: Re: Re: Strašný Zděs

    Země je kulatá a RICHARD je nádhernej!!! *8* *16*
  • Aaaaach

    Tenhle chlap má ty nejkouzelnější oči co jsem kdy viděla *14* ...je vážně k sežrání, nejradši bych si ho strčila do kapsy a odnesla domů... *14* *14* *4*
  • MiLuJu!!

    .. je krásnej ♥♥♥ má úžasný charizma.. a vůbec nezáleží na velikosti..je to bůh *4* *5* Jen tak: je asi + - stejně vysoký jako eminem..a CO JE MALÉ TO JE MILÉ..a krásnéé :D *1*
  • Re: Báječný

    Jason? Proboha vždyt až s příchodem Jamese Maye to je ono.
  • Re: Re: Re: Strašný Zděs

    Rozcuch je normální moderní účes, který skutečně vzniká pečlivou úpravou vlasů, má ho taky, rozhodně nejde o něoc neučesaného. Madam asi závidí, že malý prcek má šarm a krom toho umí být velmi vtipný. Mě když Rich vleze na obrazovku tak tak ještě sesílím zvuk.
  • Re: r

    Ne Richard rozhodně gay není, má ženu a děti a rozhodně nemá tuhle pověst, tuhle otázku bych spíš čekal o Mayovi :-D Richard je autorem dětských knížek, má dvě nádherné malé dcerky.... :-D
  • Re: Re: Hammond

    Ale to není vada na kráse! *3* *1*
  • carbonella

    Hammi

    Tak se nam nechal ostrihat blb.A ofinu si nechal.Vypada starsi a tlustejsi. *8*
  • majda005

    Re: r

    To nvm, ale pokud vim tak má ženu a děti ;)
  • r

    Nechci nikoho nějak naštvat ale já jsem slyšel že Richard je GAY.Je to pravda *7* *7* *7* ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,,
  • Re: Re: Re: Strašný Zděs

    a navíc kdyby nemel ten jeho sexy rozcuch tak vypada jako ulizanej magor....je upe boziiii... *14*
  • Re: Re: Re: Strašný Zděs

    prosimtě co je šokatý??? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1*
  • thestig

    Re: Re: Re: Strašný Zděs

    tak za prve nikdo se te neptal jestli se ti libi a jestli ti pripomina nejakyho chlapa je to tvuj problem a ty vlasy taky se te nekdo nepta proc nam pridelavas trauma z toho ze ho pomlouvas a jak uz sme tu slyseli tak on toho dokazal mnohem vic nez ty a vsad se ze ty nedokazes ani za cely jeden rok ani za dva komentovat nejaky porad *16* *8* *5* *15* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit