Přejít na výpis diskuzí

Richard Hammond

OSOBNOST 9.5.2009 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • saharagd

    Happy B - Day

    Všechno nej k narozkám!! xD *14* *1*
  • Re: konec Topgearu??

    KOnec to není koukněte na jejich stránku jmenuje se topgear.com .... ted nátáčej dokonce noví díly a to zatím o kterých vím tak se podívaj do New Yorku a do Iráku ..... *14*
  • konec Topgearu??

    Ahojky sledovala jsem topgear a Jeremy říkal že je to poslední díl.Moc jsem tomu nevěnovala pozornost ale když jsem se koukla do programu tak opakují díly z minula.Je to opravdu konec Topgearu??
  • Re: Strašný Zděs

    říkej si co cceš ale podle mího jsi pěkná ......no comment...Richard je boží a jestli to TY nechápeš nemáš co sem lízt..Je mnohem lepší a zábavnější než kdokoliv z jeho moderátorů...Je hezkej a co se týče jeho kariéry-rozhodně dokázal omnoho víc než TY!!!!!!!Takže si laskavě sbal svoje saky paky a vypadni!!A jestli něco podobnýho sem ještě napíšeš budeš mít semnou velký problém"!!!!
  • Strašný Zděs

    Bože Holky co na něm vidi te já to nepochopim Richard je strasně ošklivý a spíše nez je vtipný je trapný !!!!!!!!!!!! Vy asi máte na očích růžové brýle podle mne je to uchyl
  • saharagd

    Re: bomba

    Tak s tim souhlasim *1* *3* *4* *14*
  • bomba

    Je to zlatíčko. Díky němu miluju britský humor. V Top Gearu je super. Brainiac je bez něj trapný. Na jednu stranu to je trochu šílenec, co vyzkouší snad všechno a na druhou stranu to je táta od rodiny.Sedí to ale k němu oboje. Navíc vynalezl nový rozměr charismatu. Je to prostě borec první třídy. *14* *14*
  • ruth

    Re: Re: Báječný

    Bohužel má o 4 centimetry méně než já, ale co na om! Sexy je a charisma má obrovskýýý! *14*
  • saharagd

    Re: Re: Báječný

    Co je malý to je hezký *1* *14* *15* *4*
  • Re: Báječný

    Souhlasím. Možná má jen o sedm cm víc než já, ale sexy je až nehorázně. A jeho přístup...Toho chlápka já miluju *14* *14*
  • saharagd

    Re: vedator

    Nějaký jsem přidala.... *1* *4* *15*
  • ruth

    Re: Báječný

    Ježiš, co jsem to napsala?!? Samazřejmě Jonathan Rhys MAyers!!!
  • ruth

    Re: Re: Hammond

    Právěže kouzlo většiny "krásných" chlapů je hlavně v jejich charisma!!!
    Chlap může bejt povrchově krásnej jak chce, ale bez charisma se na něj prostě lepit nebudeme ;)
  • ruth

    Báječný

    Richard je hrozně krásnej chlap!! A jak se říká, na velikosti (zase tak moc) nezáleží! *14* Podle mě se svým charismem a krásou staví vedle krásný chlapy jako třeba Johnny Depp, Hugh Grant nebo Jonathan Chris Mayers!!! Je fakt hodně sexy!!! *14* *14* A taky je pohotovej a vtipnej a s Jeremym a JAsonem tvoří nejlepší skupinu moderátorů, co znám *3* *3*
    Ale musím říct, že když jsem viděla tu jeho strašnou bouračku, tak mi běhal mráz po zádech a do očí se mi vedraly slzy!!! *9* *9* *8* Chvála Bohu, že to přežil ve zdraví!!!!! FAkt tomuhle se říká zázrak!!! *4*

    TAkže se těším na další a další díly Top Gearu!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • carol7.1

    Re: Re: Re: -

    Každou sobotu a neděli ráno asi okolo 9:00 a dneska je tam zas.
  • carol7.1

    Re: Re: -

    Nevím.
  • Re: -

    fakt??? a myslíš že je to na youtubku??
  • Re: richard hammond

    Kdy došlo k té nehodě nevím, ale uvítán byl na počátku 9 sezóny - 9x01
  • carol7.1

    -

    Mám pocit,že dneska na Barandově byl v seriálu Drtivá porážka.
  • takoveho tu mam

    jo a jeste jedna vec uplne stejne stoji a maji dost podobne hodinky oba,oba se stejne na ty hodinky divaji dokopnce maji dost podobne 3 bundy no myslim ze se po Richardovi ten chlap opici mel by se jit lecit ten to nema v hlave v poradku ale vazne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit