Přejít na výpis diskuzí

Richard Hammond

OSOBNOST 9.5.2009 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • carbonella

    Hammi

    Jak tu tak koukam tak vetsina nechape proc se nam zenam libi prave on.Kdyby ste ho nejakou dobu sledovali v Top Gearu a jinych poradech,tak by ste pochopili ze tento muz ma obrovsky charisma a nadhernej usmev.Ty dlouhy vlasy na nem taky zerem co.Dostava se mi pod kuzi... *9*
  • certik

    soorry vsem co maji radi richarda vyn že jsem p... ale kdyz jsem se divala na posledni dil tak se mi taky libi tak vsem velky sooory *9* *9* *4* *9*
  • Re: Strašný Zděs

    seš skurvená píča
  • Re: Strašný Zděs

    mas pravdu *13*
  • Hamster

    Richarde si upe krásný... Nejlepší z celého Top Gearu.. Jeremy ani James nejsou tak krásní a dokonalí.. Pokračuj stále v Top Gearu a zaručuju ti, že budu stále fanynka.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mmmmmm..

    Někdy nechápu jak je možný, že je někdo takhle nádhernej..že jo? *3*
  • Re: Re: Strašný Zděs

    No jestli on je pěkný tak to potom zěmě neni kulatá!!!
    No a já ho tak strašně nesnáším,protože mi strašně moc připomína jednoho chlapa!
    A ani navíc Richard se mi nezdá že by byl pěkný ani trochu neni.
    A na víc on se ani nezajímá o to že druhým lidem dělá trauma když vleze na obrozavku nebo proč má tak ty vlasy neušesané ??
    Podle mě vypada jako pulec a pštros!!!!
    On je strašný zděs!!! Já se mu vždycky strašně směju když ho vidím on je tak ŠOKATÝ !!!



    Jo a už se bojím že s tebou budu mít problémy !!Já si sem můžu psát co chci stejně tak jako vy !! *15*
  • ruth

    Re: Re: Re: Re: Báječný

    Ale co na tom záleží:D;)).....
  • ♥♥♥

    ♥ Milovaný Hammster...Zamilovala sem si Top gear už před třema rokama když sem byla v Anglii...bylo to sice anglicky ale tomu protě rozumíte...když sem z Anlie dojela už sem jenom čekala kdy to příjde do česka a dočkala sem sa...;)
    Richard je podle mě nejlepší...a spolu s Jeremym tvoří ůžasnou spikleneckou dvojku proti Jamesovi..ale zas oni se spikávají pořád takže...xD no Prostě Hamster váálíí a ty jeho oči jsou nádhernéé...♥♥♥ boží ♥♥♥
  • Re: bomba

    ...Milovat Britský humor nejde...první ho musíš pochopit...což se asi nidky nestane...xDD =P
  • marilynmonroe

    narozky

    Všechno nej a snaž se být lepší ,než Jeremy
  • Re: Re: Re: Báječný

    To máš ještě dobré ja sem o dva cenťáky vyšší *1*
  • Re: Strašný Zděs

    Co na něm vidím? Když vynechám, že je vtipnej a sympaťák, tak má krásný hnědý oči přez půl obličeje, sakra!
  • Re: Re: konec Topgearu??

    díky..::D *14* *14*
  • nicola14

    Narozky!!!

    Vše nejlepší,hodně zdraví a štěstí, přeji! *3*
    Ať se ti daří! *1*
  • kuddel

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší Mr. Hammond ♥ Přeju ti štěstí, lásku a hodně věrných fanoušků. A ať už do tebe Jeremy nerýpe ;)
  • narozeniny

    Ričíku vše nejlepší k narozkám a ať se ti v Top Gearu daří ♥
  • Re: Strašný Zděs

    jako nechápu proč ti přijde trapný on je náhodou božíí a hezkej
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *14* *14*
  • sindrom

    narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit