Přejít na výpis diskuzí

Robert Fico

OSOBNOST 4.4.2009 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fico je d*bil a kr*tén ako vsetci politici
  • Dobry den prosím o chvilku strpení nei som až taky pisatel ale nevijeme kde sa můžeme obrátit jelikož nemáme toliko penězi aby sme mohli niekde dat vejču sumu prosím tak k věci pocházím z 9 děti 1 barat umřel v loni na rakovinu měl nejake dědictví já som všemu vinná jelikož po smrti maminky před 7 rokmi som všecky sourozence přesvědčila že táta je už starý a nebudeme sa ani hádat ani cuckovat pozemky že potom si to podělme no ale stal sa omyl táta dal synovy čo býval v paneláku vše to by ani nevidělo ale že ho nenavštivi že sa k němu jeho děti chovají ja ty starý ko... ty tu nemáš čo robit vypadni na návštěvu sme za tatom nemohli len ku sestře kterej sa mu zželelo a začala mu umývat zadek a chodit s nim po doktorech lebo švagrova to zakazovala tak moj brat sa rozhodl tátovy vrátit veškerý majetek v den kejdy sa to mělo uskutečnit brat udajne spáchal sebevraždu já mám k temu jiny názor ale obvinujem sa že som dala taky to návrh už po maminčinej smrti teras si vyčítám že by mohl žit aj můj bratr ke by nebilo těch hnusných majetkovou keby toho majetku nebilo můj bratr by žil táta i tak chce svoj majetek spet a všetci ho vyhazuji že nemá nárok vnuk mu povedl že ked jim ten majetek vezme že ho zapálí nejedna sa o dom kde bývají panelák mají furt a eště tata platel do januara veškeré poplatky inkaso dan atd táta má 83 rokov nevie čo mám robit švagrova už pred 7 rokmy obrala nebožtika brata až bola tehotna tak sa k nemu vrátila přijal ji dievčatko miloval od 1 mesiaca choděl snou do práce po doktorech švagrova bila tak děti že on nemohl ju opustit ona by je snad zabila nechce-li jsme se starat i ked ma to teraz vše mrzí jak sme deti bráneli zbila i nás tak chápete prečo sa jej táta bojí prosím je nějaky zákon že si može vzat spet dar já bývam na morave a tu ten zakon exiztuje ja už jinak nemužu jsem zoufala jelikož moj táta sa snad po smrti brata pomiatol mele i take veci které sa nemoli stat o HYROŠIME jak promlouva s nebožkou mamou sestru semta aj pozná ale on chce umret teho sa on dožili že 25 ročny vnuk mu vyhrožuje jak podpali dom no sestra nevie čo sním něchce ma videt ani na skajpu sklamany neštastný to človek bože moj jak možet pomc tak nam poradte nesmiem vám hodně napísat lebo mám 4 vnučata aby sa im niečo nestalo děti ma prosia ten čo si ich vzal pod opatěru má velke miliony bojime sa ho já o seba sa nebojím je mne to už jedno mám 54 rokov .Ani policajti nič nerobia volala som na 112 aby mu pomohli ale ani tam sa nič nerobelo ked chceš umret no tak umry čo to je za záchranna linka pane bože ved nežijeme v SOMALSKU ale v kuturnej zemi S pozdravom Záhorová Agnesa Tovačov Annín 27 tel. 724110282 PS.:Prepačtě za moj pravopis prosím .
  • Fico je fakt bolševicko-eštebácka ošípaná a pixus *16* *16* *16*
  • Fico je obycajné howado ako vsetci politici a neznásam ho!!!
  • Pixus jeden zk*rvený presne to je Fico
  • Chuy a pixus iba toto k Ficovi
  • O chvala pan Fico...Mam 50rokov,som na urade prace,nemam natok na ziadne davky,a dokonca aj pracu na dohodu,ktoru som mala vo vyske 10 hod tyzdenne,celkom zrusili pre uzasny zakonnik!Tak vdaka Vam si nemozem privyrobit ani par desiatok eur,nieto si najst pracu...SRDECNE DAKUJEM./odpracovala som 30 rokov a nemam pravo na nic!/
  • Prosim Vas, preco tu aj tato bolsevicko - estebacka osipana musi mat diskusiu?
  • Gratulujem k vitazstvu vo volbach, hoci asi ani nie je velmi k comu... neviem, ci je to odmena, alebo skor trest, avsak kazdopadne touto cestou pana Fica pozdravujem a velmi mu fandim. Dana *3*
  • P. JUDr. Fico si nedal sám hlasy, aby bol víťazom volieb. 18 mesačné vládnutie rôznych politických strán, medzi ktorými bolo navonok predstierané, že všetko je v poriadku nevydržalo a prasklo.
    Opovrhnutie spoluvládnutia s p. R.Ficom v predchádzajúcich voľbách s vtedajšími vyvolenými stranami, kedy p. Fico dostal od voličov najviac hlasov bolo ranou pod pás nie pre p. Fica, ale pre jeho voličov. A na to za 18 mesiacov nie vládnutia, ale hašterenia volič nezabudol.
    Treba viniť podľa mňa nie p. Fica, ale niekoho iného, kto za každú cenu spojil už vtedy nepredstaviteľnú spoluprácu rôznych strán, len aby bol odstavený z vládnutia p. Fico.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit