Přejít na výpis diskuzí

Robert Fico

OSOBNOST 4.4.2009 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snáď si tento môj príspevok pán JUDr. Róbert Fico raz prečíta...
    Som veľmi sklamaná z výsledkov volieb, aj moje deti budú platiť dlhy nerozvážnych a zadubených ľudí tu na Slovensku.
    A pánovi Ficovi odkazujem, že mojím najvačším snom je, aby raz v živote pocítil tú beznádej a chudobu, pri pohľade na vlastné deti ktorým nemôže dať nič na viac, lebo nič nemá. A dúfam, že pocíti aj bolesť za každé ukradnuté euro od nás všetkých. Raz niekto príde na podvody ktoré tu pred našimi očami robíte a smejete sa nám. Nech Vám Pán Boh pomáha na poslednom súde, lebo tam sa len tak ľahko neobhájite...
    Veľa zdaru
  • P. Fico je vzdelaný človek, s prehľadom a dlhoročnými skúsenosťami v politike. V týchto voľbách voliči preukázali svojim hlasovaním jeho ocenenie. Dali mu vysvedčenie so známkou výborný, lebo si to právom zaslúži. P. Fico blahoželáme a prajeme Vám pevné zdravie a veľa síl.
  • Trochu mě udivilo, že životopis není aktualizovaný. Končí po volbách
    r.2006.
  • Slovensko potrebuje lavicovu vladu.Pozera pravica na chudobu? Odpovedzte si sami. Rozkradli cele Slovensko.
  • ˇAno fico je ten najväčší génius pod slnkom.
    Vie sľúbiť toľko čo iný ani dať nedpkáže a to všetko "vlastnou hlavou".
    Obyčajný boľševický populista a demagog
  • Dobrý deň.

    Fica nemôžem ani cítiť. Je odo mňa mladší, ale robí sa mudrý, ako keby všetku mudrosť sveta zožral. Je mi s jeho navrácanie. Mal by sa na 5 rokov niekam skryť aj celú jeho najmúdrejšiu stránu.O čo mi ide, aby zase 5 rokov trebál somárini.
  • Mila Martina. Preco nevladne Vas vodca? Lebo neni schopny vladnut. Vyhral volby ale svojou aroganciou sa z nikym nevedel dohodnut. Vyhra aj teraz a su reci o tom ze chce zradit svojich volicov cast pravice. *16* *4* *16*
  • Prosim Vas dufam ze neverite co uz vypravaju vsetci 20 rokov sami si nahrabali a na lud kaslu ked taky patriot nech da ludom vsak nahanobil dost snad neverite ze to vsetko co ma tak ma z poctiveho platu, Pan Fico na Vasom meste by som odstupil bo slubujete nemozne tak jedine keby ste zafinansovali zo svojich aj z Vasymi stranikmi nechcem vsetkych menovat myslim tych chudobnych v uvozovkach
  • Nech je ako chcete,ale vždy to bol FICO , kto nás dostal s biedy a problémov .Ak sa zamyslíme nad tým,že prečo stále Fico vyhráva?tak sa príde aj na to,že vie,ako na občanov a to je jeho veľké plus a som rada,že aj teraz tak to bude a ten zlepenec ,čo bol už toľko hlasov už určte mať nebude,lebo všetko pokazili čoho sa dotkli.
  • nech ide do ruska tam moze pachat zlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit