Přejít na výpis diskuzí

Ryan Phillippe

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryan Phillippe

    Vsetko najlepsie Ryan.Vo filme Velmi nebezpecne znamosti je perfektny. *4* *3* *5*
  • RYAN PHILLIPPE

    Ryan je profesionál,sympaták odporúčam pozriet si film kto ho nevidel Ve službách války tam hrá vojaka,ktorý sa stane dezertérom,super film a velmi dobrý aj dej,samozrejme dobrý v Nebezpečných známostiach:D. *4* *3*
  • Kráásnej!

    On uplně užasnej__Velmi nebezpečné známosti se mu vážně povedli__je tam uplně užasnej *14* *14* __Kráásnej! *3*
  • elisshka

    ryan*10*

    *14*Ryan je opravdu krásnej chlap a teď prý i volnej *7* .Jinak myslím že všichni sme Velmi Nebezpečné Známosti viděli několikrát (já se přiznám,že asi 40x)a stejně tenhle film neomrzí *14*
  • edzulinka

    =)

    *14* Moooc nádhernej *14* nevíte jestli teďka někoho má?? *7*
  • avrilie

    hezkéééj

    moooc krásnej klučina toE!! *1* *15* *14*
  • Ryan Phillippe

    Je to sympatický-dobrý herec najviac sa mi páči vo filmoch Ve službách války,Klub 54,Strata pamati a Velmi nebezpečné známosti 1. *4*
  • =-*

    jako.....je nej :D... a ani nevíte jak mě štve to, jak se spolu s reese rozvedli...byl to krááásnej pár :( a vážně mě to se..re =(=D no a je mi líto jeho...nemusel ji podvádět a vybral si hroznou krávu!!! ona na tom není zas tak blbě jak on :D:D:D *9* *9* *9*
  • V zajetí teroru

    Podle mě v tomhle filmu vypadal úžasně!!:-) Ale škoda že to dopadlo tak drsně:-( *9* *1*
  • Ryan bezpochyby roli v nebezpečných známostech zahrál skvěle, myslím si, že jinej herec by to tak nezvlád má prostě svý kouzlo *3* patří mezi moje nejoblíbenější filmy, ikdyž ten konec je smutný tak si vemte, že Reese a Ryan jsou vlastně manželé *4* nj už ho ulovila *1*co se dá dělat holky *15*
    • Re:

      Souhlasím s tebou, přesně moje slova *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit