Přejít na výpis diskuzí

Ryan Phillippe

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj,nechápu že někdo může považovat za sexsymbol Pitta nebo někoho podobnýho.,... Ryan je mnoooohem krásnější a má na rozdíl od ostatních charizma a talent. Je to vážně skvělej herec a povýší jakejkoli film na skvělou věc *14*
  • Je to krááásnej kluk a Velmi nebezpečný známosti,je krásnej film,u kterýho si vždycky skvěle pobrečim!!! *4**4*
  • Má super telo krásne oči.
  • ryan

    newiete niekto ako sa daju stihnut welmi nebezpecne znamosti????????????, *9* *4*
  • ryan

    ani newim co mam na to powedat...je wazne strasne zlaty...a film welmi nebezpecne znamosti je moja srdcowka....strasne ho zboznujem.... *14* *14* *14*
  • Ryan

    prostě k sežrání.............hmmm.krása pohledět..tohle mým očím lahodí....
  • je moc moc peknej ve filmu nebeypečné známosti mu to v těch brýlích moc sůuší je sexi
  • Ryan

    Je bozsky ja ho xem ja ho milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak on je krasny skvely
  • moj nazor

    Podla mna bol film taky dokonaly ze lepsi som nevidela a Ryan bol pre tu ulohu ako stvoreny iny herec by nemal sancu a ak by to bola skutocnost kludna by som sa mu odovzdala
  • Potom, co jsem si precetla knizku, mi dochazi jakej je vikomt de Valmont (=ve filmu Sebastian) peknej parchant, ale zase musim priznat, ze v podani Rayna by stal za hrich :+)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit