Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • selena gomez je hrozná zpěvačka nejhorší na světě a ariana grande je mnohem mnohem lepší než selena
  • Narry
    Selena chodí se Samuelem Krostem už to potvrdila a i fotky jsou jak se drží za ruce♥
  • dřív jsem ji měl rád ale jak se pořád dává dohromady s justinem a pořád se rozcházejí to už je fakt trapný
  • ahojky selino jsi nej lepši spěvačka na světě a hraješ v a zase jedna popelka miluji ten film chtěla bich byt jako ty
  • Houston,Texas baby! :D
  • Si faj dobra spievacka aj herecka hodite sa vi spolu s justinom a blahozelam vam k sinkovi ste pekni parik vaNe cauu.
  • Ahoj selina si vazne krasna pekne spievas. Som tvoja fanusicka pekne filmy hrajes ....cau
  • ahoj seleno seš krasna kdiš si naha na fotkach si sexi
  • Selena je proste najnajlepsia.zboznujem ju
  • http://tinyurl.com/pn6d24x statistiky a návod k IMDb.com světové hitparádě STARmeter. Selena Gomez je dlouhodobě největší hvězdou této hitparády, mezi Disney hvězdami. A taky jediná, spolu s Bellou Thorne, které můžu. Vypadají skvěle, hrají dobře a nedělají to, co Miley Cyrus. Teď jsem viděl nějaký klip na Óčku, jmenovalo se to ,,Same old love,, a hodně se mi to líbilo.
  • ona nema rakovinu ma lupuse
  • Milujem pesnicky Seleny !!!! (okrem Good for you) a mam rada aj niektore jej filmy ale nenavidim jej spravanie...
  • Ale můžou to být sestřenice.
  • Ahoj mám tě strašně ráda krásně zpíváš a mám i časopis kde jsi ty prostě nejj. *3* *4*
  • No to je fakt. Shoda jmen je.
  • Becky G a Selena nejsou sestry. Becky je z Kalifornie a Sel je z Texasu. Je to jen shoda jmen ale ta podoba je někdy neuvěřitelná
  • Ježiši holky nehádejte se jestli je Becky s ní příbuzná nebo ne. Buďto s ní příbuzná není nebo je. To je snad jedno ne?
  • No Selena je prostě nej!!! Mě se strašně líbí song The Heart Wants What It Wants (je to zajímavá písnička) a ještě Same Old Love, Slow Down a Come And Get It. Já si furt pouštím The Heart Wants What It Wants. I ve sluchátkách aby tam vyzněly ty bubny. Jsou boží! *4* *3* *15* *5* *2*
  • pane bože pry ma selena rakovinu a chodi na chemoterapii jajj chudaček *9* *9* *9* jajj chudak tosi nezaslouži
  • Nejhezci zpevacka a herecka z celeho sveta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit