Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NikyF
    Sel, sleduju už od malička a přímo jí od tý doby zbožnuju hned jak jsem jí viděla poprvý v Barneym věděla jsem že budu její největší fanynkou a to taky jsem I LOVE YOU SEL *14* *14* jsi krásná,máš TOP postavu,máš TOP styl,máš velkej talent závidim ti ho jednou bych chtěla být jako ty jsi mim vzorem *14* *14* ♥♥♥☻
  • ona je americanka je sexi *8*
  • ahoj SEL jak se mas doufam ze dobře mam plno dvyyyyych plakaadu jsou uzasne a dy daky uplne de ZBOZNUJU mam de sdrasne mooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    ooooooooooooooooc RADA jsem dvoje fanynka chdela bych de vided na ZIVO cauky papa mej se hezky jesde Napisu dak caaaaaaaaaaaaaaau
  • Miluju Selenu Gomez je to skvela herečka i zpěvačka❤❤❤
  • Selena nemá veľkosť oblečenia 34 -_- ale 40 a veľkosť topánok 39 *1*
  • Nelíbí se mi , má to hodně důvodů.... Tom
  • Četla jsi dubnové vydání popcornu? Tam je s Becky rozhovor a říká, že s ní není příbuzná
  • Becky G je něco od ní z rodiny? Beckyno pravé jméno je Rebbeca Marie Gomez a Sel je Selena Marie Gomez

    Náhoda nemyslím si
  • Happy birthday :D
  • Vše nejj
  • Happy Birthday Sel! *14*
  • Happy Birthday *14*
  • happy birthday *3* *4*
  • Happy Birthday
  • Seleno všechno nejlepší k narozeninam :))))))))) at se ti daří jsi ta nejlepší zpěvačka na světě mame tě všichni moc rádí jsi skvělá a šikovná zpěvačka :))) ještě jednou všechno nejlepší *3* *3* *3* *15* *4*
  • Happy Birthday ! Jsi nejlepší ! *14* *1*
  • Všechno nejlepší Sel ! :D *14*

    Happy Birthday Sel ! :D
  • Nejlepší pod slunce nikdy bych jí špatně neodsuzovala *14*
  • Je najsexi herečka a speváčka
  • Sluší jim to s Justinem, ale zase se podle mě pohádají. A pak budou chtít být zase spolu. Tak to bude dokola.
    Ale je hezká a má hezké písničky a hezký hlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší