Přejít na výpis diskuzí

Susan Boyle

OSOBNOST 21.4.2009 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Susan! *3*
  • úžasný hlas

    Opravdu úžasný hlas. Nenechala jedno oko suché. A její imige? Myslím si, kdyby jí zkrášlili, už by to nebyl ten příběh chudé Popelky.Určitě by byla
    krásná i pozásahu vizážistů, plast. chirurgů....
    A není právě to kouzlo i v této osobnosti bez šminek, bez perfektní postavy....
    Je absolutně skvělá! Díky za její doufám nejedno vystoupení. Díky.
    • Re: úžasný hlas

      Já si to myslím také. Nejsem zvědavá na zpěvačky "ohozené" v in oblečcích, vyumělkované a zkrášlené po plastických
      operacích, které zpěv " předstírají " a proto je mi Susan milejší taková, jaká je.
      Navíc má krásný a příjemný hlas a intonaci, i když nezpívá.
    • Re: úžasný hlas

      Máš pravdu
  • i.v.y.r

    Je jednička

    Nechápu, co proti ní mají. Susan je naprosto skvělá ženská s velice nádherným hlasem. Má přirozený talent a sen, který si chce splnit. Z celého srdce jí to přeji a držím ji pěsti. Zaslouží si to!
    • Re: Je jednička

      Bohužel,jsme národ zvyklý soudit podle
      kabátu a ne dle jeho obsahu. Susan je krásná, čistá duše. Její projev a radost při hodnocení v 1. vystoupení v soutěži je spontánní, nefalšovaný a upřímný. Ona zazpívala jako ta největší
      SUPERSTAR a nikdo nemá právo hodnotit její stupeň inteligence. Chová se jako dáma, vystupuje jako dáma a může být příkladem pro ty " dámy ", které jsou možná krásné, možná inteligentní, ale ani náhodou neumějí zpívat - jen mají konexe na těch správných místech.
  • Rešpekt
  • Susan Bolye je suprová,moc fandím,všem výkonum co se týče,zpěvu.Hlas jako zvon.A jak vypadá,to neva,každý nějak,vypadá.lepší,než operace atd...Moc ji držím palce,přeji ji krásný písničky.A všechny písničky jsou senzanční,je to osrdci a upřímnosti.Brzo si koupím cd ALBUM.Každý at začne u sebe.Je to ženská,upřímná a hodná,Nikdo z našich zpěvaček,by to nedokázalo,zazpívat.Moc fandím. *3* *3* *15* *5* *2* *7* *6*
  • lynette
    Zajímavosti:

    Susan Boyle -

    Zpěvačka Susan Boyle debutující ve filmu její vedlejší rolí Eleanor Hopewellové v adaptaci THE CHRISTMAS CANDLE (r.2013) vydala v říjnu 2013 nové CD nazvané HOME FOR CHRISTMAS na kterém je dvanáct vánočních písní mezi nimiž jsou i dvě, které Susan Boyle propůjčila i do tohoto filmu - jedná se o původní píseň "The Christmas Song" a o vánoční píseň nazvanou "Myracle Hymn".
  • i.v.y.r

    Susan

    Vždycky bude moje jednička! *3*
    • Re: Susan

      O.K. - moje taky !!!
  • Anna.N
    Všechno nejlepší
  • susan

    Ma uzasny hlas. A to jak vypada, s tim se da take neco udelat.
    • Re: susan

      A vy se všem líbíte ???
    • tanja001

      Re: susan

      Ale proč by s ní měli něco dělat? proč by ji měli vylepšovat a udělat z ní krásku? Pomůže jí to ve zpěvu? Ne. Bude mít snad ještě úžasnější hlas než má? Ne. Tak proč ji nenechat takovou jaká je? Vždyť na člověku není důležitý vzhled, ale to, co je uvnitř a ona je toho důkazem. Že není přesně podle těch bláznivých pravidel, jak by žena měla vypadat - no a co. Aspoň se mi - ty "obyčejné" ženské nebudeme podceňovat jen kvůli vadě na kráse. :)
      Moc držím palce, aby si splnila sen. *4*
      • Re: Re: susan

        Souhlasím s Vámi - a myslím, že se jí její sen plní !! Moc jí fandím a držím palečky, je to úžasná ženská,která si na nic nehraje.
    • Re: susan

      jo má dokonalý hlas,ta to daleko dotáhne
  • susan

    Moc jí přeju aby to vyhrála a splnila si tak svuj sen,určitě si to zaslouží a má nádherný hlas.A konečně všem ukázala ,že žena nemusí být anorektička s fůrou plastik a že nezáleží na tom jak někdo vypadá ale jaké má srdce a talent!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit