Přejít na výpis diskuzí

Susan Boyle

OSOBNOST 21.4.2009 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkam
  • Ach ta čeština

    Rád bych autora opravil. Ta paní se nejmenuje Boylová, ale Boyl. To jen pro pořádek. Jak by se asi líbilo českým ženám, kdyby byly oslovovány třeba Marie Novák :) Nicméně tato nesmyslně "počeštěná" jména jsou uvedena v každém bulváru, takže chápu že to svádí..
    • mpdnss

      Re: Ach ta čeština

      jenomže ona není češka a je velmi trapný!!! když se to někdo snaží převíst do čestiny!!!jmenuje se Susan Boyle a kvůli tomu že se proslavila v česku se přece nenechá přejmenovat. Správně podle češtiny se to píše tak jak to tam je...Jak by se potom podle tohodle úděsnýho pravidla měla jmenovat třeba Christina Aguilera?? Snad Aguilerová? to je poněkud přitažené za vlasy...Neberte nikomu jeho jméno *16*
    • Re: Ach ta čeština

      a co říkaš na ty anglicky mluvící? Sakič je u nich Sakik,Kučera -Kucera a podobné nesmysly,Chmelařová je u Němců Chmelar atd.
    • Re: Ach ta čeština

      když tak-Boyleová *4*
    • rybicka707

      Re: Ach ta čeština

      další chyba je to Susane Boyle. *1*
      • iviiik

        Re: Re: Ach ta čeština

        a taky je to Susan *15*
      • mpdnss

        Re: Re: Ach ta čeština

        přesně tak *4* konečně někdo inteligentní
      • megana

        Re: Re: Ach ta čeština

        další chyba,narodila se vroce 1961!
  • hilaryduff1997

    Susan

    I když není zrovna nejhezčí,zpívá překrásně. *4* *3*
  • miley11cyrus

    jj

    nevypadá hezky ale má talent *3*
    • Re: jj

      Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem - znáte to pořekadlo ?
      Někomu se líbí, někomu ne, každý máme jiné oči.
      Určitě se mi líbí víc, než vyumělkované,
      vyplastikované a nepřirozené modelky, herečky, zpěvačky, atd., které
      se " honí " za figurou, místo toho, aby
      byly přirozeně krásné i se všemi chybičkami, které jim příroda nadělila a
      byly radši krásné " na duši ".
      To se ale dnes moc nenosí, že ????
      Tělesná krása je pomíjející, ale ta v duši zůstává.
    • Re: jj

      Pro každého je krása v něčem jiném, ona jí má v duši a hrdle !!!!
  • nika1979

    Susan Boyle

    Susan Boyle supr
    damá s velkým D. je nejjjjjjjjjjjjjj genialni.www.youtube.com
    tám jů najdete Susan Boyle.......
    mám jů radá *14* *14* *14* *14* *14* *14* je mlada 48 leta kočka
  • lissi112

    Susan Boyle

    Já tada nevím,je sice pravda že má užasný hlas,ale to je tak všechno.Jinak mi příde že je nesympatická a nepříjemná strší venkovská žena.Chápu,že nemůže za to jak vypadá,ale kdykoliv ji vidím tak mi přijde divná a zamračená.Ale nikomu neberu jeho názor,to je zcela jeho věc. *3*
    • ...neviem,kto dal komu pravo niekoho posudzovat jak vypada... a uz vôbec to nemali robit porotcovia v tej sutaži /struhat divne ksichty a grimasy/...nech by sa laskavo kazdy pozrel na seba...to,ze ma niekto vyžehlene vlasy k tomu aj vyžehleny ksicht,este neznamena,ze ma byt aj sympaticky...Suzan je sympaticka uz len tym,ze je obyčajna a na nic a na nikoho sa nehra...
    • Re: Susan Boyle

      Neumíte číst v lidských duších, Susan není ani nepříjemná, ani zamračená, naopak, velice dobře vnímá, co jí kdo říká. Je to velice citlivá žena, která
      nebyla nikdy a nikým uznávaná. Já jí to štěstí a slávu ze srdce přeji. Její
      zpěv je uklidňující a krásný. Zpívá od srdce a je to znát. Ač neškolená, má hlas od Pánaboha....
    • Re: Susan Boyle

      ...a tady ....co pises....je nazorny priklad,jak premysli clovek v Ceske republice!!! Na zapade nikoho nezajima,jak kdo vypada,....ale co umi a dokaze....nejenom saty delaji cloveka
    • Re: Susan Boyle

      ani na jediném snímku, mimo vyhlášení ,že je na drhém místě se netváří vážně, o čem to mluvíš a na co koukáš? *13*
  • irma116

    Susan

    Susan je opravdu úžasná!!!! *14* *14* *14* *14* *1* *1* Stále nemohu pochopit, proč nevyhrála. Ještě jednou: SUSAN JSEŠ NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • iviiik

    písnička

    Tady si můžete stáhnout první singl Wild Horses... Pokus jste již tak neprovedli *3*

    http://iviiik04.webovastranka.cz/

    Album by mělo vyjít koncem listopadu
  • iviiik

    Album

    Už se fakt moc těším na listopad až si poslechnu CD. Musim mít! *14*
  • goldenka

    :)

    vse nej susan,ja mam taky dneska narozky *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit