Přejít na výpis diskuzí

Terezie Kašparovská

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terezko prosím o satén lesklé šaty čekám s pérem v ruce na zprávy a ne se pořát -yhonit. *12* *12* *12* *16* *16* *16* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Vážená paní,v dnešní Partii jste se dopustila desinformace ohledfně přítomnosti ruské ponorky ve švédských vodách.Tato původní zpráva byla švédskou stranou později dementována slovy,že se přítomnost ruské ponorky NEPROKÁZALA ! Doporučuji čerpat informace i ze zdrojů,které nekorespondují se současným mainstreamem.Vím ,že ve Vašem postavení je to těžké.
  • Reakce na moje komentáře posílejte na email wendulinka96@seznam.cz. Dekuju
  • Paní Kašparovska je úžasná, při vysílání zpráv z olomouce byla úplně nejlepší. Cítila jsem se s ní a na tu chvíli v životě nezapomenu, ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat. Bylo to úžasné a i za těch pár vteřin vedle ní jsem úplně šťastná. Moc ji za to děkuju.
    • Trochu nesmyslná věta ne?
      • Já vím místo slova cítila mělo být fotila. Omlouvám se.
  • Dodatečně vše nejlepší k vaším narozeninám.Hodně štěstí,lásky ale především zdravý.Přeje váš divák. *4* *4* *4*
  • Paní Kašparovská, chci Vám říci, že jste fajn holka a moc rád se na vás dívám a poslouchám Vás rád.. Na rozdíl od věčně se šklebícího kolegy z jiné dvojice, vypadáte ve zprávách dobře. Nemohu to napsat slušně a omlouvám se za ostřejší výraz: jsou to prostě "sráči", co na vás štěkají, Nejspíš je nikdo nemá rád, jsou oškliví a bez šance. Kašlete na ně! Vydržte, ono je to přejde, když je budete ignorovat! Na shledanou u obrazovky.
    • Myslím, že se v této nemístně naduté paní hodně mýlíte.
      • Zato ve vás se člověk zmýlit nemůže :-)
  • Dobrý den paní Kašparovská. Moc vám to sluší. Na ty hloupé urážky nehleďte, je to pouhá závist a hlopost hloupých lidí. Přeji vám hezký víkend.
  • Milá Terezie jste suprová a moc Vám to sluší.Neděláte ze sebe žádnou českou celebritu a jste velmi pohledná a příjemná. To co píšou ty závistivci ať si dojdou na oční. Přeji Vám hodně úspěchů a vydržte na té obrazovce co nejdéle. Petr z Plzně.
  • Milá Terezko.Jste suveréně nejlepší a nejsympatyčtější moderátorka zpráv ze všech našich TV. Žádná namistrovaná fiflena jaké jsou na ČT,Nově i Barandově.Moc Vám fandím a kritika Vašeho oblečení je od některých diváků ubohá.Oblečení máte perfektní a plně v nich vynikne Vaše krásná postava.Plně to oceňuji a to je mi "pouze" 65 let. *3* *3* *3*
  • Ano věnec na máju *6* *6* *6* *16* *16* *12* *16* *12* *12* *12* *12* *12* *12* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit