Přejít na výpis diskuzí

Terezie Kašparovská

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terko fandím ti a obdivuji , jsi moc krásná a příjemná žena. Přimlouvám se , jak je víše uvedeno ke krátkému účesu vzadu do vytracena.

    Pepa
    • I já bych řekl že mikádo vzadu vystříhané bylo supr.
      • V každém případě na krátko , třeba jako V. Erbová. Má na to supr tvar hlavy i obličej. Doporučuji zajit k holiči a opravdu ostříhat na krátko.
  • Terezko velmi tě prosím o časté nošení dekoltů vršku z průhledné látky *14* *14* -asturbuji a -tříkm na tebe a představuji si jak můj -enis jezdí v nich a -áká a -tříká na tebe kočičko seš k --ukání *6* *6* *6* *14* *14* *14* *14* předem velmi děkuji.
  • Anonymní Jiřino, a co takhle ukázat nám všem sama sebe? To abychom měli možnost srovnávání. Z Tvého příspěvku se dá prozatím stoprocentně vyčíst, že jsi pěkná jedubaba *1* Není Ti trapně?
  • Prosím vás, přestaňte tak štěkat, střílet hlasem, jako kulometem. Nedá se to poslouchat!To s někým závodíte, kdo to umí říci nejrychleji?
    Mně připadá, že si myslíte, že před televizí sedí jen hlupáci. Uvádíte zprávy a né pořad pro děti. Nemusíte být stále v křečovém úsměvu.
  • Terezko,ten dnešni učes je super,moc Vam stluší:-* jste super
  • Vše nejlepší k Vaším dnešním půlkulatinám, hodně zdraví, štěstí, prac. úspěchů. Jste kočka žena a zároven ozdobou Primy.
  • Ahoj nádherná Terez,fandím všemu,kde Tě máme možnost vidět a protože jsem chlap,tak Ti vyseknu poklonu,jak mocně jsi přitažlivá,nádherná a mocně sexy žena!Musí to být s Tebou kouzelný se milovat a dlouze se mazlit,vášnivě líbat celý Tvoje přesný tělo,přímo luxusní pusa a rty a a a ...Prostě krásná a kus!!!držím pěsti,ať se nám ukazuješ i odvážněji a v práci se Ti taky daří....Papa kvítečková Terez...Tvůj obdivovatel Fredy z Prahy *4*
  • Terezka je jedna z nejpůvabnějších žen současné televize.Její bujná ňadra, která jsou v poslední době konečně k shlédnutí to podtrhují.Medový hlas, oči ústa, no prostě kráska jak se patří.Sleduji zprávy jen kvůli ní. *14* *14* *14*
    • Paní Kašparovská má prsa chirurgicky upravená, zvětšená. Plastická chirurgie je na ní vidět a i kdyby si dala 10 plastik stejně bude ošklivá, alespoň z mého pohledu. Vypadá staře na to, že má 35 let a oblečením se hodí spíše do baru a do televizního zpravodajství. Tomáš Hauptvogel by si zasloužil pěknější partnerku.
      Klára Doležalová to je kočka. Elegantně se obléká a jeji oblečení je hodno televizních zpráv.
      • Kdo k sobě úcty nemá,jinému ji nedá. Dle mého gusta je paní Kašparovská kočka. fandím.
      • ty jsi ale zamindrákovaná kača
    • Paní Kašparovská má prsa chirurgicky upravená, zvětšená. Plastická chirurgie je na ní vidět a i kdyby si dala 10 plastik stejně bude ošklivá, alespoň z mého pohledu. Vypadá staře na to, že má 35 let a oblečením se hodí spíše do baru a do televizního zpravodajství. Tomáš Hauptvogel by si zasloužil pěknější partnerku.
      Klára Doležalová to je kočka. Elegantně se obléká a jeji oblečení je hodno televizních zpráv. *3*
    • Hahahaha *1* *1* *1*
  • Paní Terezie by měla být trochu soudná...Jejího poprsí už bylo dost.Sl. Parmová ho tolik neukazuje a je mnohem mladší. Také ta moc velká sladkost v hlase se už přejídá...
    • Nezávidˇ.
    • Ty píčo, je to fakt nejhezčí a nejinteligentnější žena v televizi
    • Aaaa, zase jedna, co nemá prsa a potřebuje svůj handicap nějak kompenzovat *3*
    • Parmová nemá co ukazovat.Borhyová zase ukazuje stále a to nemůžu vidět já. Sladkost v hlase.. *1*
  • Nezávisle na tom co tady kdokoliv napsal,já mám Terezii rád. Dívám se na PRIMA ZPRÁVY jen když to moderuje ona. Klidně jí věnujte více prostoru. Myslím že to nebude na škodu... Je jedna z mála osobností které mě zajímají...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit