Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Matonoha

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LuckaSaturova10
    Tomáši vše nejlepší k dnešnímu svátku :)
  • Milý Tomáši vše nejlepší k svátku.
  • Ahoj,od malička od ppěti jsi se my líbil ted ne jsme velký holka ale máš manželku Lucii Benešovou a at ti to vydrží a at tě nezlobí děto *3* pro mě vždy budeš krásný Tomi Paci Comeback pro mě budeš krásny furt *14* *14* jsi krásný *14* *14* *14*
  • vše nej *4*
  • Super OPOŠACHY.
    Držím palce - jen tak dál!!!!!!!!!!
  • V tomto případě na vás plně platí: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jim patří království nebeské"
  • V comebacku byl SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR !!!!!!!!! *1*
  • vše nej Pacovský,Pepo ajn !!!
  • vše nej k narozeninám *3*
  • Vše nejlepší k narozeninám
  • byl jsem na představení Matonohy,a škoda peněz *10* ,to co tam předváděl patří do nějakého zaplivaného lokálu v Brněnském Bronxu, asi takhle -po litříku vína to dokáže 10 z 10 opilců v Brně *1*
  • Jsem zajedno s těmi, kteří "umění" pana Matonohy považují za velmi vyčpělé a účelové. Tak trochu ve stopách pana Macháčka zobrazuje bezchutného Sytetického" moderního muže, rádobysloženého z všeho co je zrovna, na hcvilku a pro pár jednoduchých člováčků "in" (čti populární). Marnit čas sledováním tohoto pána je možné pouze tehdy pokud chceme najednom místě a v jednom (asi nepříliš závitovaném) mozku zjistit co všechno je nyní to nejpokleslejší. Brněnská "hantec" (jazyk rumunských zvěrokleštičů, převzatý místními "patrioty a integduály", "zábava" na hranici kaprolálie nebo juíiných sexuálních deviací, a unavené "nadšenecké grimasy". Jen kdy "píplmetry" ukazují sledovanost.
  • Tom je borec! Teď je taky skvělej v seriálu Terapie co běží na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • Matonoha se mi dřív jako herec líbil, ale jak už někteří psali, jeho naprosto hrubé a arogantní chování naživo mě dorazilo. Chápu, každý má nějaký den, taky nemusí být příjemné, že někdo někoho imrvére otravuje. Ale byla jsem první, kdo si řekl o podpis na jedné charitativní akci - rozeřval se na mě, co ho otravuju, že nemá čas - a to jsem se snažila být nanejvýš milá. Měl být patron akce, zdržel se sotva deset minut. Moje matka se na svůj dřív oblíbený Comeback už vůbec nekouká, prý je jí zle, když toho hulváta vidí.

    Jiné vyrušíte třeba u kafe a oni vám ještě poděkujou. Prý pan herec. To je moc. *1*
  • http://www.youtube.com/results?search_query=matonoha&aq=f *5*
  • Re: Re: Re: Snídaně

    Herecký génius? Matonoha? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Narozeniny

    Taky přeju vše nejlepší panu Matonohovi ke 40.narozeninám a líbí se mi jak v Ulici jako Pepan,tak v Comebacku jako Tomáš.
  • Tomáš Matonoha

    Všechno nejlepší k těm čtyřicetinám :-D
  • baruska1993

    narozeninky

    vše nejlepšíííí *3*
  • Tomi Patzi

    To je hrozné, jak ti herci stárnou - daleko rychleji než obyčejní herci :-) Pravdou jest, že jsem Pacimu hádal více. Vsáknu se do tě jako déééééšť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit