Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Matonoha

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Pan herec

    částečně souhlasím s tím, že P.Čepek byl trochu někde jinde, ale Tomáš se hodí do této doby zase
  • Re: Re: Snídaně

    taky si myslím že je to podobně herecký génius jako Kaiser.A v hádej kdo jsem mu to docela dobře pálí.
  • Re: Snídaně

    V tý snídani byl hnusnej. Fakt jak popisuješ.Měla jsem stejný pocit.Přesto si myslím že je výborný herec hrozně mi připomíná Kaisera.Tou mimikou a snad i trochu vzhledem.
  • Snídaně

    Byla jsem zvědavá na TM ve Snídani s Novou.Chtěla jsem vidět jak vypadá v civilu než jako vagabund Pepan z Ulice.Na Comebak nekoukám.Byla jsem strašně zklamaná.Vypadal snad ještě hůř než v té Ulici přišlo mi i že je pod vlivem alkoholu.Dokonce si dovolím tvrdit že jsem ten chlast z něj cítila i přes to sklo obrazovky.No fuj!!Jak s ním ta Lucie může být§ *8* *8* *8*
  • Re: dobrej herec ale člověk?to teda nevim

    Já mám tuto zkušenost s Daliborem Gondíkem .Takhle vypadá jako super chlap, se kterým je jen a jen sranda ,ale když jsem hlídala na Velké pardubické, choval se jak kdyby mu patřil celý svět. Prostě arogantní idiot.Od té doby ho nesnáším i když to jeho chování se netýkalo přímo mě.
  • terishek

    narozky

    happy birthday tomi paci xDDDDD
  • narozeniny

    Milý Tomáši
    Přání k narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • ne ne

    ne ne z prahy *1*
  • dobrej herec ale člověk?to teda nevim

    O Tomáši Matonohovi jsem si vždycky myslela, že je to báječnej a super chlapík, ale po mé zkušenosti, kterou mi moje letní brigáda na jedné nejmenované slavnosti s ním přihodila si to o něm už asi nikdy myslet nebudu. Já měla na starosti u hl. vchodu slavnosti trhat vstupenky a on na této slavnosi moderovat a když přijel myslel si, že když je on pan slavný herec, že může parkovat, kde chce. Když jsem zpozorovala, že nějaký muž(nepoznala jsme ho vůbec) parkuje bez pomoci příslušného brigádníka, který měl na práci udávat lidem parkovací místo tak sem ho na to slušně upozornila, ale on začal vykřikovat já můžu parkovat kam chce..a jako toto mě docela překvapilo a když do k tomu začal křičet já jsem Matonoha..já byla v šoku a ani když mi řekl své jméno nevěděla jsem o koho jde. Až když mi to kamarádka řekla. Připadal mi jak kdyby si myslel, že je něco víc když je to on ten z tý televize...jako to jsem nečekala ani v přinejmenším:-(V porovnání se zpěvákem Petrem Bendem, který tam měl vystoupení, a který také měl problém se zaparkováním byl Petr Bende mnohem přijemněší a milejší.
  • Tomáš Mátonoha

    Nejlepší je v roli Kamila, kde hraje s Pavlem Liškou v komediografu. *1* *3*
  • Re: Re: Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

    Jak to tady tak čtu, mám pocit, že jsme se tu sešli všichni loňští "thassosáci" znovu *1* Jojo, v Kavale to byl 6hodinový děs. Pořád mám před očima Tomovu manželku jak chodí po hale se skřípajícím kočárkem a uspává Štěpána *15*
  • Re: no...

    Vždyť je to pan herec!A z Brna!:-))))) Jo,je arogantní a to docela hodně.
  • Re: Pan herec

    HERECKKY?!!!! To si děláš srandu,že jo.....Tento rádoby herec nesahá herecky P.Čepkovi ani po kotníky *13*
  • Comeback

    Zdravím Vás,líbí se mi seriál Comeback,kde hrajete Tomáše,ale ani v Ulici jako Pepan nejste vůbec špatný.Přeju hodně zdaru!
  • Pan herec

    Tomáš Matonoha mi čímdálvíce připomíná herce Petra Čepka. Vzhledově i herecky. Vynikající herci oba dva!!!!!
  • ....

    dobry den pane matonoha nenatocite prosim neco na tema T.O. ztroskotanci
  • Re: no...

    Tak v tomhle s tebou nemůžu souhlasit..včera jsem totiž byla na jedné soukromé akci, kde byl i on, jako host Haliny Pawlowské..po skončení talkshow se Halina sbalila a odešla, ale on tam zůstal mezi lidma až do úplného konce a byl naprosto v pohodě..:)..chopila jsem se příležitosti a oslovila ho..strávila jsem s ním a ještě s jedním moooooooc sympatickým chlapem (taky Tomem*1*) jeden z nejlepším večerů, na kterej jen tak nezapomenu..!!..*14**14*
  • Dovolená Djerba

    P. Matonoho, nerada obtěžuji, ale letěla jsem s vnukem 22.10. na Djerbu, v letadle Tuniské společnosti jako Vy. Jaký to byl katastrofický let, že nám všem šlo doslova o život, to víte moc dobře. Byl jste tam s celou rodinou. Bohužel, jménem znám pouze Vás. Po příletu nás CK rozvezla do hotelů a ztratili jsme všichni vzájemný kontakt. Chtěla bych vědět jakým způsobem chcete od CK Blue Style získat odškodnění za zkaženou dovolenou (psych.problémy, nespavost, apod.), neprofesionální přístup k problému, bagatelizování situace. Ráda bych se přidala k případné žalobě o náhradu škody za problémy které nám ŠÍLENÝM, životu nebezpečným letem na Djerbu vznikly. Díky za odpověď, V.H.
  • Re: Thassos

    dobry den ja som slovenka a tiez som bola na ostrove THASSOS ked aj oni. kedze mam 14 rokov, spoznala som sa s ich detmi Vercou Sarou Lucianem A Stepankem bolo tam super.
  • Thassos

    Dobry den, chci se jen zeptat jak se Vam libilo na Reckem ostrove Thassos? Bylo to super Vas videt na vlastni oci :) Mejte se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit