Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Matonoha

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

    Zdravim,asi vim kde letel a plul na Recky ostrov tedkom.Jmenuje se Thassos *4* bylo tam fajn az na letisti v Kavale :( meli jsme 6hodinove spozdeni.Hruza.
  • ........

    Vas mam jako herce opravdu mooocinky rada...mate proste neco v sobe....fakt suuper.......hlavne ta role v gymplu ta vam opravdu slusi *3* *3*
  • dotaz

    Tomáš Matonoha připravuje novou reality na téma kouření, neví někdo prosím podrobnosti, rád bych se přihlásil - díík
  • no...

    Hele lidi, já vim, ale já ho uplně zbožnovala, ale potom sem ho viděla na živo, a von se choval tak strašně povýšeně, no pak sem to probrečela, a fakt sem zjistila, že je hrozně povrchní.
    ale nechci vám brát iluze.. *9*
  • ahoj

    Ahoj Tomáši.jste můj velký idol a nejhezší chap z RP. s I vankou jste byli supr pár. přeji Vám jen samé úspěchy nejen v práci, ale i v soukromém životě!!!
    kdyby jste mi napsal, měla bych velkou radost.
    ahoj Barča *3* *14* *3*
  • wixok

    sonekihacu
  • Dotaz na Vaši rodinnou dovolenou

    Dobrý den pane Matonoho, nezlobte se prosím za můj dotaz, ale vloni nás zaujal jeden článek o Vaší rodinné dovolené, místo vypadalo podle fotografií (bohužel už nevím, v jakém časopise to bylo) báječně, a tak bych se Vás ráda zeptala - na jakém řeckém ostrově to bylo. Máme 2 malé děti (téměř 5-ti letého chlapce a 2 a půl roční holčičku) a rádi bychom se vypravili na nějaké doporučené místo. Velmi nerada Vás obtěžuji, ale bohužel nemohu dohledat ten časopis, ve kterém jste se o té dovolené zmiňovali. Předem Vám moc děkuji za odpověď. Gábina Mrklovská
  • Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

    Dobrý den pane Matonoho, nezlobte se prosím za můj dotaz, ale vloni nás zaujal jeden článek o Vaší rodinné dovolené, místo vypadalo podle fotek (bohužel už nevím, v jakém časopise to bylo) báječně, a tak bych se Vás ráda zeptala - na jakém řeckém ostrově to bylo. Máme 2 malé děti (téměř 5-ti letého chlapce a 2 a půl roční holčičku) a rádi bychom se vypravili na nějaké doporučené místo. Velmi nerada Vás obtěžuji, ale bohužel nemohu dohledat ten časopis, ve kterém jste se o té dovolené zmiňovali. Předem Vám moc děkuji za odpověď. Gábina Mrklovská
  • pro Toma

    Miluju tě
  • Sykorka

    ach jo proč zovna museli vyřadit nejlepšiho herca!Na rodiná pouta sem se vždycky těšil jenom kvuli němu tet to neni ono *9* *9*
  • Bože, dlouho mně někdo neudělal tak velkou radost jak Vy a Váš otevřený dopis nikdy jsem nenašel v sobě tolik odvahy k podobnému činu, klobouk jsem již smekl.Dík jef.
  • Vyborne - nepoustejte v praci:o)

    http://www.youtube.com/watch?v=djFcjDyaZNY&NR
  • neee

    proč musel umřít......probrečela jsem celej seriál....byl tam nejlepší a nejhezčí
  • dopis

    Pane Matonoho jste nejlepší z Rodinných pout spolu s Ivankou jste tam nejlepší pár!!!! *3* *3* *3*
  • ewamatonoha

    witam i pozdrawiam prasze o kontakt nosimy to samo nazwisko ktore raczej nie jest zbyt popularne byc moze mamy wspolnych przodkow moj maz nazywa sie andrzej matonoha jego ojciec pochodzil z delatyna maz naszej babci zaginal w czasie IIwojny swiatowej i nosil to samo nazwisko wilhelm matonoha pozdrawiam ewa atonoha jest nas w polsce 9 z tego 6 to moja najblizsza rodzina mieszkamy w gorzowie wlkp odezwij sie *3*
  • Tom

    Ahoj Tome, jsi výborný herec a výborný moderátor *3* *4* . Chci se s Tebou přátelit s kamarádství. Četla jsem o Tobě, že jsi křesťaň já jsem také. Tak jsem si říkala, že bychom byli dobří přáleté a s Tvoji manželkou také. Prosím odepiš děkuji Adéla *4*
  • Tomášek

    Jsi prostě nej nej nej nejlepší!!!!!!!! *14* *14*
  • Tomášek alias Sýkorka

    Ahoj Tome!Moc moc se mi líbíš!Já Ti už do divadla psala ale tys mi neodepsal.Asi nemáš čas.Je tohle správná adresa do divadla?Václavské nám.38, Praha 1, 110 00?Prosím odepiš *14*
  • Jak jsem poznala, je tento chlápek pěkně arogantní a namyšlený!to jsem nečekala a byla jsem tím poměrně dost zaskočená!!!není to dobrý herec a už vůbec ne moderátor.Je pěkně nudný a PŘEtrapný!!!!!a navíc by se mohl trochu upravit, vypadá jak vlkodlak - nebo vlkodav!!!!!!!!!nazdar
  • Ubohý

    Tomáš Matonoha je hodně ubohý moderátor.... Stojí za starou bačkoru. Nevím, kde se učil moderovat, ale je To k pláči ho sledovat. Zvlášť pořad UDĚLÁM COKOLIV ! Trapnějšího moderátora sem v životě neviděl, vždyť vůbec neumí mluvit. Není přece možné, aby moderátorovi přeskakoval hlas....A moderování Českého Slavíka... tak To byl trapas a nuda! Herec je možná dobrý, ale s moderováním se může jít zahrabat stejně jako ještě větší tragéd Aleš Háma *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit