Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vilo jste bezkonkurenční!!

    Milý Vilo!
    Váš pořad Modré z neba je bezkonkurenční! Tak trochu se může srovnávat s americkým Vítejte doma, ale v tom Vašem je více emocí a citu. Vy jste v tomto pořadu muž na svém místě a není člověka, který by Vás mohl nahradit. Prohrál by! Pokud ve středu stíhám, nikdy nezapomenu a zapínám tento na city hrající pořad, u kterého není možné neslzet. Opravdu je výtečný a doufám, že ještě dlouho bude a Vy v něm také.V Čechách neznám nikoho, kdo by se Vám mohl vyrovnat. Vždy by to dopadlo trapně a hlavně v Čechách není nikdo, kdo by takovýto pořad vymyslel. Je to asi nad naše síly někomu opravdu pomoci v nouzi. Moc Vám děkuji za prožité zážitky s Vámi. *14* *14* *3*
  • Re: Vilo je jednička!!!

    Vážený pane,přečetla jsem si vaše řádky o Vilu Rozborilovi a na sto procent s vámi souhlasím-ano my Češi opravdu máme co dohánět,u nás se stále jenom opakují pořady ale takový užitečný pořad se nevysílá.S pozdravem Zuzana.
  • vilko

    Vážený a naprosto užasný Vilo.Každou středu se moc těším na pořad "modré z nebe" a jsem štastná že mám tu možnost sledovat Vaši tv.a najisto vím,že celou dobu vysílání propláču.Jste naprosto okouzlující a šaramantní člověk s velkým srdcem na dlani a velkým citem v něm.Nedovedu si představit jiného moderátora tohoto pořadu,jste užasný a lidé vás musí milovat.Jsem štastná že jsem váš pořad našla a již dlouho ho sleduji.Dovedete lidem ulevit už jenom tím,jak se objevíte u jejich dveří-když vás vidí.Jste plný citu a lásky.Chtěla bych vám popřát v celém vašem životě hodně zdraví,štěstí a lásky a prosím dělějte tuto práci jako doposud s láskou a citem i nadále.Jste strašně moc velká JEDNIČKA a velký profík,na vás nikdo nemá.Budu vás sledovat i nadále s obdivem a moc vám fandit.Smekám před vámi pomyslný klobouk.V Čechách máme co dohánět.Ještě jednou děkuji vám a mám vás moc ráda-HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!Zuzana *13* *13* *13*
  • Maja

    Ahoj Vilo,ako každú stredu aj včera som pozerala Modre z neba.Aj keď som vydatá 33 rokov a môjmu manželovi by sa to nepáčilo musím ti napísať že ŤA MILUJEM za to čo robíš a ako to robíš pre ľudí, ktorí to skutočne potrebujú.Veľa ľudí zo šoubiznisu ti môžu iba závidieť že si stále "človekom".Prajem Ti veľa veľa zdravia a síl do ďalšej práce a nech Ti z tváre nevymizne ten očarujúci úsmev. So srdečným pozdravom Maja.
  • Vilkooo

    Vilko vy ste vinikajúci moderátor. Ste úžasný a strašne *14* sexy *14* . Ja Vás fakt milujem ! *8*
  • Vilo Rozboril má dobré srdce

    Som rada, že Modré z neba existuje, a že je to práve Vilo Rozboril, ktorý ho moderuje.
    Aj ja som chcela písať Vilovi Rozborilovi a vysnívať niečo pre iného Vila, ale do cesty mi vošiel jeden úžasný človek, ktorý zariadil to, čo som chcela vysnívať. Takže na svete je veľa dobrých ľudí, ktorí majú srdce na pravom mieste a pomôžu tým, ktorí to najviac potrebujú.
    Vila pranierujú za to, že povedal niečo, čo nemal povedať. Aj také veci sa stávajú, niekedy vyletí niečo z úst a nedá sa to zobrať späť.
    Vilo, robíte dobrú prácu, prajem veľa zdravia, síl a nech stále máte elán hľadať tých, čo pomôžu a nech je tých ľudí čo najviac, keďže žijeme v ťažkých časoch.
    S pozdravom Marta
  • Vilo je jednička!!!

    Vážený pane Rozboril,kloubouk dolů před vámi a vašim pořadem!Kam mi češi se na vás hrabeme.Opravdu je to potřeba takových skutků a není pravda,že chlapi nepláčou,pláčou jako želva.
    Váš vzorný divák eFendy
  • vyborny vilo

    vilo si super muz a som rad ze si moj kamarat.Vsetko dobre v zivote
  • sidon

    jednicka

    vilo jsi super *3*
  • JEDNIČKA VILO

    LEPŠÍ MODERÁTOR,NEŽ JE VILO, PROSTĚ NENÍ!!! JSTE SUPER, JSTE CITLIVÝ A POŘAD, KTERÝ UVÁDÍTE, JE IMPONUJÍCÍ. TAKŽE ROVNICE- SUPER POŘAD ROVNÁ SE JEŠTĚ SUPROVĚJŠÍ MODERÁTOR !!!!!!!!!! *4*
  • Poděkování

    Vážený pane Rozborile chtěla bych Vám poděkovat za vaše uvádění pořadu Modré z nebe. U většině příběhů brečím, protože jsou opravdu dojemné. Vy to uvádíte neskutečně dobře a jste velmi citlivý a hlavně lidský člověk.Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci i v osibním životě.Ještě jednou Vám děkuji za Váš přístup k lidem. Jana
  • pseudonym

    v SOS používá pseudonym Vilu Postavil *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit