Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • ahoj, Vilo je velký frajer. Fandím mu .Jirka Ostrava
  • Luky1987
    Já Rozborila nesnásím a vypínam TV, kdyz ho tam vidím
  • Máte pravdu,já se na pořad v siedmom nebi koukám a je to úžasnej pořad a hlavně smutnej.Je to jen lidská závist pokud tu někdo píše negativa.Vilo je úžasný člověk se srdíčkem na správném místě.Chodit a natáčet s těmi rodinami a ještě je podržet to by jen tak někdo nedokázal.Vilo to dokáže,ikdyž lidé pláčou on je podrží .Moc mu fandím. *3*
  • Vilo,jste úžasnej člověk,moc Vám fandím ,pořad v siedmom nebi je neuvěřitelný,je mnoho rodin,které pomoc potřebují,hlavně ty rodinky,které mají nemocné děti,nemají na léčbu atd.Já se pravidelně každou neděli koukám na Váš pořad a je to někdy hodně smutné.Děti umírají na rakovinu ,děti zůstanou bez rodičů a bez finančních příspěvků,to si ani nedokáže člověk představit co tohle je za život.Je vidět,že někteří lidé těm rodinám nepřejí a píšou negativa,to je smutné.chamtivost byla,je a bude,ale závidět druhým,že mu relace pomohla je hodně smutné.každý člověk,který potřebuje pomoc si přece může napsat o sen a čekat ,jetli ho vyberou a ne tady urážet .Držím Vám Vilo palce aby pořad -V Siedmom nebi pomáhal co nejdéle.Fandím Vám jste úžasnej člověk *3*
  • hm z vašich komentarov je mi zle dokazte to čo aj Rozboril inač povedané mate mu čo zavydieť
  • Vážení měli byste být hrdi na Vlada Rozbořila za to co pro tento pořad udělal,píši z čech a myslím že pořad který skončí je velikým omylem.Lidem kteří píšou vugaryty vzkazuji šahněte si do svědomí a udělejte si v hlavě pořádek.Vlado tady v čechách ti fandíme a máme Ťe rádi.Pavel Bubák Polánky nad Dědinou 1 Třebechovice 50346.
  • Vážení měli byste být hrdi na Vlada Rozbořila za to co pro tento pořad udělal,píši z čech a myslím že pořad který skončí je velikým omylem.Lidem kteří píšou vugaryty vzkazuji šahněte si do svědomí a udělejte si v hlavě pořádek.Vlado tady v čechách ti fandíme a máme Ťe rádi.
  • Dobrý den pane Vilo,chtěla bych vás poprosit a orodovat za mojí kamarádku Růžena Bodyová, která trpí kvůli svému vnukovy Saša Miko, už léta bojuje ze životem a nemají prostředky na bariéroví byt.předem moc děkuji za odpověd Gabriela Bandurová ČR.

    Dobrý den pane Vilo,chtěla bych vás poprosit a orodovat za mojí kamarádku Růžena Bodyová, která trpí kvůli svému vnukovy Saša Miko, už léta bojuje ze životem a nemají prostředky na bariéroví byt.předem moc děkuji za odpověd Gabriela Bandurová ČR.

    -------------------------------------------------------------------------------------
    http://zpravy.idnes.cz/chlapec-oslavil-narozeniny-v-nemocnici-na-lochotine-fy6-/domaci.aspx?c=A130726_175401_plzen-zpravy_pp

    Patnáctiletý Saša slavil narozeniny v nemocnici, žije tam už pět let - iDNES.cz
    zpravy.idnes.cz *9* *9* *9* *14*
  • Prosim vas posle mi niekdo cislo na vilov mobil potrebujem ho surne. Dakujem
  • Vilko pomoz nam uz som v koncoch. Mam dve deti uz nevladzem!!!!
  • Caw Vilo ako sa mas chcel by som sa informovať či by si vedel splniť jeden veľky sen mojej manželke a to že vždy ked pozera modre z neba povie ja by som nic ine nechcela len sa stretnut s vilom rozborilom. Vedel by si jej tento sen splniť vieš 7.7 ideme na dovolenku do Bratislavy tak či by sa nedalo v tom obdobi nejak dakujem 0944508969
  • Ahoj Viliam pišem kôli svojej kamaratke ma chore dieta ,prosim pomôž jej zohnat nejakeho Filipinskeho liečitela aby jej dcerka nemusela ist na operaciu ,moja kamaratka je na plnej invalidke kôli zraku ale povedala ze aj pôzicku by si vzala len aby sa jej dcerke pomohlo ,dakujem ti za pochopenie Ludmila moje čislo je 0908495116.
  • Ahoj Vilo,chcel by som pomoct ludom,ale sam to nezvladnem.Viem,ze mas velke srdce tak ti verim.I.Macko
  • Dobrý večer volám sa Gabriela Tkačová. chcela by som splniť sestre sen. Opustil ju manžel a majú spolu 6 detí a ani peniaze jej neposiela .. nemajú poriadne okná ,, nemajú poriadnu kúpelnu ,, nemajú v dome ani záchod.. Proste chcem aby sa jej to splnilo aby jej detí boli spokojní,šťastný,a hlavne aby mala poridne teplo v dome lebo ani v dome nemajú radiátor,, prosím vás splnite jej ten sen aby bola aj ona šťastná.. Ďakujem vopred
    Tkačová
  • Milý Vilo, právě jsem se dověděla, že dnes slavíte narozeniny, krásně je oslavte a já Vám přeji s celou naší rodinou i naším německým ovčákem Hanibalem - přejeme co není snadno k mání, hodně štěstí, zdraví a splněná přání, hodně přátel, lásky horu a žádný mráček na obzoru. Těšíme se další pokračování Modrého z nebe, je to krásný a dojemný pořad, v Čechách hodně oblíbený.
  • Humor ho neopúšťa nikdy, dobre som sa zasmiala na odpovediach :-)
    Sranda *4*
  • simca.greplova
    Ahojky Vilko si strašny fešak,milý,a nevim co eště si prostě dokonalí chlap jo a na svůj věk vůbec nevypadáš. a nikoho takového jako si ty fakt neznam . Udělala bych cokoli za fotku s podpisem *14* Modré z neba je mím nejblíbenějším pořadem vůbec.Modre z neba sleduju uz asi 3 roky no od svích 10 . *3* Jen doufám že tě jednou uvidím naživo. TAK AHOJKY A VELKOU PUSU SIMČA *3*
  • Ahoj vilo prosim ta visnivaz mi voticki na auto lebo nemam koruni na
    to a som hori so 3 kra oberovani otbiz alebo savolaj na cislo
    0904654309
  • Ahoj Vilo. Už od začiatku tvojho vystupovania v Markíze ťa sledujem, a musím ti povedať, že máš môj veľký obdiv. Aj ja by som chcel neako pomôcť. Ale neviem ako. Vilo : rešpekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit