Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jsi skvělý řada sledují v sedmom nebi
  • Myslel som to o mne vážne že nemám fakt ani žiaden osud
    pretože ma nikto na tomto svete nemá rád majú aj pravdu.
  • Chcem sa naozaj priznať že som na tomto svete najhorší človek
    aký kedy vôbec existoval, pretože nemám any osud.
  • Jani máš pravdu je nejúžasnější člověk kéž by byly takoví všichni *3* . Já měl perfektní přítelkyní také se jmenovala JANA JÁ jí oslovoval KOTĚ LETOS MÁ 50 a jsme víc jak rok od sebe rád bych ji splnil přání SEJÍT SE S VILEM
  • Luky1987
    Rozborila fakt rád nemám a keď ho vidím okamžite vypínam TV
  • Vilo je úžasný chlap,rada poslouchám jeho pořady.
  • Vilo je nejužasnější člověk závidím slovákum že mají takového moderátora,herce atd.
  • Je to fajn člověk komu se nelíbí
    Tak na něj nekoukejte nikdo vas nenutí
  • Luky1987
    Stojí za houby celý Rozboril, proste dalšia naša celebrita o ničom
  • Zdravím ťa Vilko volám sa Jozef a mám takú problém chcel by som od teba pomoc vopred ďakujem mohol by si mi prosím poslať kontakt na teba.
  • Luky1987
    Nemám rád Rozborila i jako celebritu ho neznášam
  • Ahoj Vilko jsem z cech a chci se zeptat jestli bude televize Markiza uvadet vas porad modre z neba,koukala jsem na modre z neba pravidelne.Jste super chlap a obdivuju vas jak se dokazete udrzet ja pokazde bulim jako zelva.Tak hodne zdravi preje Ivca CR
  • Vic volu co o nem pise negativne nevadi!!!!!!nane dojde a zarli na neho!!!!!
  • Ahoj Vilo.Jsi super clovek!!!!!!Jsem z CR.kazdy ctvrtek sleduji V siedmom nebi.uzasne!!!☺☺☺.miluji Te i kdyz nevis kdo jsem jsi strasne lidsky a super clovek!!!!!!!!!☺zustan jaky jsi.
  • Luky1987
    Celebrita totálne o ničom, iba tolko k Rozborilovi *11* *11* *16* *16*
  • Proc se nemuže natačet v sedmom nebi i v ČR
  • Luky1987
    Rozboril je dalšia naša súčasná celebrita o ničom
  • dobry den vilo ja by som vas chcela poprosit ci nesplnite mamke .Totiz ja by som chcela splnit mamke ona chce ist do svetej zemi a ja by som jej to chcela splnit ovdacit sa jej zato velmi mi pomohla v tazkej chvili a este mi pomaha velmi ja to mam totiz taske a ona mi pomaha tim ze stoji primne a ja na oplatok ze mi takto pomaha ja jej chcem splnit toto dakujem a prosim vas
  • Milý Vilo, som dôchodkyňa, ale skláňam sa pred Tebou a Tvojou úžasnou prácou. Chcem Ti povedať, že si Ťa veľmi vážil. Tančím v tanečnej skupine country pod názvom "Ruty šuty". Sme všetko dôchodcovia vo veku okolo 70 rokov. Chodíme tancovať po domovoch soc. služieb, aby sme aspoň trošku starým ľuďom spríjemnili ich starobu. Moc Ťa pozdravujem zo Žiliny Majka
  • Luky1987
    Keď vidím Rozborila v televízií okamžite prepínam alebo vypínam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit