Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, Vilo. O Modrém z nebe jsem se dozvěděla teprve asi až před dvěma měsíci. Od té doby si nenechám ujít jediný díl, pokud to jen trošku jde... Děláte něco úžasného. Oceňuju, že pomáháte lidem, kteří si o to neřeknou sami, ale lidem, kteří jsou natolik skromní, že to za ně musí udělat někdo jiný. Je spousta případů lidí, kteří si myslí, že se mají mizerně. Spousta z nich, ale vůbec neví, o čem mluví. Od té doby, co sleduju Váš pořad, jim říkám: "Podívejte se na to, jak to někteří mají těžké a jak vy se vlastně máte dobře." Spousta lidí se má fajn, ale i tak není spokojená a Vy jim můžete otevřít oči. A za to děkuju. Spousta lidí se žene za majetkem a zdraví berou jako samozřejmost. Měli by si uvědomit, že to tak nemusí být. Za Vaši relaci a za Vaši práci vůbec moc děkuju. Moje rodina žije tak nějak "standardně". A na otázku, jak se mám, odpovídám: "skvěle :-)". Pořád okolo někdo nadává, že se chce mít líp. Ale copak si neuvědomují, že to může být ještě mnohem horší? Ještě jednou děkuji za to, že JSTE. Chtěla bych vymyslet způsob, jak některým účastníkům pořadu i pomoct... Až na to přijdu, ozvu se :-). Hodně štěstí a vytrvalosti při Vaší práci. Je nějaká e-mailová adresa, kam se Vám dá napsat, prosím? Děkuji. Vím, že máte stránku na FB jako Modré z nebe, ale na sociální sítě se z principu neregistruju (přijde mi to jako ztráta soukromí). Děkuju za pochopení.
  • Ahoj Vilko. Volam sa Iveta Lindovska.mam prosbu o pomoc.Prosim ta mam 43 rokov a chochp astmu isch.chor.srdca a potebujem od teba ty si jednej pani v modrom z neba vybavoval prenosny kyslik ako kufrik to vyzeralo kabelka tak na plece ja mam 45kg aj s topankami.No a od teba by som potrbovala nazov a kod tohoto prenosneho kyslika.Uz som tolko ludi a nadacii oslovila o pomoc a nic aj vasu nadaciu ale stale cakam. Prosim ta na kolenach pomoz mi a daj mi vediet. ja ti z celeho srdca dakujem Iveta Lindovska.ruzomberok.dakujem a prosim..
  • srdečne zdravím prajem všetko dobré. teším sa na dnešné modré z neba ktoré si nenecham ujsť žiadnu stredu. práve som v topkách čítala o súkromnom probléme v rodine. pomáhate tolkým, dovolte poradiť- regenerácia pod pyramídou funguje prirodzený zdroj regenerácie po liečbe. lekári pomôžu ale príroda lieči. nerobím ponuku kvoli reklame viac informácií je na adrese bielapyramida.sk nech sa darí ak prijmete pomoc budem sa tešiť. zuzana h.
  • Ahoj Vilo, srdečne ťa pozdravujem a držím ti palce nech sa ti v tejto relacii " Modre z neba " darí a nech ti ludia pomahaju. Nevynecham ani jednu relaciu a to mam 62 rokov a velmi ma to dojima.I ja mam v rodine problem a nemôžem ho riešiť,mam dospeleho syna ktory je od 6 rokov diabetik a už 4 roky nema zrak.Ale je ešte vela ludi na tom horšie a preto mu pomaham.Prosil by som ťa ak budeš mať chvilku času a budeš sa pohybovať v Nitre a okoli,zavolaj mi /0907313461/ rad by som sa chcel aspon 5 min. s tebou porozpravať osobne.Dakujem.F
  • ahoj vilko tovto cestov ta velmi srdecne pozdravujem a sklanam sa pret tebov si uzasni clovek pomahas tim co to najviac potrebuju hlavne nevinim detickam ktore sa na tento svet dostali a su zakerne obdarovane ale napriek tomu sa vedia tesit kazdej veci kazdeho dna cije zli alo dobri de su radi ze su tu a davaju vela laski okolo seba vtich malich srdieckach viem to take male slniecko mam doma vola sa sebastianko a ma zakernu chorobu svalovu atrofiu tipu1 jeho velki sen je ta stretnut a podat ti ruku a povedat rucicki boskavam stoho jeho sna sa kusticek viplnil videlta hvilu sa stebov rospraval ti si ho pozval do studia na natacanie modreho zneb ale zial vtom case sme ochoreli a financie nam nedovolili pricestovat bol velmi smutni ze ta nemohol vidiet a stravit stebov aspon chvilutovto cestov ta stem poprosit ci by to nebolo mozne sme z vrabel dakujem
  • Modré z Neba je vážně super,skvělý užasný.............pořad.A moderátor Vilo Rozboril je vážně skvělý,citlivý,lidský a taky jak napsala jistá Katka,SEXY chlap. *14* Jen tak dál Vilo. *3*
  • Ahoj Vilko.Moj syn je v Tvojom veku.Si úžasny a velmi citlivý a "Modré z
    něba"doslova prežívaš a cítiš s nima.Som rád že si taký-ďakujem.Je mi 67 r.ale za slzy sa něhanbím ani moja manželka!!!
  • Modre z neba je uplna bomba obrazocky *1*
    Uzasna sou!!!
  • Vilko jsi úžasný človíček,mohl bys být můj syn,neboť mám syna taktéž nar.1967.V dnešní době život není lehký,ale jakmile je na Markíze,,modré z neba" hned se cítím líp a taky velmi cítím z lidma o kterých vysíláš.U nás na televizi Barandov jde něco podobného.Pokud budeš mít chvilku,podívej se na to,jaká to je hrůza.Vůbec se to nedá srovnat s ,,modrým z neba".Děkuji Ti za to jaký jsi a jak citlivě tento pořad uvádíš.Zůstaň stále svůj,nic na sobě neměň.Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další Modré nebíčko.Tvá věrná divačka Vlasta z Havířova.
  • Vilíku,vážím si tě jako člověka.Alespoň,tak jak tě vidím v televizi.Pokavaď jsi takto dobrosrdečný i bez kamer,tak před tebou opravdu smekám.Jsem dost citlivá žena.Každá tvoje relace ve mně něco zanechá.Někteří lidé,tu na Slovensku mi zazlívají,že koukám na Modré z nebe.Že je to moc emotivní.Ale ať každý zdravý člověk vidí,co se děje jinde.Ať si váží toho,co má.Vildo,tak se drž,ať to Modré z nebe hóóódně dlouho ještě moderuješ.
  • Vdaka,vdaka ,vdaka!Nemam slov!
  • Vzdy som " prepla", ked som videla v tv Rozborila. Sme v rovnakom veku a mala som pocit v jeho zaciatkoch a relaciach rozneho druhu,ze toto je trapas a pod moju uroven. Dnes po niekolkych dieloch Modreho z neba s pokorou uznavam, ze ziadne povolanie na svete nedokaze to , co tento clovek . Moje deti maju vsetko, a pan Rozboril je mojim velkym vychovnym poradcom. Vdaka nemu vidia, co je v zivote dolezite, a ze najdolezitejsie je pomahat druhym. Viwm, ze relacia nie je jeho napadom , ale tuto pracu zvladne malokto. Prajem vela sil *8*
  • ahoj VILKO velmi Ta obdivujem mam velke zdravotne problemy podozrenie na sklerozu multiplex lekari nevedia co mi je mam neznesitelne bolesti chrbtice a hlavy ja viem ze mas zlomenu nohu tvoj aniel ta neopustil ja som hlboko veriaca a casto sa pytam preco ja?idem do nemocnice 21.11 do Ruzmoberka nikto ma nevie pochopit mam velky strach Ti vies pochopit druhych chcela by som sa s Tebou stretnut pomoz mi prosim uz nemam sil bojovat ja som ti pisala list moj email milijezisko@azet.sk DAKUJEM
  • Milý Villo, chystám se Ti již půl roku napsat, jak jsi úžasný moderátor, ale při posledním sledování MODREHO Z NEBA jsi mě dostal. Jedním slovem jsi úžasný.Velmi si Tě vážím co děláš ale hlavně, jak to děláš. Slovensko i Česko mají více dobrých moderátorů, ale neznám nikoho, s tak velkým srdcem.Když moderuješ dětský příběh- jsi dítě,když příběh někoho s hendicapem-máš ho také. Jsi okamžitě to, co je ten druhý. Pláčes s plačícími, raduješ se s radujícími. Za to Ti patří velký dík. Prožila jsem si v životě smrt manžela, kterému bylo 50let a syna 33-letého a přežila jsem to vše jen díky tomu, že Bůh mi poslal do cesty takové anděly, jako jsi právě Ty. Přeji Ti ve Tvé náročné práci hodně úspěchů, v životě hodně štěstí a hlavně zdraví a chci Ti říct, že nejsi slovenský moderátor, ale SVĚTOVÝ.Villo, já Ťa žeriem,Tvoj služobníček ponížený. Jsou to Tvé nádherné výroky, které jsi použil při moderování. DÍKY !!!
  • AHOJ VILKO POZRAVUJEM TA pocula som ,ze mas zlomenu nohu ja mi to luto. Ja som ti pisala list mam velke zdravotne problemy OCHABNUTE SVALSTVO PODOZRENIE NA SKLEROZU MULTIPLEX MAM STRACH,ZE OSTANEM NA VOZIKU NEVEDIA MI URCIT DIAGOZU MAM IST DO RUZOMBERKA DO NEMOCNICE OD 21.11ZATIAL CHODIM VDAKA BOHU POZERAM MODRE Z NEBA PRAJEM TI skrore uzdrvenie ak chces tak mi napis na milijezisko@azet.sk velmi sa bojim ahoj
  • obdivuji vas při každem dile plaču moje dcerase narodila ve stejnej den jako vy ale o par let později bohužel už je take vnebičku předdvěma lety odešla bylo ji pouze dvacettři na selhani srdička moc vam fandim a přeji hodně uspěchu a at jste vždy tak fajn
  • Vilo ste uzasny clovek,obdivujem na Vas ako mozte moderovat modre z neba ja placem pri kazdom jednom pribehu az ma z toho srdce boli ja by som to nedokazala klobuk dole pred Vami,mam Vas rada ste clovek s velkym srdcom
  • v prvom rade profesionál, úžasný a empatický modré z neba robíš perfektne ďakujem Ti za všetkých ktorým ste pomohli.
  • Můj pohádkový život

    Ahoj Vilo a ahoj všichni z Modrého nebe!

    děkuji Vám za Váš pořad, který sleduji pravidelně a při kterém si vždycky uvědumuji, jak je můj život jednoduchý a v podstatě procházkou růžovým sadem. A to i přesto, že mám 55 let a mnohým jsem si už v životě prošla.
    Hodně zdraví a hodně splněných přání potřebným přeje Vaše věrná divačka Ina z Ostravy.
  • lieblinka

    Bezkonkurenční Vilo

    Pan Rozboril je naprosto dokonalý moderátor a podle mého názoru i strašně milý člověk a nádherný charismatický chlap. Naprosto jsem si jeho a samozřejmě i nádherné a dojemné Modré z nebe oblíbila, neumím si představit, že by ho moderoval někdo jiný než je pan Rozboril a jak už tu bylo řečeno, v Česku bohužel není takového moderátora. Děkuji za to co děláte a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci i osobním životě. S pozdravem věrná divačka Jana
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit