Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by mě zajímalo ke se o tom psalo ? :) ... Tušila jsem že jim to spolu dlouho klapat nebude měl radši zůstat s Terkou :) Just my opinion
  • cleo.s
    No já nevím, já myslím že s tou Andreou není, přece by se o tom někde psalo ne?
  • Je docela hezká tak proč Víťa není s ní ale s tou miskou která tak hezká není?To mi hlava nebere.
  • :D:D:D dovol, abych se tvému příspěvku zasmála :D:D nemyslíš, že toho už maj dost za celej rok? :D
  • Fanoušci jim rozhodně volný nejsou!! Parádně si je užívají, nedávno jsem byla ne jejich koncertě (byla jsem na nich už několikrát) a po dlouhý době jsem viděla jak se Vítek usmívá :)) Kdyby s*ali na všechny lidi c na ně přišli, tak se snima nefotí, nepodepisujou a vůbec se s něma nebaví!!! A co no tak má prostě potřebu napít se a zakouřit, svět se z toho nezboří!! :)) :DD
  • Ono to není tím, že jim to neklapalo, Andrea ho prostě a jednoduše svedla (nechápu) :D ale od doby kdy chodí s Andreou se hrozně změnil, je strašně vyčerpaný a unavený, myslím, že udělal velkou chybu :( jj na koncerty chodím :)
  • No ta první co vím byla Tereza Kučerová a teď chodí s Andreou Stieblingovou :)
  • Jak se jmenuje ta Tereza se kterou chodil ? A jak se jmenuje ta s kterou je teď ? prosím napište...
  • Ach jo,bože je jedno s kým chodí je to jen a jen jeho věc.BTW taky to nechápu proč už s Terezou není,třeba už jim to přetalo klapat a ta jeho o hlavu větší nádhera mu vyhovuje víc *3* ... Tak co lidi chodíte na koncerty ?
  • jako vážně kvuli Andree zahodil 3 roky s Terezkou? a já si myslela naivně že vážně ne....
  • Text Vašeho příspěvkuKvůli Andree..( Andrea Stieblingová) :-(
  • Kvůli Stieblingový
  • Asi jí to nevadilo že má přítele a že Víta tam má přítelkyni.Ale co jestli VÍka chtěla má ho ale Terce jsem to přála víc
  • to newíííím.....ale taky by mě to zajimalo :((((
  • holky?...popřípadně chlapce,hehe.. nevíte někdo proč se víťa s terkou rozešel? :(
  • Je to Vítkova volba s kým chodí,ale Andrea mi zrovna moc dvakrát nesedla.Sama nevím proč,ale je to vlastně můj názor a ten mi nikdo nevezme,protože já vám je taky neberu.Možná,že Terka nebyla kdovíjak hezká,ale zase nadruhou stranu nikdo není dokonalý,takže ani ty modelky nee.Ale co,jestli je Vítek spokojenej,tak je to jedině skvěle né? Protože holky...jestli ho máte rádi,tak mu to štěstí jen dopřejte...;)
  • Jo a ještě jedna věc tenhle názor tady zjevně neprohlašuju sama sama tak se přístě neobouvej jenom do mě :**
  • Jo a ještě jedna věc tenhle názor tady zjevně neprohlašuju sama sama tak se přístě neobouvej jenom do mě :**
  • Tak opravdu zamindrákovaná nejsem,za svým cílem si jdu dost pevně ! :) A otírat se o cizí štěstí taky nemusím :* Pouze jsem vyjádřila svůj názor to se tady jako nesmí nebo co ? :) Já nemůžu za to,že se takhle hold na veřejnosti reprezentovala !!! (jako **** která se plazila snad po všech a před Vítovou přítelkyní ho tam olizovat...)
  • To je pěkná hovadina to pivo a cígo si bude dávat vždycky !!! Bárbíny nebárbíny..stejnak na to publikum serou a všichni jsou jim volný :)* mají vlastní životy !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit