Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andreu znám od narození, namyšlená šlápota rozhodně není. Sebevědomá to ano, ale taky příjemná, milá a zábavná. Zřejmě jsi jen zamindrákovaná slečna, která nejde za svým cílem a jen vypouští z pusy jedy, aby byla zajímavá. Zkus nemektat a něco pro sebe udělat, aby ses nemusela otírat o štěstí druhých!
  • tak když o osbě tvrdíš že si jeho holka tak něco o sobě napiš....protože ja jí znám doceládobře....
  • nevím co tu plácáš....Tereza se opravdu jmenuje:-§
    *12*
  • Jezis kolik Vam je???,ze tu resite jen jeho pritelkyne:D No jak to tak ctu,tak vy tu Andreu asi vsechny znate:D nikdy jsem ji nevidela,ale podlee fotek se mi libi a moc jim to preju..delate jako by se to nikde jinde nedelo,proste se do sebe zakoukali..Pokud vim,tak jsou porad spolu a krom toho blesku nebyli nikde.. Holky tomuhle se rika zavist, skoro kazda z vas by chtela byt na jejim miste;-)
  • abych pravdu řekla.. vůbec nikdy jsem neposlouchala styl rock, pop atd. ale když se vydal klip šrouby a matice,tak mi ta písnička lezla krkem! neměla jsem jí ráda zatim co ostatní z ní šíleli, vždycky když někde hrála,okamžitě jsem přepínala, ale postupem času mi ta písnička vlezla na mozek.... líbí se mi, pouštím si jí dost často,když někde hraje zesílim zvuk a zvedne mi náladu :) když jsem koukala na všechnoparty a na víťu, hrozně jsem se pobavila a co, že si dá vždycky jednu sklenku piva? je to přece plzeňák:)) sama jsem z Plzně a ráda se na piju,nikdy v životě jsem je neviděla, ale když jsem koukala na sestřih z letošního plzeňského majálesu 2012, mandrage předvedli peckovou show:) až jsem litovala,že jsem letošní majáles vynechala :(
    jednoduše, mam je ráda ♥ a jsem ráda že jsem z plzně a reprezentujou mě :) a ještě k víťovi a jeho aktualní přítelkyni Andree.. doufam,že už dlouho spolu nebudou a víťa bude volný. je to šlápota, která ho jenom využila na to aby byla víc viděná! promiňtě,ale musela jsem si taky rejpnout *1* a mrzí mi,že v Plzni budou až na jaře 2013.... ale tak,do tý doby budu pořádně natěšená a doufam,že brzo vydají další pecku!:) a že na tom jaře 2013 bude víťa volnýýýý! *2* I ♥ PLZEŇSKÝ MANDRAGE! *4*
  • ona jo, ale vítek občas taky
  • No, jo jasně prej měli problémy...hahaha
  • Tak to si řekla přesně :)) *1*
  • No už neni jedináček, máš hodně starý informace, má asi 2 letou (nevlastní) sestru ;) a ještě něco, kdyby na koncerty mandrage nechodily samý barbieny, co si je tam celej koncert fotí, ale chodili tam normální lidi, co tam jdou kvůli hudbě a ne kvůli vzhledu, tak by chudák Víťa nemusel pořád odbíhat a posilňovat se cigárama, či pivem! :)
  • asi ho neznáš, neni arogantní, naopak, je stydlivej, působí namyšleně a arogantně, ale neni takovej! Neznáš ho, tak ho tady neurážej a chodit si může s kym chce, je to jeho volba! ;)
  • Taky nechápu proč zrovna tahle miss.Jo,vím,že je to Vítkova volba,ale týhle holce to fakt nepřeju!Přála jsem to Terce..Stejně si s nim začala,jen aby byla něčím zajímavá..
  • vít starý neni blbej ale ta jeho miss je blbá *16* *12*
  • Taky si říkám , tohle je akorát namyšlená kráva, co se přes něj chce podle mě jenom zviditelnit...
  • OMG!!Nechápu proč chodí s takovou namyšlenou šlápotou.To i ta Tereza byla
    hezčí než tahle.No je to Víťova volba.
  • Taky se divím, to už ta Terka byla hezčí než tahle obluda :D
  • Bože,to jako vážně chodí s tou namyšlenou,promiskuitní šlápotou ?! No myslím si že jim to stejnak spolu dlouho nevydrží a navíc je tak o půl hlavy vyšší než on :D No zkrátka krasavica jak se patří :DD
  • To myslíš tu jeho missku ?
  • No a co je na tom jako arogantního,zpívá dobře ne,a že si párkrát odběhne co je na tom bože.....
  • Vít neni ošklivej ale jeho holka JO
  • http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/176732/finalistka-miss-randi-se-zpevakem-skupiny-mandrage-jsou-jako-srouby-a-matice.html
    Holky nevím co to má bejt,ale je divný, že by Vítkovo Terka prodávala i lístky na Stinga, na kterýho měla jít s ním...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší